כרטיס ביקור דיגיטלי מחיר

כרטיס ביקור דיגיטלי מחירכרטיס ביקור דיגיטלי מחיר

ישנם שני סוגים של כרטיסי ביקור: כרטיס ביקור דיגיטלי וכרטיס ביקור סטנדרטי העשוי נייר.  מטרתו העיקרית של כרטיס הביקור היא ליצור היכרות ראשונית בין איש המקצוע ללקוח ולגרום לרושם ראשוני טוב שיוביל בסופו של דבר את הלקוח לביצוע פעולה. 

 

כרטיס ביקור סטנדרטי

הרוב הגדול של כרטיס הביקור הסטנדרטיים שמחולקים נזרק לפח, אלו אשר אינם נזרקים לפח הם לא אפקטיביים במיוחד ולכן הם לא תורמים לגדילה של פניית הלקוחות לעסק.  כרטיס ביקור סטנדרטי העשוי נייר מציג ברוב המקרים רק את מספר הטלפון של איש המקצוע, את שמו ואת המייל שלו, כרטיס ביקור העשוי נייר אינו מתאים לשמירת פרטים על איש המקצוע.  כרטיסי ביקור סטנדרטיים נאבדים בקלות ומרבית הלקוחות זורקים את כרטיסי הביקור הללו כעבור מספר ימים בודדים מהרגע בו קיבלו אותם. נוסף על כך, עלויות ההדפסה של כרטיסי ביקור מסוג זה אינן זולות בכלל ובכל פעם שרוצים לעדכן פרט כלשהו על העסק יש צורך בהדפסת כרטיסי הביקור מחדש. 

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא סוג של אתר קטן על העסק אשר מכיל בתוכו תוכן רב שקשור לעסק, כל זאת נעשה בצורה נוחה ונגישה ללקוח. ישנה אפשרות לשמור את כרטיס הביקור הדיגיטלי במכשיר הנייד ואפילו לשלוח אותו לקרובים אליכם ולכל מי שתרצו. עצם העובדה שכרטיס ביקור מסוג זה נמצא בדיגיטל מאפשרת לו להכיל מידע רב ללא הגבלה של שטח או מקום. ניתן לשלוח את כרטיס הביקור הדיגיטלי בכל רגע שתרצו, לא ניתן להגיע למצב בו נגמר המלאי של כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם, יתרה מכך, תמיד אפשר לערוך את כרטיס הביקור הדיגיטלי ולעדכן את הפרטים הקיימים בו, אין צורך בהדפסה מחודשת של הכרטיס או בשליחה מחודשת של כרטיס הביקור המעודכן. ברגע שביצעתם שינוי בכרטיס הביקור הדיגיטלי, השינוי מתבצע אצל כלל האנשים אשר מחזיקים בכרטיס. 

 

כרטיס ביקור דיגיטלי: מה הם החסרונות?

כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא בעל חסרונות מסוימים שחשוב להכיר בהם. כדי להגיע למצב בו תוכלו להעביר את הלינק של כרטיס הביקור הדיגיטלי עליכם להחזיק במספר הטלפון של אותו אדם אליו תרצו להעביר את כרטיס הביקור, מספר הטלפון של לקוח הוא מידע אישי ולא כל לקוח יהיה מוכן לחלוק איתכם את מספר הטלפון שלו ברגע הראשון שהוא מכיר אתכם. קרו מקרים בהם הלינק אשר מוביל את הלקוח אל כרטיס הביקור הדיגיטלי נעלם בין כל ההודעות שהלקוח מקבל במכשיר הסלולרי שלו. 

קיימים מקרים בהם הלקוח מקבל הודעה המכילה קישור מבלי להכיר את בעל העסק , הלקוח נוטה לחשוב כי מדובר בעוד דואר ספאם או פרסום מעצבן ופשוט מתעלם מן הקישור. 

נוסף על כך, חשוב לוודא כי כרטיס הביקור הדיגיטלי נוגע לקהל היעד אליו אתם מכוונים מכיוון שישנן אוכלוסיות מסוימות שפחות שולטות בעולם האינטרנט והטכנולוגיה וכרטיס ביקור דיגיטלי עלול להיות מסובך עבור אותן אוכלוסיות.

