איך בונים כרטיס ביקור דיגיטלי?

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

בעידן החדש בו אנו מצויים, עידן שכולו מדיה, דיגיטל וטכנולוגיה, לא היה כלל ספק כי גם כרטיסי הביקור שלנו, הם הרושם הראשוני שהעסק שלנו יוצר אצל מאן דה הוא, יעברו גם הם- לתצורה של חדשנות טכנולוגית. כך שלמעשה, מדובר בהמצאה מהפכנית למדי הנקראית כיום: כרטיס ביקור דיגיטלי. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כרטיס ביקור אשר מציג אתכם ואת העסק שלכם בצורה המדויקת ביותר, האיכותית והמקצועיות ביותר- במדיה. הכרטיס כולל שלל קישורים, תמונות ופוקנציות אשר מטרתן ליצור בדיוק את זה- את הרושם הראשוני המדויק והמושלם עבור העסק שלך. עולה השאלה, איך בונים כרטיס ביקור דיגיטלי? האם בנייתו שמורה אך ורק לאנשי מקצוע? ובכן, התשובה היא, שאתם לחלוטין יכולים לבנות את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם בעצמכם. במאמר זה נעמוד על הדרך לכך. ואולם, ההמלצה שלנו היא תמיד, בייחוד בכל הקשור לעסק שלכם, כן לפנות לאנשי מקצוע.

מאחר שכיום כל עולם השיווק והמדיה, ובייחוד תחום זה, עבר לדיגיטל, כמובן לגיטימי גם כי כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו הוא זהאיך בונים כרטיס ביקור דיגיטלי? האם בנייתו שמורה אך ורק לאנשי מקצוע? אשר ידבר בעבורנו כאשר אנו מציגים את העסק שלנו בפני לקוחות פוטנציאליים. אין כל ספק כי הפתרונות השיווקיים ופתרון המצג אותם מאפשר לנו השימוש בכרטיס ביקור דיגיטלי לחלוטין שווה את “הטירחה” שבבנייתו, בין אם בחרנו לעשות זאת בעצמנו ובין אם בחרנו לפנות לאיש מקצוע שיעשה זאת בעבורנו. מה שבטוח, שמעבר לרושם ראשוני מדהים, מדובר בנוחות מירבית בשימוש בכרטיס ביקור חדשני, אשר מייתר את הצורך בהנפקה של כרטיסי ביקור פיזיים, אשר אנו צריכים לקחת עמנו לכל מקום.

מהיכן מתחילים? בואו נענה על השאלה הניצחת- “איך בונים כרטיס ביקור דיגיטלי?”

בנייה של כרטיס ביקור דיגיטלי איננה קשה במיוחד, למרות מה שאולי נהוג לחשוב, ואף ניתן לאמר כי ההדרכה בדבר השאלה “איךבנייה של כרטיס ביקור דיגיטלי איננה קשה במיוחד, למרות מה שאולי נהוג לחשוב בונים כרטיס ביקור דיגיטלי” מתאימה לחלוטין למתחילים בתחום, גם מי שידעו לא נגעה בבניית אתרים באינטרנט עד כה.

וכן, תחילה חשוב להבין כי ישנן חמש אפליקציות אשר מאפשרות בנייה של כרטיס ביקור דיגיטלי. כולן חינמיות, בשפה העברית ולא קשות מדי לתפעול. הראשונה נקראת linktr.ee, וניתן להורידה מאתר https://linktr.ee. השניה, אפליקציה הנקראת SnapDat. שתי אפליקציות אלו הן ידידותיות ביותר למשתמש, ומיועדות ליצירת כרטיס ביקור דיגיטלי למטרות אישיות ועבור עסקים קטנים.

אם נעבור מעט לליגה של הגדולים, נמצא את האפליקציה CamCard, אשר מהווה יישום פנטסטי בעבור עסקים קטנים וגדולים כאחד, ומאפשרת שלל רחב של פונקציות. לאחר תקופת ניסיון קצרה בתשלום יש צורך לשלם בעבורה, אך היא לחלוטין שווה זאת. אפליקציה נוספת ומדהימה לא פחות היא אפליקציית Knowee אשר לה מירב תכונות ואפשרויות שהיא מציעה עבור בונה הכרטיס הדיגיטלי. כמו כן היא מאפשרת שימוש במערכת איחסון, והיא כמובן גם כן בעלות סבירה למשתמש. אפליקציה נוספת שנציג בפניכם היא about.me. אפליקציה זו היא עבור ה”עצלנים” שבכם, והיא מאפשרת הפיכת דף כרטיס ביקור שיוצרים באפליקציה עצמה לכדי כרטיס ביקור דיגיטלי. יש לציין שממשק אפליקציה זו הוא כולו בשפה האנגלית.

