כרטיס ביקור מפלסטיק

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיסי ביקור הם אחד המוצרים הבסיסיים בבתי עסק רבים. בעבר, כרטיסי ביקור היו נעשים על גבי נייר בלבד, אך כיום קיימים אפשרויות מגוונות כאשר אחת המרכזיות בהן היא להכין כרטיסי ביקור מפלסטיק. על כרטיס ביקור מפלסטיק נרחיב במאמר הבא.

מהו כרטיס ביקור מפלסטיק?

כרטיס ביקור מפלסטיק הוא כרטיס עשוי PVC איכותי, בעל עמידות גבוהה. ניתן לבחור בכרטיסי PVC בצבע לבן, או בכרטיסים בהתאמה אישית שמגיעים בצבעים אחרים או אפילו שקופים. הבחירה בכרטיס ביקור מפלסטיק תעניק לכרטיס הביקור שלכם תחכוםכרטיס ביקור מפלסטיק הוא כרטיס עשוי PVC איכותי, בעל עמידות גבוהה. ניתן לבחור בכרטיסי PVC בצבע לבן, או בכרטיסים בהתאמה אישית וחדשנות ותשדר ללקוח שלכם שמדובר בעסק איכותי ויוקרתי.

כרטיס הביקור צריך להיות קל לנשיאה ובגודל כזה שיתאים להכנסה לארנק. על הכרטיס יופיע המידע הרלוונטי להמשך תקשורת איתכם והוא יכלול את השם שלכם ואת שם העסק, תחום העיסוק, פרטי התקשרות (טלפון, מייל, פקס), דף פייסבוק, אתר ועוד.

כרטיס הביקור מאפשר ליצור היכרות ראשונית עם לקוחות פוטנציאלים ובהמשך לסגור איתם עסקאות. כאשר מביאים ללקוח פוטנציאלי כרטיס ביקור, בעצם יוצרים פעולה רשמית ומכובדת שתותיר על הלקוח הפוטנציאלי רושם. כמו כן, כרטיס ביקור מאפשר לכם ליצור קשר עם מבלי ללחוץ עליו או לגרום לו להרגיש שהוא מתחייב לצעד משמעותי כלשהו.

חשוב מאוד שכרטיסי הביקור יהיו זמינים בכל מצב ובכל עת על מנת לנצל כל הזדמנות עסקית שתצוץ לפניכם.

מה הופך כרטיס ביקור מפלסטיק למומלץ?

כרטיס ביקור מפלסטיק נחשב לאיכותי ויוקרתי ויש לכך מספר סיבות-

  • חומר עמיד- הפלסטיק הוא חומר עמיד הרבה יותר מנייר. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהלקוח שקיבל את כרטיס הביקור שלכם לא יקרע אותו, ושהכרטיס יישמר בצורה טובה לאורך זמן רב כך שיוכל לשמש את הלקוח גם לאחר תקופה ארוכה.
  • עיצוב- כרטיס ביקור מפלסטיק ניתן לעיצוב ייחודי, חדשני ומושך שתופס את הלקוח ועוזר ליצור עניין. כך כרטיס הביקור שלכם יתבלט וימלא גם את הצורך השיווקי שלו. כמו כן העיצובים הם רבים ומגוונים מאוד. תוכלו לבחור בכרטיסים פשוטים בצבע לבן, בכרטיסים מפלסטיק בצבעים שונים, בכרטיסים שקופים או חלביים ועוד.
  • פירוט- כרטיס ביקור מפלסטיק יכול להיות מפורט מאוד מה שיעזור ליצור רושם ראשוני גבוה על לקוחות פוטנציאליים וכך להפוך אותם ללקוחות קיימים.

