כרטיס ביקור עיצוב

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור עיצוב הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר לפן השיווקי של העסק שלכם. היום עסקים רבים מחזיקים בכרטיסי ביקור כאלה ואחרים, חלקם כרטיסי ביקור דיגיטליים, חלקם כרטיסי ביקור מודפסים וכן הלאה. העיקרון החשוב ביותר הוא מה הלקוח רואה במבט ראשוני, זה מה שיקבע האם הלקוח יבחר בכם או במתחרים שלכם. הנה כל מה שאתם חייבים לדעת על כרטיס ביקור עיצוב ולמה בכלל אתם צריכים כרטיס ביקור.

מה עוזר לי כרטיס ביקור עיצוב?

תחילה בואו נבין למה עסק צריך כרטיס ביקור מלכתחילה. כרטיס ביקור הוא בעצם הדרך הנכונהכל מה שרציתם לדעת אודות עיצוב כרטיס ביקור והשיטות הקיימות לכך ומהירה ביותר להציג את עצמכם, למכור את המוצר שלכם. יש מונח בקולנוע שקוראים לו פיץ’ מעלית. הכרטיס ביקור שלכם הוא פיץ’ מעלית, יש לכם חצי דקה (בדיוק הזמן שלוקח למעלית להגיע לקומה הנכונה) להותיר רושם על הלקוח שלכם. ברגע בו הכרטיס שלכם בעצם קורץ ללקוח וגורם לו להבין שמדובר כאן על מוצר או עסק רציני, הוא יבחר בכם לעומת המתחרים שלכם. כפי שאתם יודעים, היום כולנו קונים עם העיניים, עסק לא מזמין זה עסק שלא נכנס אליו גם אם יש לו מוצרים איכותיים מאוד.

כאשר אתם פונים לחברה מקצועית היא תציע לכם מגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע לבחירת כרטיס ביקור עיצוב. הבחירה הראשונה שלכם היא האם לבחור בכרטיס ביקור מודפס או דיגיטלי. כרטיס ביקור מודפס הוא מוצר שכולנו מכירים, אבל המון עסקים לא פועלים נכון לגביו. כאשר מדובר על כרטיס ביקור מודפס אתם רוצים לדאוג לכך שהמוצר יהיה יציב, עמיד ומושך לעין. בדרך כלל לאחר ההדפסה יש לשלוח את כרטיס הביקור לציפוי לכה בשביל לשמור עליו ולדאוג לכך שהוא יהיה יותר מושך לעין. 

הבחירה שלכם בכרטיס דיגיטלי יכולה להיות מאוד מובנית. כרטיס דיגיטלי הוא כרטיס עליו אתםבשביל לעצב כרטיס ביקור איכותי, יש לקחת בחשבון כמה פרטים משלמים באופן חד פעמי על ההקמה. לאחר מכן, אתם צריכים לשלם מדי שנה על שירותי אחסון של הכרטיס הדיגיטלי. כרטיס דיגיטלי מציג לנו יתרון מובהק, יש לנו כרטיס שאנחנו תמיד יכולים להוסיף או להוריד אינפורמציה ממנו ללא צורך בלזרוק בלאי. כמו כן, כולנו היום עסוקים בטלפון, אתם יכולים לשלוח את כרטיס הביקור שלכם לכל אנשי הקשר, הרבה יותר קל להפיץ כרטיסי ביקור דיגיטליים והם נשארים על הטלפון של הלקוח. בנוסף, כרטיס ביקור דיגיטלי מאשר ללקוחות שלכם בלחיצת כפתור להשאיר פרטים או ליצור קשר עם העסק. היום עסקים רבים בחרו לעבור לכרטיס ביקור דיגיטלי. עם זאת, העיצוב כאן לא פחות חשוב. כאשר מדובר על כרטיס ביקור דיגיטלי אתם חייבים לעמוד מול מעצב גרפי אשר יודע לעשות את ההחלטות הנכונות לקידום הכרטיס שלכם. 