 

מה ההבדל בין כרטיס ביקור סטנדרטי לכרטיס ביקור דיגיטלי?

בתקופה של ימינו, מרבית התחרות העסקית מתרחשת באינטרנט וברשתות החברתיות, כרטיס הביקור הסטנדרטי אשר עשוי מנייר אינו מופיע ברשתות החברתיות וברשת ולכן אינו מועיל בתחרות. לעומת זאת, כרטיס הביקור הדיגיטלי מעניק לבית העסק או לאיש המקצוע נוכחות ברשתות החברתיות ובאינטרנט בכלל, כך כרטיס הביקור הדיגיטלי עוזר לבית העסק לנצל את הפוטנציאל המקסימלי במפגש הראשוני מול הלקוח אשר מתרחש ברוב הגדול של המקרים באינטרנט. 

אפשר להבין מכך כי כרטיס ביקור דיגיטלי מתאים לכל איש מקצוע או בית עסק שחשוב לו לגעת בכמה שיותר לקוחות עם מאמץ מינימלי ככל האפשר, בית עסק או איש מקצוע המשתמש בכרטיס ביקור דיגיטלי יכול להיות בטוח כי הלקוח יוכל לשמור את פרטי איש הקשר ולהשתמש בהם בקלות ובמהירות בעת הצורך. נוסף על כך, כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא פתרון מעולה לאנשי מקצוע ובתי עסקים המעוניינים להציג את עצמם בצורה האידיאלית בפני לקוחות פוטנציאלים ואינם מוכנים להסתפק בכמות הנתונים הדלה שניתן להעביר בכרטיס ביקור סטנדרטי.  

היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטליהיתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי

  1. כרטיסי ביקור דיגיטליים מכילים בתוכם כפתורים שונים אשר דרכם ניתן להגיע לפרופיל של בית העסק ברשתות החברתיות השונות, כתוצאה מכך גדלה כמות האנשים שנחשפים לתוכן השיווקי של בית העסק. 
  2. מהרגע בו הקמתם את כרטיס הביקור הדיגיטלי ניתן לשלוח אותו ללא הפסקה, בלי לשלם עלויות על הדפסות חוזרות. 
  3. כרטיס ביקור דיגיטלי הרבה יותר יוקרתי ומיוחד מכרטיס ביקור סטנדרטי העשוי מנייר, כרטיס ביקור דיגיטלי מכיל בתוכו אלמנטים יוצאי דופן שאינם קיימים בכרטיס ביקור סטנדרטי העשוי מנייר, חלק מן האלמנטים הללו הם: תמונות, סרטוני וידאו, כפתור של חיוג מקוצר לבית העסק ועוד אלמנטים נוספים.
  4. כרטיס ביקור דיגיטלי מכיל בתוכו את כל המידע הרלוונטי ללקוח על השירותים שמעניק איש המקצוע או בית העסק. כרטיס ביקור דיגיטלי משמש כסוג של אתר תדמית קטן לבית העסק או לאיש המקצוע.
  5. ניתן להגיע אל כרטיס הביקור הדיגיטלי על ידי חיפוש פשוט וקצר באינטרנט.

 

מהו המחיר של כרטיס ביקור דיגיטלי

המחיר של פתיחת כרטיס ביקור דיגיטלי בסיסי ואחסונו נע בין 1 – 550 שקלים, המחיר הינו לשנה. המחיר של הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב נע בין 800 שקלים ל-1200 שקלים דמי הקמה ועוד 350 שקלים לשנה על דמי אחזקה ואחסון. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כרטיס ביקור דיגיטלי מחיר

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

הדפסת כרטיס ביקור

כרטיסי ביקור הם אחד הדברים החשובים ביותר לבעלי עסקים רבים כמו עורכי דין, רופאים פרטיים, חוקרים פרטיים ועוד. על ידי כרטיס הביקור ניתן ליצור אינטראקציות

למידע נוסף >>
דפוס כרטיס ביקור

דפוס כרטיס ביקור

כרטיס ביקור מודפס הוא אחד ממוצרי הדפוס הבסיסיים בעסקים רבים וגם אחד החשובים בהם. חשוב מאוד להשקיע תשומת לב בעיצוב הכרטיס ובבחירת הסוג שלו על

למידע נוסף >>