כרטיס ביקור מעצב גרפי

כרטיס ביקור מעצב גרפיישנם שני סוגים של כרטיסי ביקור בהם משתמשים מעצבים גרפיים, כרטיס ביקור העשוי מנייר וכרטיס ביקור דיגיטלי. כמעט כל בעלי העסקים ואנשי המקצוע יכולים לומר כי כרטיסי הביקור הרגילים שהם מחלקים נזרקים לאשפה ברוב המוחלט של המקרים, כרטיסי הביקור שאינם נזרקים לפח לא מכילים בתוכם תוכן שיווקי אלא רק פרטים יבשים על העסק או על נותן השירות, כרטיסי הביקור שאינם נזרקים לפח כמעט ולא משפיעים על הלקוח ולכן הם לא מגדילים את כמות הפניות של הלקוחות על העסק. 

הגורם הראשי לכך הוא כמות המידע הדלה המופיעה בכרטיס הביקור הרגיל, כרטיס ביקור רגיל העשוי מנייר מכיל בדרך רק את כתובת המייל של המעצב הגרפי ואת מספר הטלפון הנייד שלו, כרטיס ביקור רגיל עשוי נייר אינו מתאים לשמירת פרטים על מעצב גרפי. ברגע בו הלקוח הפוטנציאלי שמחזיק בכרטיס הביקור הרגיל של המעצב הגרפי יהיה זקוק לשירותיו, רוב הסיכויים שבאותה העת לא יהיה בידיו כרטיס הביקור וכתוצאה מכך הוא יחפש את שירותיו של המעצב הגרפי באינטרנט – שם הוא ייחשף למעצבים גרפים נוספים, יכול להיות שאותו מעצב גרפי שנתן ללקוח הפוטנציאלי את כרטיס הביקור יפסיד את הלקוח. 

 

 תבניות של כרטיסי ביקור רגילים

ישנו מגוון רחב של תבניות לכרטיסי ביקור רגילים, כעת נציג בפניכם חלק מן התבניות הנפוצות ביותר:

כרטיס ביקור בעל אותיות מובלטות

כרטיס ביקור בעל אותיות מובלטות תורם להפעלת החושים באמצעות מגע ומראה.  כרטיס ביקור בעל אותיות מובלטות הוא כרטיס ביקור ייחודי בעל מרקם שגורם לכרטיס הביקור להיות יוצא דופן מבין כולם ובולט מעל כולם. עיצוב קליל של כרטיס ביקור בעל אותיות מובלטות יהיה מושלם כדי לגרום ללקוח להפנות את תשומת ליבו לאותנטיות שלכם בתור אנשי מקצוע איכותיים או בתור מותג. כרטיס ביקור בעל אותיות מובלטות משמש בחלק גדול מהמקרים סופרים, עיתונאים ועוד. 

 

כרטיס ביקור בעל צורה מעגלית

כרטיס ביקור בעל צורה מעגלית הוא כרטיס ביקור יוצא דופן שמרבית הלקוחות לא פוגשים כל יום.  כרטיסי ביקור בעל צורה מעגלית אינם מתאימים לנשיאה בארנק כמו יתר כרטיסי הביקור. אך חשוב לדעת כי הרוב הגדול של כרטיסי הביקור שמחולקים אינו מגיע לארנק בכלל. העיצוב יוצא הדופן של כרטיס ביקור בעל צורה מעגלית מעלה את הסיכויים של הכרטיס להיות כרטיס הביקור שהלקוח יזכור מבין כל כרטיסי הביקור שבידיו.  כרטיס ביקור בעל צורה מעגלית המגיע עם עיצוב ייחודי ומעניין הוא בעל פוטנציאל גדול להישאר אצל הלקוח זמן רב יותר משאר כרטיסי הביקור.

 

כרטיס ביקור בעל מרקם של עץ

כרטיס ביקור מעוצב בעל מרקם של עץ יוצר מראה קלאסי ואלגנטי באותו זמן. במידה ואתם עוסקים בענף הנגרות, בענף הבנייה ובענפים דומים, השימוש בכרטיס ביקור בעל מרקם עץ יבטיח כי כלל הלקוחות שלכם יראו בכם אנשי מקצוע רציניים ואיכותיים. נוסף על כך, כרטיס ביקור בעל מרקם של עץ יכול להיות בחירה נהדרת עבור אדריכלים, אמנים ועבור נותני שירות אשר מוכרים או מעצבים סוגים שונים של רהיטים.   