אוקיי, מעולה, מה צריך להיות בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלי?

לאחר שהורדנו את האפליקציה בה בחרנו להשתמש, או לחילופין ניסינו כמה אפליקציות ובחרנו את הנוחה לנו ביותר, הגיע הזמן להיכנס בעובי הקורה וליצור את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו. ההמלצה שלנו, היא תחילה לעשות שיעורי בית על הפרטים הטכניים שאנו מעוניינים שיהיו קיימים בכרטיס אשר יציג אותנו ואת העסק שלנו. ואלו הם, לדוגמה: שמנו המלא, שם החברה או המותג, תיאור התפקיד שאתם מבצעים, השירות שאתם מספקים. וכן מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת אתר אינטרנט אם ישנו כזה, כתובת המשרד או החברה. כמובן שמדובר בדוגמה, ואלו הפרטים הטכניים המהותיים יותר, אך תוכלו להוסיף פרטים טכניים כאוות נפשכם.

לאחר מכן נוסיף לכרטיס את הפרטים ש”יפלפלו” את בנייה של כרטיס ביקור דיגיטלי היא כאמור אחת משיטות השיווק החדשניות והיעילות ביותרשלנו: הלוגו שלנו, דף נחיתה שבנינו, פרופילים במדיה החברתית, תמונות וקישורים לתיקי עבודות וכדומה. כמו כן,  חשוב להבין שבבנייה של כרטיס ביקור דיגיטלי, מעבר להכנסת הפרטים הטכניים והפרטיים הבשרניים יותר, יש לתת את הטון גם לעיצוב הכרטיס. זאת בדגש על סטייל מדויק ויצירתי וייחודיות המשתלבת במדויק עם משלח ידכם ומי שאתם. ומדוע זאת? על מנת הקהל שלכם ובפרט הלקוחות הפונציאליים שלכם יוכלו לקבל את הרושם המדויק ככל האפשר לעסק שלכם, לכם, ובייחוד- לשירות שאתם מעניקים והערך המוסף שביכולתכם לתת להם, עוד טרם הפגישה עמכם.

ולסיום, אם נרצה לענות על השאלה “איך בונים כרטיס ביקור דיגיטלי?” אנו ללא ספק נשים פעמנו לכלל שלבי הביצוע, כי כולם חשובים כאחד. אם תעקבו אחר השלבים, תלמדו היטב את האפליקציות ותיצרו עיצוב אשר יהיה מדויק לכם ולעסק, אין כל ספק כי תצליחו. וזו, כאמור, אחת הדרכים הראשוניות להגיע לקהל הפוטנציאלי שלכם. בנייה של כרטיס ביקור דיגיטלי היא כאמור אחת משיטות השיווק החדשניות והיעילות ביותר, ואנו ממליצים לכם רבות להשקיע כראוי בבניית כרטיס מעין זה. אם יש לכם הצורך, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נסייע לכם ליצור את הכרטיס המדויק ביותר לעסק שלכם.

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כרטיס ביקור שקוף

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

מיתוג לעסקים

מיתוג עסקי הוא תהליך יצירת שם, מונח, סמל או עיצוב ייחודיים וייחודיים המזהים את העסק כישות מובחנת. התהליך יכול להיעשות על ידי העסק עצמו או

למידע נוסף >>
עיצוב כרטיסי ביקור 

עיצוב כרטיסי ביקור 

כרטיסי ביקור הם כלי חיוני לכל בעל מקצוע. הם עוזרים בביסוס האמינות ותדמית המותג שלך. עיצוב כרטיסי ביקור אינו משימה קלה, אך בעזרת הכלים הנכונים

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי אם יש לכם עסק עצמאי המספק שירותי גרפיקה או אם אתם גרפיקאים המספקים שירותי גרפיקה במודל פרילנס, זה אומר שההצלחה שלכם תלויה

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX כל הרעיון של כרטיסי ביקור הוא הפצה רוחבית של השם שלכם לקהל היעד במטרה לפנות לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. לקוחות פוטנציאליים

למידע נוסף >>