אפשרויות הדפסה של כרטיס ביקור מפלסטיק

יש מספר אפשרויות הדפסה לכרטיס ביקור מפלסטיק. ריכזנו לכם את הבולטות בהן-

  • הדפסת כרטיס ביקור מפלסטיק לבן- כרטיס ביקור מפלסטיק לבן נחשב לאפשרות פשוטה אבל עם זאת קלאסית ואלגנטית.הדפסת כרטיס ביקור מפלסטיק לבן- כרטיס ביקור מפלסטיק לבן נחשב לאפשרות פשוטה אבל עם זאת קלאסית כרטיס ביקור מפלסטיק לבן מאפשר לכם לקבל כרטיס ביקור עם עיצוב קלאסי שמשדר ללקוחות שאתם לא מתאמצים ובכל זאת העסק שלכם קלאסי ואלגנטי, או בקיצור קלאס באפס מאמץ.
  • כרטיס ביקור מפלסטיק חלבית- אפשרות נוספת להדפסת כרטיס ביקור מפלסטיק, היא פלסטיק חלבית. אפשרות זו היא למעשה כרטיס ביקור מפלסטיק שקוף למחצה. פלסטיק חלבי הוא פלסטיק שמאפשר לאור לחדור אך לא ניתן לראות דרכו.
  • כרטיס ביקור מפלסטיק שקוף- אחת האפשרויות המבוקשות ביותר היא כרטיס ביקור מפלסטיק שקוף. מדובר בחומר איכותי שמעובד לרדיד דק מאוד ומעניק מראה איכותי ויוקרתי לכרטיס הביקור שלכם.

כרטיס ביקור מפלסטיק- מה חשוב לכתוב?

כרטיס ביקור צריך להכיל את הפרטים החשובים של בעל העסק. יש לקחת בחשבון שמומלץ לא להגזים עם כמות הטקסט ושהיא תיכנס כראוי בגודל הכרטיס. הפרטים המומלצים לכרטיס ביקור מודפס הם לוגו או איור גרפי, שם בעל העסק, תחום העיסוק, מספר טלפון, מייל, פקס, במידה ויש כתובת לדואר, אתר וחשבון פייסבוק וכל אמצעי תקשורת אחר שיש לכם (סקייפ, בלוג ועוד). ניתן להוסיף לכרטיסי הביקור גם קוד QR שנסרק לטלפון ומוביל את הלקוח בקלות לאתר האינטרנט, לעמוד נחיתה, לכרטיס ביקור דיגיטלי, לדף הפייסבוק או לכל מקום אחר שתבחרו.

אחד הדברים החשובים שיש לקחת בחשבון בעיצוב כרטיס ביקור הוא גודל הכרטיס והצורה שלו. גודל כרטיס ביקור סטנדרטי בארץ יהיה 5×9 ס”מ, והוא בנוי כך שהוא יוכל להיכנס לארנק בקלות, יישמר בצורה טובה ולא יקשה על מי שמקבל אותו.

כיום תוכלו לבחור בין מגוון צורות שונות כמו כרטיס עגול, מרובע ועוד, או אפילו צורות שמתאימות לעסק כמו צורה של עוגה לכרטיס עבור אופה, צורה של רכב עבור נהג מונית, צורה של דובי עבור חנות צעצועים ועוד.

כרטיס ביקור מפלסטיק- עיצוב

חשוב לעצב את הכרטיס בצורה ייחודית. לשם כך, חשוב מאוד לשים לב לפרטים שונים כמו סגנון הכרטיס, הצבע שלו ועוד. חשוב שעיצוב הכרטיס יתאים לאופי העסק וישרת אותו בצורה הטובה ביותר. תוכלו לבחור בין סגנון חדשני שבא לידי ביטוי בפלטת צבעים עשירה ואלמנטים רבים או סגנון קלאסי יותר שבא לידי ביטוי בצבע אחד או שניים ובאלמנט אחד.

כמו כן, תוכלו לבחור בין צורות שונות לכרטיס. מלבן הוא הצורה הסטנדרטית וגם המועדפת ביותר. קל להכניס כרטיס מלבני לארנק והוא למעשה נראה כמו כרטיס אשראי. עם זאת ניתן לבחור גם בין צורות אחרות כמו מרובע, עגול, או צורות שמתאימות לעסק כמו סכין קצבים, רכב, עוגה ועוד.

