כרטיס ביקור דיגיטלי מחירים

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי מחיריםכרטיס ביקור דיגיטלי מחירים

אם אתם מתעניינים באפשרות להפיק כרטיס ביקור דיגיטלי, חשוב שתבינו דבר אחד פשוט: כרטיס ביקור דיגיטלי הוא לא מוצר, אלא שירות. המשמעות? אתם לא משלמים עבור קובץ או כרטיס או כל מוצר אחר כלשהו, אותו אתם מקבלים ובזה מסתיים העניין, אלא משלמים עבור שירות מתמשך ומתגלגל במעין מודל של מנוי חודשי או שנתי. מה עומד מאחורי העניין ומדוע לא מדובר במוצר אותו אתם רוכשים פעם אחת וזהו וכמה זה עולה בפועל? את התשובות לשאלות אלה ובנוסף פרטים נוספים על כרטיס ביקור דיגיטלי מחירים, ספקים ושירות, תוכלו לקבל ממש כאן בשורות הבאות.

 

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מעין מיניסייט, כלומר אתר אינטרנט זעיר אותו אתם יכולים לשתף עם אנשים שונים להם הייתם מוסרים באופן מסורתי כרטיס ביקור מודפס. הכרטיס הדיגיטלי יופיע על הצג שלהם, על גבי המחשב או מסך הטלפון או הטאבלט כמו מעין אתר אינטרנט קטן, בעל דף אחד קצרצר, שמהווה כרטיס הביקור שלכם. השאלה הראשונה שיכולה לעלות לכם כעת בראש היא מדוע צריך לבנות את הכרטיס בפורמט של אתר אינטרנט ולא פשוט לבנות קובץ תמונה, שאותו אפשר להעביר במייל או בווטסאפ. התשובה היא שאתם בהחלט יכולים ליצור לעצמכם קובץ תמונה של כרטיס ביקור, אותו תוכלו להעביר לאנשים שונים בהודעות או במייל, אך הכרטיס הביקור הדיגיטלי מציע לכם ערך גבוה יותר.

כרטיס ביקור דיגיטלי נשלח למעשה באופן אוטומטי לכל מי שאתם מדברים איתו בטלפון, בזמן השיחה או לאחר סיום השיחה וכן לכל מי שניסה לתפוס אתכם בטלפון ולא הצליח להשיג אתכם. בכל המקרים האלה, שולחת המערכת את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם ישירות לטלפון של האדם השני והכרטיס לא מגיע כקובץ שאותו צריך למצוא ולפתוח, אלא נפתח באופן אוטומטי על גבי המסך. במקביל, כל פרטי ההתקשרות שלכם מוזנים באופן אוטומטי לרשימת אנשי הקשר של האדם המקבל. במילים אחרות, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא לא רק מוצר ויזואלי כמו כרטיס מודפס, אלא ממש רכיב תוכנה, שמבצע פעולות באופן אוטומטי כדי להבטיח את הטמעת הפרטים שלכם אצל האדם המקבל אותו.

 

מדוע מדובר בשירות ולא במוצר?

כפי שאמרנו קודם לכן, סביב כל הנושא של הפקת כרטיס ביקור דיגיטלי מחירים צריכים להיבחן ברמת השירות ולא ברמת המוצר. הסיבה לכך, שוב כפי שאמרנו קודם לכן, היא שלא מדובר בקובץ תמונה אלא במעין אתר אינטרנט קטן שיושב על שרת אינטרנט וזמין 24/7 מסביב לשעון. כמו כן, מאחר והכרטיס שלכם נשלח אוטומטית לאנשים שונים על פי קריטריונים שהגדרתם מראש ומבצע תהליך של הטמעת הפרטים האישיים שלכם בטלפון של האדם המקבל, מאחורי התהליך כולו צריכה לעמוד פלטפורמה שמבצעת את התהליך הזה בכל רגע נתון. בהתאם לכך, לא מדובר במוצר שאתם קונים פעם אחת ומאותו רגע אתם אלו שמתפעלים אותו ושולחים אותו, אלא במערכת שפועלת מסביב לשעון ומעבירה את כרטיס הביקור שלכם בזמן אמת לשורה של אנשים בצורה אוטומטית. בהתאם לכך, המחיר שאתם משלמים עבור הכרטיס הביקור הדיגיטלי הוא למעשה המחיר של ביצוע הפעולות עם הכרטיס – שליחה ללקוחות פוטנציאליים ותחזוקת האתר שלכם על גבי השרת כך שניתן לצפות בו ולגשת לנתונים שבו, בכל עת, מכל מכשיר ומכל מקום בעולם.

