כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי?

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטליכרטיס ביקור דיגיטלי הוא חלון הראווה של העסק שלכם. בזכותו אתם יכולים ליצור רושם ראשוני טוב, למשוך לקוחות פוטנציאליים, להגדיל את מעגל הלקוחות וכך גם להגדיל את הנבת הרווחים של העסק שלכם. אך כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי- מה זה?

כרטיס ביקור דיגיטלי, בשונה מכרטיס ביקור מודפס שהוא כרטיס פיזי, הוא עמוד אינטרנטי. כרטיס הביקור הדיגיטלי מכיל מידע רב על העסק שלכם וניתן להעביר אותו בקלות בין חברים, לקוחות פוטנציאליים, לקוחות קיימים, מכרים, קולגות וכל מי שתבחרו למעשה. 

חשוב מאוד לבנות את כרטיס הביקור הדיגיטלי כהלכה ולהתאים אותו לעסק שלכם, לאופי הפעילות שלו ולקהל היעד שלו. 

כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי- האם אפשר לבנות בחינם?

התשובה היא כן. לכרטיס ביקור דיגיטלי יש טווח מחירים רחב מאוד שמתחיל ב-חינם. עם זאת יש לקחת בחשבון כי כרטיס ביקור דיגיטלי חינם הוא כרטיס פשוט מאוד שיכיל את פרטי ההתקשרות הבסיסיים בלבד. לכרטיס ביקור דיגיטלי בחינם יש מספר חסרונות בולטים- 

 • מגבלת כניסות- לא תוכלו לשלוח אותו לכל מי שתרצו ולבקש שיפיצו. את המגבלה הזו בדרך כלל יהיה ניתן לעקוף רק על ידי תשלום נוסף. בסופו של דבר אתם רוצים את כרטיס הביקור הדיגיטלי על מנת שתוכלו להפיץ אותו בקרב כמה שיותר אנשים, לכן מומלץ לבחור בתוכנה שלא תכלול את המגבלה או לשלם כסף על מנת לעקוף אותה. 
 • מגבלת עיצוב- מגבלת עיצוב תמנע מכם להתאים את עיצוב הכרטיס לאופי העסק ולהפוך את כרטיס הביקור לייחודי. 
 • לוגו החברה בה יצרנו אותו- מכירים שאתם עורכים וידאו באפליקציה חינמית ואז מופיע לכם השם של האפליקציה לכל אורך הוידאו? כך גם בבניית כרטיס ביקור דיגיטלי על ידי מערכות חינמיות. פעמים רבות זה יפגע בתדמית ובמקצועיות שלכם כבעלי עסק.
 • קידום הכרטיס בגוגל- אחד היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הנוכחות שלו בגוגל והעובדה שניתן לקדם אותו. אך כאשר אתם יוצרים כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם אתם לא יכולים לקדם אותו בגוגל מה שיכול לפגוע בחשיפה שהעסק שלכם מקבל וכתוצאה מכך פספוס של לקוחות פוטנציאליים רבים. 

 

כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי- היתרונות של כרטיס בתשלום

כפי שהבנו, כאשר בונים כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם יש לכך מספר חסרונות. אז האם כדאי לשלם על מנת לבנות כרטיס ביקור דיגיטלי? התשובה היא כן ויש לכך מספר יתרונות- 

