כרטיס ביקור ריק: איך למלא את החלל

כרטיס ביקור ריקכרטיס ביקור ריק

לא מעט פעמים יוצא לנו להיתקל בכרטיסי ביקור דיגיטליים ריקים מתוכן, כרטיס ביקור ריק הוא פחות ממיר ומניע לפעולה אך יחד עם זאת באמצעות הוספה של מספר אלמנטים ניתן להפוך את כרטיס הביקור למכונה שיווקית משומנת היטב.

  • אתם יכולים להוסיף לכרטיס הביקור הסבר על השירות שאתם נותנים ולספר מה מיוחד דווקא אצלכם וכך לבדל את עצמכם מיתר המתחרים.
  • אתם יכולים לספר בכרטיס הביקור הדיגיטלי על העסק שלכם, ללא הגבלה במקום, כך תוכלו לספר על העסק שלכם בצורה עניינית מבלי להחסיר פרטים חשובים, ככל שהלקוח הפוטנציאלי יקבל יותר מידע על העסק כך הוא ירגיש יותר מחובר אליו ויהיה קל יותר להניע אותו לפעולה.
  • אתם יכולים להוסיף מפת ניווט אל בית העסק שלכם,  אלמנט זה יקל על הלקוח ויגרום לו להרגשה שלבעל העסק אכפת ממנו והוא רוצה להקל עליו כמה שאפשר. 
  • אתם יכולים להוסיף לכרטיס הביקור הדיגיטלי לחצן דרכו הלקוח יכול להיכנס אל הפרופיל של בית העסק שלכם ברשתות החברתיות, כך הלקוח נחשף אל התוכן השיווקי של בית העסק דבר אשר תורם להגדלת החשיפה של העסק. 

 

הפיכת כרטיס ביקור ריק לכרטיס ביקור ממיר שתופס את החלל: למי זה מתאים?

בתקופה של ימינו, כמעט כל התחרות העסקית מתקיימת באינטרנט וברשתות החברתיות השונות, עקב כך כרטיס הביקור הסטנדרטי הוא בעל השפעה מינימלית מאוד. לעומת זאת, כרטיס הביקור הדיגיטלי מעניק לבית העסק נוכחות בעולם הדיגיטל וברשתות החברתיות ובכך הוא נותן לבית העסק את היכולת להגיע לפוטנציאל המקסימלי במפגש הראשוני מול הלקוח שמתרחש בדרך כלל באינטרנט וברשתות החברתיות. 

ניתן לומר בפה מלא כי כרטיס ביקור דיגיטלי מתאים לכל בעל עסק או נותן שירות שחשוב לו לגעת בכמה שיותר לקוחות תוך כדי התאמצות מינימלית, בעלי עסקים ונותני שירות שמשתמשים בכרטיס ביקור דיגיטלי יכולים להיות בטוחים כי הלקוח הפוטנציאלי יצליח לשמור את פרטי איש הקשר של בית העסק או של נותן השירות בקלות ולהשתמש בהם במהירות בזמן המתאים. יתרה מכך, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא אחת הדרכים הטובות ביותר שבית עסק או נותן שירות יכול למצוא כדי להציג את עצמו בצורה האידיאלית בפני לקוחות פוטנציאליים. כרטיס ביקור דיגיטלי מתאים לבעלי העסקים ונותני שירות שאינם מוכנים להסתפק בתוכן הדל שניתן להעביר על ידי שימוש בכרטיס ביקור סטנדרטי

כרטיס ביקור דיגיטלי – כלי שיווק יוצא דופן

כולנו מכירים את הרגע בו אנו מקבלים כרטיס ביקור סטנדרטי, אנחנו מסתכלים עליו לרגע אחד, רואים את כל הפרטים המשעממים שנמצאים בו וזורקים אותו לפח או שהוא נכנס למעמקי התיק ולא יוצא משם.  בכרטיס הביקור הסטנדרטי לא ניתן להציג תוכן שיווקי שתורם להתפתחות העסק וקידומו. 

לשם כך קיים כרטיס הביקור הדיגיטלי, באמצעות כרטיס הביקור הדיגיטלי תוכלו להשתמש בשלל אופציות שיווקיות, בפגישה ראשונה עם לקוח תוכלו להגיע למלוא הפוטנציאל בהגדלת החשיפה של העסק שלכם, כרטיס ביקור דיגיטלי מושקע בעל תוכן ענייני מייצר אצל הלקוח הפוטנציאלי רושם ראשוני יוצא דופן שברוב המקרים גורם לו לחזור ולבקש את שירותיו של בית העסק או של נותן השירות פעמים נוספות. 

בתוך כרטיס הביקור הדיגיטלי תוכלו להציג סרטוני תדמית על העסק שלכם ועל השירות שאתם נותנים, תוכלו להציג תמונות מרהיבות שימשכו את הלקוחות אל העסק, תוכלו לתת מידע על העסק שלכם בלי להיות מוגבלים במקום, תוכלו להציג את היתרונות הקיימים בעסק שלכם ובשירות שאתם נותנים, תוכלו לבדל את עצמכם מיתר המתחרים בתחום העיסוק שלכם והחשוב מכל, תוכלו להניע את הלקוח הפוטנציאלי לפעולה. יתרה מכך, קיימת האפשרות לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי בכלל הרשתות החברתיות ובמדיה החברתית. זהו יתרון יוצא דופן במיוחד לבעלי עסקים ונותני שירות שבטוחים שהשירות שהם מעניקים הוא איכותי ומקצועי, לקוח שיצא מרוצה מהשירות שהענקתם לו יכול לשתף את כרטיס הביקור ברשתות החברתיות או אפילו לשלוח את כרטיס הביקור לאנשים הקרובים אליו, יתרון זה תורם להגדלת החשיפה של העסק באופן משמעותי.

כרטיס ביקור דיגיטלי – שיתוף בלחיצת כפתור פשוטה

כיום, במיוחד בתקופת הקורונה, פגישות המתקיימות באינטרנט ואירועים המתקיימים ברשת הפכו להיות חלק בלתי נפרד ממהלך היום שלנו, גם כרטיס הביקור הוירטואלי מתחיל לתפוס חלק משמעותי בחיי היום יום שלנו. ניתן לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי עם כל אחד, מכל מקום בעולם ובכל זמן שרק נבחר – קיימת האפשרות לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי דרך הדואר האלקטרוני, ניתן לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי דרך הודעות וואטסאפ, ניתן לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי גם דרך הודעות SMS. 

נוסף על כך, ישנה אפשרות לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי ברשתות החברתיות השונות כמו: אינסטגרם, פייסבוק וכדומה.

כל אפשרויות השיתוף הללו נעשות בלחיצת כפתור פשוטה מהירה, אתם יכולים לשכוח מלגשת אל הלקוח הפוטנציאלי כדי להביא לו את כרטיס הביקור שלכם. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כרטיס ביקור ריק

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

הדפסת כרטיס ביקור

כרטיסי ביקור הם אחד הדברים החשובים ביותר לבעלי עסקים רבים כמו עורכי דין, רופאים פרטיים, חוקרים פרטיים ועוד. על ידי כרטיס הביקור ניתן ליצור אינטראקציות

למידע נוסף >>
דפוס כרטיס ביקור

דפוס כרטיס ביקור

כרטיס ביקור מודפס הוא אחד ממוצרי הדפוס הבסיסיים בעסקים רבים וגם אחד החשובים בהם. חשוב מאוד להשקיע תשומת לב בעיצוב הכרטיס ובבחירת הסוג שלו על

למידע נוסף >>