 

כרטיס ביקור פלסטיק

הבחירה בכרטיס ביקור מפלסטיק תעניק לכרטיס הביקור שלכם תחכום וחדשנות

כרטיס ביקור מפלסטיק הוא סוג של כרטיס שעשוי מפלסטיק יחסית קשיח. הם נמצאים בשימוש נפוץ בתעשיות הקמעונאות והשירותים מכיוון שהם עמידים מאוד ואינם מתבלים בקלות כתוצאה מפגעי השמש והיושן הטבעי של חומר ה

גלם. בד”כ, הסוגים הנפוצים ביותר של כרטיסי ביקור מפלסטיק עשויים מ-PVC  או פוליקרבונט. לחומרים אלו עמידות גבוהה בפני חום וכימיקלים. 

במקרים מסוימים ועל פי דרישת הלקוח, כרטיס ביקור מפלסטיק הוא כרטיס פלסטיק עם פס מגנטי המכיל מידע על שם האדם ופרטי התקשרות. אלו בד”כ נקראים כרטיסי ביקור חכמים מפלסטיק. אנשים רבים משתמשים בהם כדרך קלה לעדכן את פרטי הקשר שלהם. כמו כן, הם משמשים גם למטרות שיווקיות. כיום, כרטיס ביקור מפלסטיק הוא הסוג הנפוץ ביותר של כרטיס ביקור. הוא עשוי מחומר פלסטי עמיד ומשמש לאחסון מידע על פריט קטן ונייד שניתן לשאת אותו בקלות לכל מקום.

מה היתרונות של כרטיסי ביקור פלסטיק? 

קל לסחוב כרטיסי ביקור מפלסטיק, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור אנשים בדרכים. הם גם זולים יותר מכרטיסי נייר וידידותיים לסביבה מכיוון שניתן למחזר אותם בתום חיי השימוש שלהם. לפי דעתם של חלק מהאנשים, כרטיסי ביקור הם כבר נחלת העבר. עם המצאת הסמארטפון ויישומים כמו כרטיסי ביקור דיגיטליים, לא קשה לגלות מי זה מי ומה עוסק כל בית עסק. אבל זה לא אומר שכרטיסי ביקור הם חסרי תועלת. הם יכולים לשמש ככלי שיווקי וכדרך ליצירת קשרים עם לקוחות פוטנציאליים.

האם כרטיס ביקור מפלסטיק עדיף על כרטיס ביקור מסורתי או אפילו דיגיטלי? ובכן, ישנם יתרונות רבים לשימוש בכרטיסי ביקור מפלסטיק על פני מסורתיים. הם עמידים יותר, הם זולים יותר, וקל יותר להדפיס אותם לפי דרישה. ברגע שנגמרת חבילת הכרטיסים, מוציאים הוראה לבית דפוס עבור הדפסת כרטיסים נוספים. 

כרטיסי ביקור פלסטיק ניתנים למחזור 

כרטיס ביקור מפלסטיק הוא חלופה פופולרית לכרטיס הביקור המסורתי. הם עמידים יותר וזולים יותר מאשר עמיתיהם בנייר. יש אנשים שטוענים שהם גם ידידותיים לסביבה. זאת, מפאת העובדה שאפשר למחזר אותם בתום השימוש בהם. בדרך כלל, אנשים לא ממחזרים כרטיסי ביקור מנייר או קרטון. זה נזרק אוטומטית לפח. 

השאלה היא האם כרטיס ביקור מפלסטיק עדיף על פני נייר או לא? ובכן, כל מקרה לגופו. בעוד שחלק מהעסקים יעדיפו כרטיסי ביקור מסורתיים, אחרים יעדיפו כרטיסי ביקור מפלסטיק או אפילו כרטיס ביקור דיגיטלי. למרות שאין תשובה ברורה לשאלה זו, יהיה חשוב לבדוק את היתרונות והחסרונות של שניהם (מסורתי ופלסטיק).

עדיף אולי כרטיס ביקור דיגיטלי? 

כרטיסי ביקור דיגיטליים קיימים כבר עשור, אך רק לאחרונה חברות מתחילות להשתמש בהם כדי להתבלט מהקהל. הסיבה הנפוצה ביותר לשימוש בכרטיסי ביקור דיגיטליים היא משום שהם נוחים יותר וקלים יותר לשיתוף במדיה החברתית. מצד שני, כרטיסי ביקור מפלסטיק עדיין בשימוש נרחב. זאת, מכיוון שניתן להדפיס אותם לפי דרישה, מה שאומר שתוכלו להשיג אותם בכל זמן ובכל בית דפוס מבלי לחכות למדפסת או עלויות משלוח.

