כרטיס ביקור תיווך

כרטיס ביקור תיווךכרטיס ביקור תיווך

כרטיס ביקור דיגיטלי הינו שדרוג של כרטיס הביקור הסטנדרטי ( כרטיס ביקור אשר עשוי מנייר), כרטיס ביקור דיגיטלי הוא שדרוג מצויין לכל בעלי העסקים והוא כולל בתוכו יתרונות שיווקים רבים. 

ראשית, כרטיס הביקור הדיגיטלי מכיל בתוכו את כל הפרטים הרגילים שמופיעים גם בכרטיס הביקור הסטנדרטי ביניהם: מספר טלפון של בית העסק, הכתובת של העסק, שמו של איש המקצוע ועוד.

מעבר לכך, כרטיס הביקור הדיגיטלי כולל בתוכו שלל אלמנטים אשר נותנים ללקוח הפוטנציאלי את האפשרות להכיר את העסק ואת השירות שהוא נותן בלחיצות כפתור פשוטות. רק היתרון הספציפי הזה מעלה את הסיכויים שהלקוח הפוטנציאלי יבחר דווקא בכם מבין כל שאר נותני השירות העוסקים בתחום שלכם. 

 

למי מתאים כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי מתאים למתווכים שאינם מסתפקים בכמות המידע הדלה שניתן להעביר בכרטיס ביקור סטנדרטי העשוי מנייר. 

ניתן לומר כי כרטיס ביקור דיגיטלי מתאים לכל בית עסק או איש מקצוע שחשוב לו לחשוף את עצמו לכמה שיותר לקוחות במאמץ מינימלי ככל האפשר, כרטיס ביקור דיגיטלי מתאים גם לבעלי עסקים ואנשי מקצוע שרוצים להיות בטוחים כי הלקוחות הפוטנציאלים יוכלו לשמור את פרטי ההתקשרות שלהם בקלות ולהשתמש בהם בקלות ובמהירות בעת הצורך. מעבר לכך, כרטיס הביקור הדיגיטלי מהווה פתרון יוצא דופן לבתי עסקים ואנשי מקצוע המעוניינים להציג את עצמם בצורה האידיאלית בפני הלקוחות הפוטנציאליים. 

באמצעות כרטיס הביקור הדיגיטלי ניתן להציג מידע בלתי מוגבל על העסק שלכם ועל השירותים שהוא נותן ככה שאינכם צריכים לחסוך במילים בשל חשש מחוסר מקום. 

בעולם תחרותי כל כך כמו עולם התיווך ההצלחה מגיעה אל אלה אשר מצליחים לבדל את עצמם מהמתחרים שלהם, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא דרך מצוינת לפנות לכמה שיותר לקוחות ולהציג את עצמכם בצורה האידיאלית. 

 

היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי לתיווךמהם היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי לתיווך

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא בעל יתרונות רבים למתווכים ולכל אנשי המקצוע באשר הם, בשל היתרונות הרבים של כרטיס הביקור הדיגיטלי נוצר מצב בו כמעט והחליף לחלוטין את כרטיס הביקור הסטנדרטי. 

כעת נציג בפניכם חלק מן היתרונות של כרטיס הביקור הדיגיטלי:

 

כרטיס ביקור דיגיטלי – נוחות שלא פגשתם מעולם

בכל זמן בו המכשיר הסלולרי של הלקוח שלכם נמצא עליו, גם כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם נמצא על הלקוח. עצם העובדה שכרטיס הביקור הדיגיטלי נעשה באופן ממוחשב ומאוחסן ברשת פוטרת אותנו מהתעסקות מיותרת בבעיות כמו מתי יגמרו הכרטיסים ומתי יהיה צורך בהדפסה נוספת של כרטיסי ביקור. מעבר לכך, כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא כלי נוח לתפעול וגמיש בצורה יוצאת דופן – אם החלפתם את מספר הטלפון של העסק שלכם או שיצרתם כתובת מייל חדשה לעסק, תוכלו לשנות את הפרטים בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם בקלות יוצאת דופן, כל השינויים שביצעתם יבוצעו אצל כל הלקוחות שמחזיקים בכרטיס הביקור שלכם, זוכרים שבכל פעם שהייתם משנים פרט כלשהו בעסק שלכם הייתם צריכים להדפיס מלאי חדש של כרטיסי ביקור, אז תשכחו מזה כי בכרטיס ביקור דיגיטלי זה לא קורה.

