כרטיס ביקור מחיר

כרטיס ביקור מחירכרטיס ביקור מחיר

קיימים שני סוגים של כרטיסי ביקור: כרטיס ביקור סטנדרטי וכרטיס ביקור דיגיטלי. במאמר זה נציג בפניכם את שני סוגי הכרטיסים, נציג מידע רלוונטי עליהם ואת המחירים של כל אחד מן הכרטיסים. 

באופן כללי מטרתו של כרטיס הביקור היא לייצר היכרות ראשונית בין העסק ללקוח ולייצר רושם ראשוני טוב אשר בסופו של דבר יניע את הלקוח הפוטנציאלי לפעולה. 

 

כרטיס ביקור סטנדרטי

באמצעות כרטיס הביקור הסטנדרטי ניתן לייצר אינטראקציה ראשונית ושיווקית עם הלקוח הפוטנציאלי מבלי לחייב אותו בפעולה משמעותית. כרטיס הביקור הסטנדרטי נשאר אצל הלקוח, הוא קל לנשיאה וניתן לאחסן אותו בכל מקום. הפעולה של הבאת כרטיס ביקור סטנדרטי ללקוח יוצרת אקט מכובד ומרשים, דבר חשוב במיוחד כשמדובר בנותני שירות רשמיים כמו למשל עורך דין.  

קיימים גם חסרונות בכרטיס הביקור הסטנדרטי. קל מאוד לאבד את כרטיס הביקור הסטנדרטי, לקוחות רבים זורקים את כרטיס הביקור ימים בודדים לאחר שקיבלו אותו. כמו כן עלויות ההדפסה של כרטיס ביקור סטנדרטי אינן זולות במיוחד, בכל פעם שרוצים לעדכן פרטים על העסק יש צורך בהדפסה מחדש של כרטיס הביקור. 

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מעין אתר תדמית קטן של העסק המכיל בתוכו מידע רב על העסק, כל זאת נעשה בצורה נוחה ללקוח. ניתן לשמור את כרטיס הביקור הדיגיטלי בטלפון ואפילו לשלוח אותו לאנשים נוספים. מכיוון שכרטיס הביקור נמצא בדיגיטל הוא יכול להכיל בתוכו נתונים רבים ללא הגבלה של שטח. 

כרטיס ביקור דיגיטלי זמין לשליחה בכל רגע נתון, לא קיים מצב בו נגמר המלאי של כרטיס ביקור וירטואלי, כמו כן תמיד ניתן לערוך ולעדכן את פרטי הכרטיס ואין צורך בהדפסה חוזרת של הכרטיס או שליחה מחדש של כרטיס הביקור המעודכן ( ברגע שאתם מבצעים שינוי בכרטיס הביקור הדיגיטלי, השינוי נעשה גם אצל הלקוחות אשר מחזיקים בכרטיס). 

אך גם לכרטיס ביקור דיגיטלי יש חסרונות מסוימים שיש לדעת עליהם. כדי שתוכלו להעביר את הלינק של כרטיס הביקור עליכם להחזיק במספר הטלפון של הלקוח, מספר הטלפון של הלקוח הוא מידע אישי יחסית ולא כל לקוח ירצה לחלוק אותו איתכם ברגעים הראשונים שהוא מכיר אתכם. לעיתים הלינק שמוביל את הלקוח אל כרטיס הביקור הדיגיטלי נעלם בתוך כל ההודעות שהלקוח מקבל בטלפון. 

במקרים מסוימים בהם לקוח מקבל קישור מבלי להכיר את בעל העסק הוא עלול לחשוב כי הלינק הוא עוד דואר ספאם או פרסום מציק ופשוט להתעלם ממנו. 

כמו כן, חשוב לבדוק האם כרטיס הביקור הדיגיטלי מתאים לקהל היעד אליו אתם פונים מכיוון שיש אוכלוסיות מסוימות שפחות שולטות בעולם הטכנולוגי וכרטיס ביקור דיגיטלי עלול להיות בעייתי עבורם. 

