כרטיס ביקור און ליין

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור און לייןהיום, הזמן משחק תפקיד חשוב בחיינו וכן, גם השיווק של העסק שאותו אנו מנהלים. זו הסיבה כי לרבים מבעלי העסקים אין את הזמן לעסוק ישירות בשיווק העסק והם נעזרים בכלי שיווקי נהדר שנקרא כרטיס ביקור און ליין. מדובר, על כרטיס ביקור אינטרנטי אשר גורם לכך שכרטיס הביקור און ליין, יראה בקרב גולשים רבים גם בגוגל וגם ברשתות החברתיות. גם אנשים שאין בבעלותם עדיין אתר אינטרנט, ניתן לצפות בהם ברשת, באמצעות כרטיס ביקור און ליין. אנשים שהם בעלי עסקים גדולים או קטנים, טרודים במשך היום וכאשר  הם מפספסים שיחה מלקוח פוטנציאלי, זה רק גורם להם להפסד. כאשר בעל עסק, מציג כרטיס ביקור און ליין, אין סיכוי שזה יקרה, היות וניתן להשאיר פרטים בוואטס אפ, בפרופיל העסקי של בעל העסק ברשת החברתית ועוד.בעל עסק, אשר שולח את הקישור של כרטיס ביקור און ליין, ניתן ללחוץ על אייקונים שונים כגון אייקון של טלפון, מה שיגרום לטלפון לחייג לבעל העסק, מייל לשליחת מייל, מסנג’ר או וואטס אפ.

 

 למעשה, כרטיס ביקור און ליין, מחליף את כרטיס הביקור הסטנדרטי שהיה מודפס על נייר. כרטיס ביקור חכם שהוא למעשה כרטיס און ליין, מקנה מידע כללי על העסק, כשאר לקוחות יכולים לבצע מגוון פעולות מהירות באופן הדיגיטלי כגון: ניווט, חשיפה לעסק, פרופילים עסקיים ברשתות החברתיות, מידע על בית העסק בגוגל ויצירת קשר בכל מיני אפשרויות נוחות. מלבד זאת, כרטיס און ליין לא ייזרק או יאבד, כי אם יישאר תמיד מחשב , בטלפון החכם או בטאבלט של הלקוחות, כך שהם יוכלו למצוא אותו בכל זמן שיחפצו. כרטיס ביקור, הוא בעצם כלי שיווקי חזק שעושה הרבה לבעלי העסקים, כמו מיתוג העסק וחשיפה גדולה.

 

תוכלו להציג תמונות וסרטונים בכרטיס ביקור און ליין

זה עוד יתרון גדול שכל בעל עסק יכול לבצע, לאפשר שלקוחותיו, ייחשפו לסרטונים ותמונות הקשורים במוצרים או בשירות שהעסק משווק ללקוחותיו. עוד יתרון בולט בבניית כרטיס ביקור  הוא המקום שעל הכרטיס. בניגוד לכרטיס ביקור סטנדרטי, כרטיס און ליין, מקנה מקום רב יותר, לגבי פרטי העסק, כאשר ניתן למתג את העסק באופן מקצועי. מי שאמון על בניית כרטיס און ליין, הן חברות דיגיטל, אשר מתמחות במיתוג ושיווק דיגיטלי. כאשר הלקוחות תופים בסרטונים ותמונות בתחום בית העסק, הם משתכנעים מהר יותר לרכוש את המוצר או השירות, מה שנקרא אמת בפרסום ומהימנות של בית העסק.   

ניתן למצוא עיצוב עדכניים בבניית כרטיס און ליין, כך שיהיה מותאם למכשירים השונים הכוללים טאבלט וטלפון נייד. באופן זה, גולשים רבים, יכולים לשתף את פרטי העסק באמצעות מכרים וחברים, מה שיגביר, הן את המיתוג והן את הרווחים ונתח הלקוחות. עידן הטכנולוגיה, פשוט לוקח את כרטיס ביקור און ליין, צעד קדימה. ניתן לקשר את הלקוחות לכרטיס החכם הדיגיטלי, להעביר מסמכים ולבצע חתימה דיגיטלית, מה שחוסך זמן רב בהתנהלות השוטפת וכל בעל עסק יודע כי זמן שווה כסף.

 

כרטיס ביקור און ליין מכיל גם דף נחיתה

מדובר בסוג של אתר בזעיר אנפין, אשר מספק את הפרטים המקיפים ביותר על בית העסק. מדובר על חוויה דיגיטלית משוכללת. היום בעלי עסקים רבים, אינם מעוניינים להישאר מאחור והם פשוט חייבים להיות  בקו אחד מול מתחריהם. ההתקשרות עצמה בין בעל העסק ללקוחות, מתבצע באמצעות כרטיס און ליין. למעשה כרטיס ביקור און ליין, מאפשר את ההתנהלות הדינאמית של בעלי העסקים וכן של הלקוחות שמעוניינים בכול “כאן ועכשיו”.  זו הסיבה, כי כרטיס און ליין, מאפשר  זאת.

 

יש לציין כי אפשרויות העיצוב הן רבות. הלקוחות שהם בעלי העסקים, כאשר הם פונים לחברת מיתוג דיגיטלית, יכולים לממש את החזון שלהם בעיצוב של כרטיס ביקור און ליין. ניתן יהיה לשתף את הכרטיס הדיגיטלי החכם, כאשר ישנה שיחה נכנסת  או כאשר השיחה לא נענתה, או באמצעות לחיצה על כפתור  אם בוואטסאפ או אם באמצעות מסרון (SMS).כרטיס און ליין, נשלח באמצעות קישור קבוע ויכול להיפתח, כאשר הלקוחות לוחצים על הקישור. ניתן לבנות בכרטיס און ליין, מגוון כפתורים, כגון כפתורי מידע, או כפתורי קישורים, להוסיף קישור לסרטוני יוטיוב, בלוגים ועוד.

 

הקדמה הדיגיטלית מקלה על בעלי עסקים רבים

היום, הקדמה הדיגיטלית, מקלה על המון בעלי עסקים, כאשר הם יכולים להיחשף בקלות לקהל לקוחות, מכל מקום ובאמצעות לחיצת כפתור. כרטיס און ליין, הוא אחד מהכלים החזקים והיעילים שמשתמשים בו המון בעלי עסקים. כל לקוח יכול להכניס לטלפון החכם שלו את פרטי הקישור של כרטיס און ליין. אין צורך להעתיק את הפרטים של כרטיס הביקור הסטנדרטי שהכרנו לפני שנים. התקציר לגבי בית העסק, מנוסח באופן שיווקי ולעודד פניות מלקוחות חדשים. מה שבעלי עסקים צריכים לעשות, הוא למלא טופס באתר של בוני אתרים או חברות מיתוג  עסקים וניתן לבנות כרטיס און ליין שיתאים לבעלי העסקים בדיוק לפי צרכיהם. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כרטיס ביקור און ליין

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!