כרטיס ביקור עיצוב גרפי מתקדם

בין אם אנחנו מדברים על כרטיס דיגיטלי או כרטיס ביקור מודפס, אנחנו רוצים לעבוד מול שורהעלות עיצוב כרטיס ביקור אצל מעצב גרפי לעומת עיצוב כרטיס באופן עצמאי של אנשי מקצוע אשר יודעים איך להפוך את הכרטיס שלנו להרבה יותר מזמין. מעצבים מתקדמים יודעים לתת את הדגש על נתונים פסיכולוגיים אשר למעשה יכולים להשפיע על מה שהכרטיס שלכם משדר. מה הדבר הראשון שאתם רואים על הכרטיס? את הצבע שלו. יש השפעה מאוד גבוהה לצבע בו תבחרו לכרטיס ביקור שלכם, כמובן שהצבע צריך להיות גם בהתאם לעסק שלכם. כמו כן, אתם לא רוצים להציף את כרטיס הביקור במילים, אתם חייבים להיות מאוד ממוקדים כאשר אתם בוחרים לעשות כרטיסי ביקור כאלה ואחרים. 

איפה מומלץ לייצר כרטיסי ביקור?

חשוב לבחור בחברה מקצועית אשר יש לה ניסיון רב בתחום של כרטיסי הביקור. תוכלו לבחור בבתי דפוס או לבחור במקום אשר מעצב לוגואים, כרטיסי ביקור וכן הלאה. המטרה החשובה ביותר היא לא לעשות את העבודה דרך תוכנות חינמיות, אלא לפנות למעצבים אשר יוכלו ליצור עבורכם כרטיס ביקור הרבה יותר מושך. העלות למעצב היא כמובן חד פעמית, בין אם מדובר על עיצוב לכרטיס מודפס או דיגיטלי. ברגע בו אתם פועלים דרך תוכנית חינמית סביר להניח שהתוצאה שלכם לא תראה כפי שרציתם. עליכם תמיד להסתכל מנקודת מבט של הלקוח, איך הוא רואה את העסק שלכם מבחוץ. 

כמה עולה לייצר כרטיס ביקור עיצוב יוקרתי?

המטרה שלכם היא לייצר את הבחירה שמשדרת יוקרתיות באופן מובהק, להראות איך אתם מבדילים את העסק שלכם מהעסק של המתחרים שלכם. כדי לעצב כרטיס ביקור איכותי, אתם צריכים לפנות לבעלי מקצוע איכותיים. כמובן, על עיצוב יוקרתי צריך לשלם בהתאם. כאשר מדובר על עיצוב כרטיס דיגיטלי יוקרתי אתם צריכים מעצב גרפי מקצועי. המחיר אותו תשלמו עבור עיצוב כרטיס דיגיטלי ינוע בין 500 ש”ח ועד 1,200 ש”ח. בנוסף לכך, המחיר אותו תשלמו עבור שירותי אחסנה ינועו בין 200 ש”ח ועד 400 ש”ח לשנה. כאשר מדובר על כרטיס מעוצב מודפס המחיר משתנה בהתאם לכמות כרטיסי הביקור אותם תרצו להדפיס ובהתאם למעצב, המחיר גם הוא נע בסביבות הכמה מאות שקלים. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

במקום להוציא הון עתק על כרטיסי ביקור רגילים בכל שנה, אתם יכולים להשקיע באופן חד פעמי על כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב ואיכותי

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

מיתוג לעסקים

מיתוג עסקי הוא תהליך יצירת שם, מונח, סמל או עיצוב ייחודיים וייחודיים המזהים את העסק כישות מובחנת. התהליך יכול להיעשות על ידי העסק עצמו או

למידע נוסף >>
עיצוב כרטיסי ביקור 

עיצוב כרטיסי ביקור 

כרטיסי ביקור הם כלי חיוני לכל בעל מקצוע. הם עוזרים בביסוס האמינות ותדמית המותג שלך. עיצוב כרטיסי ביקור אינו משימה קלה, אך בעזרת הכלים הנכונים

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי אם יש לכם עסק עצמאי המספק שירותי גרפיקה או אם אתם גרפיקאים המספקים שירותי גרפיקה במודל פרילנס, זה אומר שההצלחה שלכם תלויה

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX כל הרעיון של כרטיסי ביקור הוא הפצה רוחבית של השם שלכם לקהל היעד במטרה לפנות לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. לקוחות פוטנציאליים

למידע נוסף >>