כרטיסי ביקור מפלסטיק יעילים יותר לעסקים מכיוון שהם קלים לנשיאה ולשימוש. כרטיסי ביקור דיגיטליים יעילים יותר לשיווק מכיוון שניתן לשתף אותם במדיה החברתית, עם קישור לאתר החברה. בעוד שלכל סוגי הכרטיסים יש יתרונות וחסרונות משלהם, יהיה עליכם לבחור את אלו שהכי תואמים את רוח ואווירת בית העסק שלכם. 

עד כמה כרטיסי ביקור מפלסטיק עדיין רלוונטיים?

כרטיסי ביקור הם עדיין דרך רלוונטית להצגת המידע של החברה שלך. עם זאת, כרטיסי ביקור דיגיטליים מציעים יותר יתרונות מכרטיסי ביקור מסורתיים. ובקשר לאלו שעשויים פלסטיק, ובכן, היתרונות שלהם דומים לאלו של המסורתיים ובתוספת של עמידות החומר (פלסטיק קשיח מחזיק יותר זמן מנייר או קרטון).

בעולם של היום, בסופו של דבר, כל האמצעים השיווקיים עדיין רלוונטיים ועדיין נדרשים לשם הגברת הפעילות העסקית שלכם. עם האמצעים הנכונים, כולל כרטיס ביקור, תוכלו לשווק את העסק ולהוציא את המסר השיווקי שלכם החוצה. 

בחירת מעצב גרפי לעיצוב כרטיס ביקור פלסטיק 

מעצבים גרפיים נתפסים לעתים קרובות כאומנים, והם בהחלט כאלו. השאלה העומדת בראש של כולם היא: האם להזמין מעצב גרפי מקצועי, או להשתמש בשירות הדפסת כרטיסים בשבלונות עיצוב מובנות? (THEMES). 

המחיר של שירותי עיצוב גרפי משתנה בהתאם למורכבות וגודל הפרויקט. ניתן לקבוע את גודל הפרויקט לפי כמה כרטיסי ביקור מעצב מתכנן לייצר. חלק מהמעצבים גובים לפי שעה, בעוד שאחרים גובים בתעריף קבוע. מצד שני, הורדת שבלונות עיצוב של כרטיסי ביקור תעלה לכם בתשלום חד פעמי בד”כ. מה עדיף? ובכן, עיצוב גרפי יספק לכם ייחודיות ועיצוב תואם לעסק, בעוד ששבלונות מעוצבות של כרטיסי ביקור יספקו לכם עיצוב גנרי אבל זול בכיס. תלוי בכם. ישנם גם מעצבים מציעים גם הנחות עבור הזמנות גדולות. לדוגמה, מעצבים מסוימים מציעים הנחות עבור הזמנות של מעל 100 כרטיסי ביקור או 10,000 עלונים.

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כרטיס ביקור מפלסטיק

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

מיתוג לעסקים

מיתוג עסקי הוא תהליך יצירת שם, מונח, סמל או עיצוב ייחודיים וייחודיים המזהים את העסק כישות מובחנת. התהליך יכול להיעשות על ידי העסק עצמו או

למידע נוסף >>
עיצוב כרטיסי ביקור 

עיצוב כרטיסי ביקור 

כרטיסי ביקור הם כלי חיוני לכל בעל מקצוע. הם עוזרים בביסוס האמינות ותדמית המותג שלך. עיצוב כרטיסי ביקור אינו משימה קלה, אך בעזרת הכלים הנכונים

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי אם יש לכם עסק עצמאי המספק שירותי גרפיקה או אם אתם גרפיקאים המספקים שירותי גרפיקה במודל פרילנס, זה אומר שההצלחה שלכם תלויה

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX כל הרעיון של כרטיסי ביקור הוא הפצה רוחבית של השם שלכם לקהל היעד במטרה לפנות לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. לקוחות פוטנציאליים

למידע נוסף >>