 • עיצוב- כאשר אתם משלמים על כרטיס ביקור דיגיטלי אתם יכולים לעצב אותו איך שאתם רוצים, כך שיתאים לעסק שלכם ולאופי הפעילות שלו. כך אתם יכולים ליצור רושם ראשוני טוב על כל מי שנכנס לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם. 
 • קידום בגוגל- כפי שציינו קודם, כרטיס ביקור דיגיטלי ניתן לקידום בגוגל. כאשר אתם משלמים על כרטיס ביקור דיגיטלי אתם יכולים לקדם אותו בגוגל וכך הלקוחות שיחפשו אתכם או את תחום השירות שלכם יוכלו למצוא אתכם. כך החשיפה שתקבלו תגדל באופן משמעותי ותוכלו להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם בסופו של דבר. 
 • חברות מקצועיות- כרטיסי ביקור דיגיטליים בתשלום נבנים על ידי אנשי מקצוע שמכירים את התחום ויודעים כיצד לעשות זאת באופן מקצועי ונכון. כך אתם לא מבזבזים זמן על מנת להבין כיצד לעשות זאת בעצמכם ואתם מקבלים כרטיס ביקור דיגיטלי מקצועי, מעוצב וטוב. 
 • ללא שום הגבלה- כפי שציינו קודם, כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם יגיע עם מגבלות על העיצוב ועל הכניסות אליו. לעומת זאת, כרטיס ביקור דיגיטלי בתשלום יגיע ללא שום מגבלות. תוכלו לשלוח אותו ולשתף אותו אינספור פעמים, לעצב אותו לפי הבחירות שלכם בלי שום מגבלה ועוד. 
 • הוספת תוספים- כאשר בונים כרטיס ביקור דיגיטלי בתשלום יכולים להוסיף מגוון תוספים לכרטיס הביקור. כך תוכלו להוסיף כל מה שתרצו כמו כפתורי הנעה לפעולה, תמונות, סרטונים ועוד. תוספים אלה מאפשרים לכם לשפר את הביצועים ולעצב את כרטיס הביקור באופן מתקדם. 
 • חוויית משתמש טובה- חוויית משתמש טובה מתאפשרת כאשר טעינת כרטיס הביקור תהיה מהירה, שהוא יכיל כפתורי הנעה לפעולה, שהגולשים לא יצטרכו להסתבך על מנת למצוא מידע רלוונטי. תחשבו שאתם שולחים ללקוח פוטנציאלי את כרטיס הביקור הדיגיטלי, הוא מנסה להיכנס אליו אך הטעינה לוקחת הרבה זמן, ברוב המקרים הלקוח הפוטנציאלי יתייאש ויפסיק לנסות להיכנס לכרטיס הביקור שלכם. לכן, חשוב מאוד שחוויית המשתמש תהיה טובה ושכרטיס הביקור הדיגיטלי יספק לגולשים בו נוחות. כמו כן, חשוב מאוד שכרטיס הביקור הדיגיטלי יותאם גם לגלישה מטלפונים ניידים, שכן ברוב המקרים אנשים לא יפתחו מחשב על מנת לצפות בכרטיס הביקור הדיגיטלי ששלחתם להם.
 • מחזיר את ההשקעה- עלות כרטיס ביקור מקצועי היא לא גבוהה כלל ובדרך כלל תוכלו להחזיר את ההשקעה אפילו אחרי הלקוח הראשון שיצטרף אליכם. 

אז כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי?

כל מה שנמצא באינטרנט יושב על שרתי אחסון והאחסון עולה כסף. לכן, גם האחסון של כרטיס ביקור דיגיטלי כרוך בתשלום שנתי. קשה לענות על השאלה כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי באופן חד משמעי שכן המחירים משתנים בהתאם לפרמטרים שונים כמו האם בחרתם להקים כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם, האם בחרתם בכרטיס בסיסי או יוקרתי ועוד. ריכזנו לכם ממוצע מחירים-

 • פתיחת כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם תצריך תשלום על האחסון בלבד והמחיר ינוע בסביבות ה-250 שקלים.
 • המחיר לפתיחת כרטיס ביקור דיגיטלי בסיסי ואחסון שלו ינוע בין 100 ל-500 שקלים. 
 • המחיר לבניית כרטיס ביקור דיגיטלי יוקרתי ומעוצב יענו בין 800 ל-1,200 שקלים ויש להוסיף לו כ-350 שקלים על אחסון. 

שימו לב כי העלות של כרטיס ביקור דיגיטלי משתנה כל הזמן בתדירות די גבוהה ולכן יש להתעדכן במחירים העדכניים כל הזמן. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!