 

למה כדאי לבחור כרטיס ביקור דיגיטלי?

ישנן מספר סיבות אשר בגללן מומלץ לבחור בכרטיס ביקור דיגיטלי על פני כרטיס ביקור סטנדרטי. להלן חלק מן הסיבות הללו:

 

בזכות היתרון השיווקי של כרטיס הביקור הדיגיטלי

באמצעות השימוש בכרטיס ביקור סטנדרטי ניתן להציג רק פרטים יבשים על בית העסק, ללא הצגת מידע בעל תוכן שיווקי אשר תורם לקידום של העסק. 

באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי ניתן להשתמש במגוון רחב של אפשרויות שיווקיות ולנצל את פוטנציאל החשיפה באופן מקסימלי בפעם הראשונה בה פוגשים את הלקוח, ברוב המקרים כרטיס הביקור הדיגיטלי מייצר אצל הלקוח רושם ראשוני מעולה אשר גורם לו לחזור ולבקש את שירותיו של העסק פעמים נוספות. 

באמצעות כרטיס הביקור הדיגיטלי ניתן להציג תמונות של העסק וסרטונים של העסק, לספר על העסק שלכם כמה שתרצו מבלי להיות מוגבלים במקום, להציג את היתרונות הקיימים בעסק שלכם לעומת עסקים אחרים והכי חשוב, להניע את הלקוח הפוטנציאלי לפעולה. כמו כן, ניתן לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי בכל הרשתות החברתיות ובמדיה החברתית. יתרון זה תורם רבות לעסק מכיוון שלקוח שהיה מרוצה משירותי העסק יכול לשתף את פרטי העסק ברשתות החברתיות או אפילו לשלוח לקרובים שלו, כתוצאה מכך גדלה חשיפת העסק. 

כרטיס ביקור דיגיטלי זול יותר 

בחלק גדול מאוד מהמקרים כרטיסי ביקור דיגיטליים זולים יותר מכרטיסי הביקור הסטנדרטיים אשר עשויים מנייר. כאשר משתמשים בכרטיס ביקור דיגיטלי אין צורך בתשלום של מאות שקלים החוזר על עצמו בכל פעם שיש צורך בהדפסה של כרטיסי ביקור נוספים. הכסף שנחסך כתוצאה מהמעבר לכרטיס ביקור דיגיטלי יכול לשמש לקידום העסק בהיבטים אחרים. 

 

מחירים של כרטיסי ביקור

כרטיס ביקור דיגיטלי – המחיר של כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב הוא בין 600 שקלים ל- 1200 שקלים להקמה ראשונית של הכרטיס הדיגיטלי. מחירו של כרטיס ביקור דיגיטלי בסיסי נע בין 200 שקלים ל- 700 שקלים. 

כרטיס ביקור סטנדרטי – המחיר הממוצע של כרטיס ביקור מעוצב נע בין 120 שקלים לכרטיס סטנדרטי על גבי נייר 300 גרם, המחיר עולה ככל שמוסיפים כמות, נייר מיוחד או ככל שמוסיפים השבחות כמו למשל הטבעות, הבלטות, פוייל ועוד. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כרטיס ביקור מחיר

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

הדפסת כרטיס ביקור

כרטיסי ביקור הם אחד הדברים החשובים ביותר לבעלי עסקים רבים כמו עורכי דין, רופאים פרטיים, חוקרים פרטיים ועוד. על ידי כרטיס הביקור ניתן ליצור אינטראקציות

למידע נוסף >>
דפוס כרטיס ביקור

דפוס כרטיס ביקור

כרטיס ביקור מודפס הוא אחד ממוצרי הדפוס הבסיסיים בעסקים רבים וגם אחד החשובים בהם. חשוב מאוד להשקיע תשומת לב בעיצוב הכרטיס ובבחירת הסוג שלו על

למידע נוסף >>