כמה זה עולה?

בהזמנת כרטיס ביקור דיגיטלי מחירים אופייניים להם אתם יכולים לצפות, יתחילו בדרך כלל ברמה של 250 ש”ח לשנה לכל הפחות. על כך יש להוסיף את דמי ההקמה של הכרטיס, כלומר בנייה ועיצוב של הכרטיס באופן חד פעמי, עלות שיכולה להגיע למאות שקלים ועד כדי 1,000 שקלים. מחיר המנוי השנתי יכול להיות גבוה יותר כמו גם עלות הקמת הכרטיס, הכל בהתאם לרמת המורכבות של הכרטיס ורמת מורכבות השירות שבו אתם בוחרים. כך למשל, תוכלו לקבוע שאת הכרטיס ניתן יהיה להעביר אך ורק בסמס עבור אנשים שלא מצליחים לתפוס אתכם. לחילופין, תוכלו להגדיר יכולת העברה דרך סמס, ווטסאפ ודוא”ל בעוד שורה של סיטואציות או פשוט עבור רשימה שלמה של מספרי טלפון שתספקו לספק השירות. בכל אחד מן המקרים, המחיר שתשלמו יהיה שונה בהתאם למורכבות השירות המסופק לכם.

 

האם זה משתלם?

ובכן, כרטיס ביקור הוא כלי שיווקי בעל חשיבות ראשון במעלה והוא כלי שיווק סטטיסטי. המשמעות? ככל שתפזרו יותר כרטיסי ביקור כך תעלה ההסתברות לאימפקט של הכרטיסים על השורה התחתונה של העסק. אם יש לכם גם את היכולת לכוון את כרטיסי הביקור לאנשים שכבר הביעו עניין בעסק שלכם או כבר שוחחו איתכם, תוכלו להגדיל עוד יותר את אותה הסתברות. כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לכם לפתוח עוד ערוץ נוסף שלם להפצת כרטיס הביקור שלכם והוא עושה זאת בצורה מאוד יעילה וממוקדת. על כן, בהזמנת כרטיס ביקור דיגיטלי מחירים הם רק פרמטר אחד שממנו לא צריך להתעלם, אבל בהחלט יש לבחון אל מול התועלות שמספק לכם השירות וישנן לא מעט כאלה. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כרטיס ביקור הוא אחד ממוצרי הדפוס הבסיסיים בעסקים רבים וגם אחד החשובים בהם

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

מיתוג לעסקים

מיתוג עסקי הוא תהליך יצירת שם, מונח, סמל או עיצוב ייחודיים וייחודיים המזהים את העסק כישות מובחנת. התהליך יכול להיעשות על ידי העסק עצמו או

למידע נוסף >>
עיצוב כרטיסי ביקור 

עיצוב כרטיסי ביקור 

כרטיסי ביקור הם כלי חיוני לכל בעל מקצוע. הם עוזרים בביסוס האמינות ותדמית המותג שלך. עיצוב כרטיסי ביקור אינו משימה קלה, אך בעזרת הכלים הנכונים

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי אם יש לכם עסק עצמאי המספק שירותי גרפיקה או אם אתם גרפיקאים המספקים שירותי גרפיקה במודל פרילנס, זה אומר שההצלחה שלכם תלויה

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX כל הרעיון של כרטיסי ביקור הוא הפצה רוחבית של השם שלכם לקהל היעד במטרה לפנות לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. לקוחות פוטנציאליים

למידע נוסף >>