 

כרטיס ביקור דיגיטלי מעצב גרפיכרטיס ביקור דיגיטלי מעצב גרפי

כרטיס ביקור דיגיטלי דומה מאוד לכרטיס הביקור הרגיל אך הוא מכיל בתוכו מספר שדרוגים שהופכים אותו לכרטיס ביקור אפקטיבי במיוחד. כרטיס הביקור הדיגיטלי נוצר ונערך במחשב, לעומת כרטיס הביקור הרגיל שנוצר על ידי הדפסה. כל עוד אתם מחזיקים בידכם מכשיר חכם יש לכם גישה לכרטיס הביקור הדיגיטלי. 

מבין היתרונות של כרטיס הביקור הדיגיטלי אחד היתרונות הבולטים ביותר הוא האופציה להפוך את אנשי הקשר לפעילים והאפשרות להשתמש בשלל פונקציות הקיימות בכרטיס. חלק מן הפונקציות בהן ניתן לעשות שימוש בכרטיס הביקור הדיגיטלי הן: פתיחת המייל של בית העסק בלחיצת כפתור קלה ומהירה, שמירת הטלפון של בית העסק או של נותן השירות בלחיצת כפתור קלה ומהירה, חיוג מקוצר אל בית העסק או נותן השירות בלחיצת כפתור קלה ומהירה ועוד שלל פונקציות מיוחדות אשר הופכות את כרטיס הביקור הדיגיטלי לכלי שיווקי של ממש. 

מעבר לכך, ניתן לשלוח את כרטיסי הביקור הדיגיטליים לכלל אנשי הקשר שלכם וכך תוכלו להיות בטוחים כי הם נשארים מעודכנים במידע על העסק שלכם. כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא כלי שנוח מאוד לעבוד איתו, במקום לצאת מהבית ולבזבז זמן יקר על הבאת הכרטיס ללקוחות פוטנציאלים, אתם יכולים לשלוח את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם לאלפי אנשים על ידי לחיצת כפתור בודדה.  אפשר לומר על כרטיס הביקור הדיגיטלי שהוא מרכז את כלל המידע הרלוונטי על בית העסק תוך כדי הקטנת ההוצאות מכיוון שאין התעסקות בהדפסות חוזרות של כרטיס הביקור. 

מה מכיל בתוכו כרטיס ביקור דיגיטלי למעצב גרפימה מכיל בתוכו כרטיס ביקור דיגיטלי למעצב גרפי?

כרטיס ביקור דיגיטלי למעצב גרפי כולל בתוכו את האופציות הבאות:

  • הסברים על השירות אותו מעניק נותן השירות. 
  • לחצן דרכו ניתן להגיע אל הפרופיל של נותן השירות ברשתות החברתיות השונות.
  • לחצנים ליצירת קשר עם נותן השירות. 
  • מפת ניווט אל המקום בו נמצא נותן השירות
  • ניתן להוסיף עוד שלל לחצנים אשר יעזרו ללקוח הפוטנציאלי ויגרמו לו לבחור בכם מבין כל המתחרים. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כרטיס ביקור מעצב גרפי

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

הדפסת כרטיס ביקור

כרטיסי ביקור הם אחד הדברים החשובים ביותר לבעלי עסקים רבים כמו עורכי דין, רופאים פרטיים, חוקרים פרטיים ועוד. על ידי כרטיס הביקור ניתן ליצור אינטראקציות

למידע נוסף >>
דפוס כרטיס ביקור

דפוס כרטיס ביקור

כרטיס ביקור מודפס הוא אחד ממוצרי הדפוס הבסיסיים בעסקים רבים וגם אחד החשובים בהם. חשוב מאוד להשקיע תשומת לב בעיצוב הכרטיס ובבחירת הסוג שלו על

למידע נוסף >>