כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקיםכרטיסי ביקור מודפסים מעולם לא איבדו את מקומם בעולם העסקים, אבל זה לא אומר שהם הפתרון המתאים ביותר לכל סיטואציה ובכל עידן טכנולוגי. בשנים האחרונות הולך ותופס תאוצה תחום חדש של כרטיסי ביקור דיגיטליים, שמסירתם לנמען מתבצעת בצורה שונה לגמרי, הם נראים שונה, הם עוברים בפלטפורמה שונה והם גם מיועדים להשיג מטרות שונות, גם אם משיקות. אז מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים? מי צריך את זה? האם זה משתלם? האם כדאי להשתמש בגרסה החינמית? את כל התשובות לכל השאלות תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

אז מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים?

ובכן, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מעין אתר אינטרנט זעיר, היושב על גבי שרת אינטרנט וזמין לצפייה בכל עת ומכל מקום. אתר זה כולל פרטים הדומים ברובם לפרטים המופיעים על גבי כרטיס ביקור מודפס, אך בתוספת אלמנטים ספציפיים וייחודיים למרחב הדיגיטלי. בניגוד לכרטיס ביקור מודפסת, הכרטיס הדיגיטלי לא מיועד להעברה מיד ליד במפגשים פנים אל פנים, אלא מועבר בצורה מקוונת לנמען שלכל הפחות כבר שמע על העסק. בהמשך נפרט את הדברים יותר, אך בשלב הזה חשוב לדעת שבניגוד לכרטיס ביקור מודפס אותו אתם מדפיסים פעם אחת ומאותו רגע אתם אחראים להפצתו וחלוקתו, במקרה של כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים, לא מדובר במוצר אלא בשירות עבורו משלמים תשלום שנתי וגם על כך נרחיב בהמשך.

מהם הפרטים הנכללים בכרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי, ממש כמו כרטיס ביקור מודפס, הוא כלי שיווקי אך בעל מטרה מאוד ספציפית, לספק לנמען פרטים התקשרות ראשוניים עם מוסר הכרטיס. בכרטיס הביקור הדיגיטלי נמצא בדיוק את הפרטים האלה ובכלל זה שם מלא, תפקיד, שם העסק/ חברה, מספר טלפון, מספר נייד, מספר פקס, כתובת דוא”ל וכתובת אתר. אלא שבמקרה של כרטיס ביקור דיגיטלי אנו יכולים להוסיף עוד מספר פרטים חשובים וקריטיים ובכלל זה קישורים לחשבונות ברשתות חברתיות, הצגת תמונות וגרפיקה שיווקית אטרקטיבית ואפילו שילוב של סרטון וידאו. יחד עם זאת, גם במקרה של כרטיס ביקור דיגיטלי חשוב מאוד לשמור על עקרון התמציתיות. כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים לא נועד לשמש כאתר האינטרנט שלכם או לספר באריכות מדוע כדאי לעבוד איתכם. הוא נועד לתת טעימה קצרה אבל חזקה והוא נועד לספק פרטי התקשרות לעידוד יצירת קשר.

 

איך מועבר הכרטיס לנמען?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כאמור אתר זעיר היושב על גבי שרת אינטרנט מקוון מסביב לשעון. העברתו לנמען מבוצעת באמצעות שליחה שלו אל הטלפון של הנמען באופן כזה שהכרטיס מופיע על גבי המסך באופן אוטומטי. במילים אחרות, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא לא קובץ או קישור שאותו הנמען צריך לפתוח בעצמו, אלא שהוא נפתח באופן אוטומטי ומוצג לנמען על גבי מסך הטלפון שלו. משלוח הכרטיס מתבצע בשורה של סיטואציות אותן יכול המשתמש להגדיר בעצמו. כך למשל, ניתן להגדיר כי כל מי שיתקשר לעסק מחוץ לשעות הפעילות יקבל כרטיס ביקור שבו גם יפורטו שעות הפעילות ועידוד ליצור קשר למחרת. הכרטיס יכול להישלח גם לאחר שיחת טלפון ראשונה שקיים לקוח פוטנציאלי עם העסק, הוא יכול להישלח ללקוח שהשתמש בשירותי העסק ומסר את מספר הטלפון שלו והוא יכול להישלח גם בצורה המונית למאגר של מספרי טלפון המצויים בידי העסק, אם כי פורמט זה הוא לחלוטין לא פורמט המטרה של כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים.

 

מדוע מדובר בשירות ולא במוצר?

ובכן, מוצר הוא פריט שאנו רוכשים ומאותו הרגע, השימוש בו הוא לגמרי עצמאי. שירות הוא לכאורה מוצר המסופק לנו באופן מתמשך ולאורך זמן, כשישנו גורם מקצועי שנקרא ספק השירות, המנהל מערכת שירותית באמצעותה מסופק לנו השירות. במקרה של כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים מדובר בשירות שכן הוא כולל מרכיבים מתמשכים לאורך זמן, שמרגע הפסקתם לא ניתן להשתמש עוד במוצר. כך למשל, ספק השירות הוא זה שמאחסן את כרטיס הביקור שלנו על גבי שרת, הוא זה שמפעיל את המערכת שמזהה את מספרי הטלפון המתקשרים אלינו ומבצע את משלוח הכרטיס לאותם מספרים וכן הלאה. מבחינתנו, מרגע שיצרנו את כרטיס הביקור הדיגיטלי, אנו לא צריכים יותר להתעסק איתו או לחשוב עליו. כל ההפצה שלו לנמענים אותם הגדרנו ובסיטואציות אותן הגדרנו, מבוצעת באופן אוטומטי לחלוטין על ידי ספק השירות. בדיוק מהסיבה הזאת, כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים מסופקים כשירות מתמשך ולא כמוצר חד פעמי ולכן גם התשלום הוא תשלום שנתי ולא תשלום חד פעמי.

איך בונים את הכרטיס?

אם אתם רוצים ליצור לעצמכם כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לגורם מקצועי המספק את השירות הזה. ספקי שירות רבים מציעים את הגרסה החינמית של כרטיסי ביקור דיגיטליים. גרסה זו מיועדת לאפשר לכם להכיר את התחום ולהתנסות בו, אבל היא גם בנויה לא לספק לכם את הערך האמיתי הגלום בשירות (אם ניתן היה לקבל את הערך האמיתי בגרסה חינמית, אף אחד לא היה משלם על השירות). בהיבט זה, אתם בהחלט יכולים להתחיל עם הגרסה החינמית, לחוות את השירות ולאחר מכן להחליט האם תרצו לעבור לגרסה בתשלום. ספק השירות אמור לספק לכם את האמצעים הנדרשים לעיצוב ובניית כרטיס הביקור שלכם, כמובן בשיתוף פעולה מלא שלכם ולעיתים גם על ידכם באמצעות פלטפורמות עיצוב ובנייה שיסופקו לכם. התשלום, אם שאלתם נע באזור ה-250 שקלים לשנה שלמה, כך שלא מדובר בסכום שאמור למנוע מכם את השירות, המה גם שהשירות של כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים הוא לא הוצאה עסקית, אלא השקעה בעסק, השקעה שיכולה להניב לכם אלפי מונים יותר מהסכום שהשקעתם בה.

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!