 

“בטח מדובר בעסק יקר”

אנשים רבים נוטים לחשוב כי כרטיס ביקור דיגיטלי הוא עסק יקר ולא משתלם, אך בניגוד למה שחושבים ברוב המקרים כרטיסי ביקור דיגיטליים משתלמים יותר מכרטיסי ביקור סטנדרטיים. ברגע בו עברתם לכרטיס ביקור דיגיטלי אין צורך לשלם מאות ואפילו אלפי שקלים בשנה על הדפסות חוזרות. במקום לבזבז את הכסף על הדפסות תוכלו להשקיע אותו בקידום של אפיק אחר בעסק שלכם. 

 

כרטיס ביקור דיגיטלי שיווקכרטיס ביקור דיגיטלי – כלי שיווק עוצמתי

באמצעות כרטיס ביקור סטנדרטי העשוי מנייר ניתן להציג רק מידע בסיסי על העסק, ללא כל אפשרות להציג מידע בעל תוכן שיווקי שתורם להתפתחות העסק ולהגדלת החשיפה שלו. 

כרטיס ביקור דיגיטלי כולל בתוכו אלמנטים שיווקים רבים שבאמצעותם תוכלו להגיע לחשיפה מקסימלית בפעם הראשונה שלקוח יצפה בכרטיס הביקור שלכם,  כמו כן כרטיס ביקור דיגיטלי מייצר אצל הלקוח רושם ראשוני מעולה שגורם לו לפנות אל העסק ולבקש את שירותיו פעמים נוספות. 

באמצעות כרטיס הביקור הדיגיטלי תוכלו להציג סרטונים מעניינים על העסק ותמונות מושכות של העסק, תוכלו לכתוב על העסק שלכם בצורה משכנעת ועניינית שתמשוך לקוחות ללא חשש ששטח הכתיבה יגמר. 

נוסף על כך, בכרטיס הביקור הדיגיטלי תוכלו לספר על היתרונות המיוחדים של העסק שלכם או על היתרונות של השירות שאתם נותנים, תוכלו לספר על הדרך בה העסק שלכם נבדל משאר העסקים בתחום שלכם. 

כמו כן, ניתן לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי בקלות בכל הרשתות החברתיות למיניהן (פייסבוק, אינסטגרם ועוד) ובמדיה החברתית. רק העובדה זו בפני עצמה הופכת את כרטיס הביקור הדיגיטלי לכלי שיווק עוצמתי מכיוון שכל לקוח שנהנה מהשירות שלכם יכול לשתף את פרטי העסק בקלות עם אנשים נוספים ובכך להגדיל את חשיפת העסק בצורה יוצאת דופן. 

 

כרטיס ביקור דיגיטלי שומר על איכות הסביבה

כרטיסי ביקור סטנדרטים עשויים מנייר, כדי לייצר נייר יש צורך בכריתה של עצים. יותר מ-85% מכרטיסי הביקור הסטנדרטיים נזרקים כעבור מספר ימים, מדובר בכמות עצומה של נייר שמתבזבזת לחינם. אם כל העסקים ונותני השירות יעברו לכרטיסי ביקור דיגיטליים כמויות עצומות של עצים ינצלו. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כרטיס ביקור תיווך

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

הדפסת כרטיס ביקור

כרטיסי ביקור הם אחד הדברים החשובים ביותר לבעלי עסקים רבים כמו עורכי דין, רופאים פרטיים, חוקרים פרטיים ועוד. על ידי כרטיס הביקור ניתן ליצור אינטראקציות

למידע נוסף >>
דפוס כרטיס ביקור

דפוס כרטיס ביקור

כרטיס ביקור מודפס הוא אחד ממוצרי הדפוס הבסיסיים בעסקים רבים וגם אחד החשובים בהם. חשוב מאוד להשקיע תשומת לב בעיצוב הכרטיס ובבחירת הסוג שלו על

למידע נוסף >>