כרטיס ביקור חכם

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור חכםהיום, בגלל שהאינטרנט מהווה מקום נכבד בחיינו, כאשר עסקים רבים מוצאים כי הפלטפורמה הטובה ביותר היא הפלטפורמה הדיגיטלית, ניתן למצוא שימוש עם כרטיס ביקור חכם.  כרטיס ביקור זה, הוא תמיד מעודכן וזמין ומאפשר להעביר את הלקוח באמצעות הקלקה אחת, על מנת ליצור קשר עם בעל העסק. באמצעות כרטיס ביקור , ניתן לעבור מהכרטיס, ישר לדפי האינטרנט של בעל העסק. מי שמנהל דף עסקי ברשתות החברתיות, באמצעות כרטיס ביקור חכם, ניתן יהיה להגדיל את העוקבים ואת הלקוחות, מה שימיר את העוקבים ללקוחות והרווחים רק יעלו. התשלום על כרטיס ביקור , הוא שנתי, היות וגם האחסון עולה כסף.

 

כרטיס ביקור חכם נמצא בדף האינטרנט

הרבה שואלים את השאלה:”אם יש לי אתר אינטרנט למה שאצטרך כרטיס ביקור חכם?” המטרה היא ליצור מידע עשיר, אשר גוגל יסרוק ואז העמוד של בעל העסק, יופיע בעמודים הראשונים. יש לציין, כי באמצעות שימוש במילות מפתח מסוימות, ניתן יהיה למצוא את בעל העסק בקלות. שימוש עם כרטיס ביקור חכם, מאפשר להציג את המידע שיכול להיחשף ללקוח, היות ומדובר בסוג של ” מיני אתר” אינטרנטי.  יש לציין, כי המחיר של כרטיס ביקור דיגיטלי הוא זול, מה שמאפשר לכל סוגי העסקים לרכוש אותו, אם עסקים גדולים, בינוניים וקטנים. ההשקעה של הכרטיס החכם, תוחזר תוך זמן קצר, באמצעות פניות גוברות של  לקוחות חדשים.

אז כיצד נראה כרטיס ביקור חכם?

יש לציין, כי המראה של כרטיס חכם, או כרטיס ביקור דיגיטלי בשמו הנוסף, עשוי להשתנות, לפי בקשת הלקוח. הכרטיס יראה את פרטי בית העסק, לוגו, או תמונה שיתארו את מהות העסק, כפתורים שמפנים את הלקוח לרשתות החברתיות ברשת. ישנם גם כפתורי מדיה, אשר מפנים את הלקוח לאתר, לשיחה עם בעל העסק, או לשליחת הודעה בוואטס אפ או ברשתות החברתיות שבהן בעל העסק מופיע. היום כרטיסי הביקור העשויים מנייר, כבר חלפו מאתנו והם אינם את המטרה כמו כרטיס חכם. לדוגמא, כאשר אדם נפגש עם בעל עסק מסוים, הוא ייתן לו כרטיס ביקור סטנדרטי. הלקוח אולי ישמור את כרטיס הביקור במגירה וישכח ממנו, או שאפילו ישליך אותו לפח, או שאפילו לא יזכור את שם העסק שלכם.. ההבדל בין כרטיס ביקור סטנדרטי, לבין כרטיס ביקור הוא, שכאשר לקוחות  נכנסים לאינטרנט, על מנת  לחפש שירות או מוצר מסוים, הוא ימצא סרטונים, תמונות, פרטים רבים על בעל העסק ושירתיו, או מוצריו.

 

מיקוד ומידע על העסק בכרטיס חכם אחד

כרטיס ביקור חכם, מכיל את כל מה שהלקוחות צריכים במקום אחד וכן, אין צורך לבזבז זמן על מעבר בין העמודים. כרטיס ביקור חכם – פשוט מכיל את כל המידע תחת קורת גג אחת!.הבעיה היום היא שרבים שמחפשים עסק מסוים, אם בעל מקצוע, מוצרים או שירות, בעלי מקצועות חופשיים וכדומה, הם מוצפים במידע כל כך רב, שהרבה מהמידע הזה הוא מיותר. היתרון הוא שכרטיס ביקור , יענה על השאלות והמענה של הלקוחות, מה שיסייע להם בהחלטה מושכלת. מדובר על היכרות מהירה עם הלקוח ואפשרויות שונות ונוחות ליצירת קשר כשאר הדבר נעשה במקסימום יעילות ומינימום זמן.

 

כרטיס חכם יקנה לכם נוכחות ברשת

כרטיס חכם, יקנה לכם נוכחות ברשת וכן, בוואטס אפ, פייסבוק ועוד. אין צורך בהורדת אפליקציה והכרטיס החכם, זמין לשליחה בכל עת. מדובר על נוכחות מרשימה והלקוחות יוכלו לתפעל את כרטיס חכם בנוחות המרבית. ניתן להגיע לבית העסק באמצעות ווייז או להיכנס לפייסבוק של בעל העסק. יש לציין, כי ישנן חברות המציעות שירות חינמי לעיצוב ובניית כרטיס ביקר  חכם, אבל אפשרויות אלה אינן מומלצות ועל כך סביר בהמשך המאמר.

מדוע אין זה מומלץ להזמין כרטיס ביקור חכם חינמי?

כאמור, קיימים מגוון של פתרונות חינמיים בניית כרטיס חכם. דבר זה אולי קורץ מאוד לעסקים קטנים אשר רק נמצאים בתחילת דרכם. המטרה של חברות אלה היא למתג את החברות שמציעות כרטיס חכם כי כאמור, אין מתנות בחינם. דבר זה, עשוי לבלבל לקוחות, באופן כזה שהרושם הראשוני של הגולש כלפיכם פשוט ייהרס. ז הסיבה שיש לגשת לחברת קידום המתמחה בבניית כריס ביקור חכם, אשר ישרת את מטרותיכם וידאג כי תקודמו היטב במיני האתר שייבנה לכם, במסגרת בניית כרטיס חכם. העלות אינה בשמים ולכן, פשוט חבל להרוס את הרושם הראשוני שהוא החשוב ביותר לבעלי העסקים. 

חברת קידום אתרים, אשר מתמחה בבניית כרטיס חכם, כך שתקבלו את כל האופציות העדכניות ביותר, מה שיקדם את האינטרסים שלכם ולא את האינטרסים של חברות אשר  מציעות שירו חינמי לכרטיס חכם. תוכלו ליהנות מכל הפונקציות, כשאר הכרטיס החכם, יכלול לא רק את הלוגו של בית העסק, כתובתו והטלפון, כי אם ניתן יהיה להיכנס לגלריית התמונות, לסרטונים ביוטיוב להיכנס לפייסבוק, לאינסטגרם ולשלוח מיילים, מסרונים  ועוד. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כרטיס ביקור חכם

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!