מידות של כרטיס ביקור

מידות של כרטיס ביקורמידות של כרטיס ביקור

מטרתו העיקרית של כרטיס ביקור רגיל היא לייצר אינטראקציה ראשונית עם הלקוח הפוטנציאלי מבלי להכריח אותו לבצע פעולה משמעותית כלשהי. קל לשאת את כרטיס הביקור הסטנדרטי בגלל שהוא עשוי מנייר, נוכל לאחסן את כרטיס הביקור הסטנדרטי בכל מקום שנרצה, עובדה זו יוצרת מצב בו הכרטיס מתזכר את הלקוח הפוטנציאלי גם כעבור מספר ימים. עצם הפעולה של הבאת כרטיס הביקור ללקוח הפוטנציאלי יוצרת אצלו רושם שמדובר בנותן שירות איכותי ורשמי, דבר חשוב במיוחד כאשר מדובר במקצועות רשמיים כמו למשל עורכי דין ורואי חשבון. 

קיימים גם חסרונות בכרטיס הביקור הסטנדרטי, מכיוון שכרטיס הביקור הסטנדרטי עשוי מנייר קל מאוד לאבד אותו וקל מאוד לזרוק אותו, הדפסת כרטיסי ביקור היא הוצאה לא קטנה בכלל, כמו כן, בכל פעם בה תרצו לשנות פרט משמעותי בעסק שלכם ותרצו לעדכן את כרטיס הביקור בהתאם לכך, יהיה עליכם להדפיס אותו מחדש. 

 

כרטיס ביקור מושקע = איש מקצוע איכותי

הדברים שאתה רוצה שהלקוח הפוטנציאלי יראה בך הם הדברים שצריכים להיות כתובים בכרטיס הביקור שלך, כרטיס ביקור לא מושקע מעיד על חוסר אמינות, חוסר רצינות וחוסר יכולות כלכליות. אלו דברים שאף אחד לא רוצה שהלקוח הפוטנציאלי שלו יחשוב עליו. כרטיס ביקור הוא אמנם פרט קטן אך ההשפעה שלו גדולה מאוד. 

לקוח פוטנציאלי שמביט בכרטיס הביקור שלך צריך להבין בתוך רגעים ספורים במה אתה עוסק או מה אתה מעוניין להציע, הלוגו אשר מוטבע על כרטיס הביקור צריך להיות מיוחד ומושך כך שהוא יישאר בזכרונו של הלקוח גם לאחר שיפסיק לצפות בכרטיס הביקור. כרטיס הביקור שלך הוא הרושם הראשוני שאתה מותיר על הלקוחות הפוטנציאלים שלך, אם כרטיסי הביקור שלך יהיו מושקעים, הלקוחות הפוטנציאלים שלך יראו בך איש מקצוע איכותי שמאמין בעסק שלו או במוצר שהוא מוכר.

 

נקודות חשובות בעיצוב כרטיסי ביקורמידות של כרטיס ביקור- נקודות חשובות בעיצוב כרטיסי ביקור

ישנן מספר נקודות קריטיות עליהן יש לתת את מלוא תשומת הלב במהלך עיצוב כרטיס ביקור. כעת נציג בפניכם חלק מן הנקודות הללו:

 • צבעים משפיעים על הרגשות – חשוב לבדוק את השפעת הצבעים של כרטיס הביקור שלכם על בני אדם לפני שאתם מחליטים סופית. בחירה נכונה של צבעים לעיצוב כרטיס ביקור יכולה לגרום להשפעה פיזית על הלקוח הפוטנציאלי שלכם, כך למשל הצבע האדום ידוע בחוזקה שלו ובכך שאין לו השפעה טובה על בני אדם, לעומת זאת הצבע הלבן משדר רוגע, שלווה ושלמות. אנו ממליצים לכם להתייעץ עם איש מקצוע לפני שאתם מחליטים להדפיס את כרטיסי הביקור שלכם. 
 • איכות ההדפסה – אחת הנקודות החשובות ביותר בעיצוב כרטיסי ביקור היא איכות ההדפסה, כרטיסי ביקור שהודפסו במדפסת ביתית יכולים לחסוך לכם בהוצאות אך ללא ספק קיים הבדל משמעותי בין כרטיס ביקור שהודפס במדפסת ביתית לבין כרטיס ביקור שהודפס בבית דפוס. השם של נותן השירות או של נותן העסק הוא החלק החשוב ביותר בכרטיס הביקור, יש לוודא כי חלק זה ברור לקריאה, מומלץ להוסיף לכרטיס הביקור משפט קצר המספר על מהות העסק שלכם או על מהות השירות שאתם נותנים. כפי שכבר ציינו, מטרתו העיקרית של כרטיס הביקור היא ליצור רושם ראשוני טוב ולהעביר את המסר המתבקש, כרטיס ביקור הכולל בתוכו רק תמונה יפה ללא כל מידע רלוונטי לא ישפיע על הלקוח, כמו כן, מומלץ שכרטיס הביקור שלכם לא יכלול בתוכו צבעים עזים מידי כי בסופו של דבר כרטיס הביקור יהיה צעקני ולא מזמין. כפי שניתן להבין, עיצוב כרטיס ביקור הוא מלאכת מחשבת של ממש ויש להתייחס לכך בכובד ראש מכיוון שכרטיס הביקור הוא כרטיס הכניסה שלכם לעולם העסקים.

 

מידות נפוצות של כרטיסי ביקור

כיום, כרטיס ביקור יכול להיות בכל גודל או מידה שנרצה לבחור, אך ישנם מספר גדלים סטנדרטיים שכדאי להיות מודעים אליהם מכיוון והם מהווים התחלה מעולה לעיצוב כרטיס הביקור שלכם. בחירה באחד הגדלים הסטנדרטיים יכולה למנוע הרבה טעויות נפוצות שאנשים עושים בעת עיצוב כרטיס ביקור משלהם. 

להלן מספר גדלים נפוצים של כרטיסי ביקור בפיקסלים:

 • כרטיסי ביקור סטנדרטיים בארה”ב
  • 1050 x 600 פיקסלים @ 300 DPI
 • כרטיסי ביקור אירופיים
  • 1003 x 649 פיקסלים @ 300 DPI
 • כרטיסי ביקור מתקפלים
  • 975 x 1200 פיקסלים @ 300 DPI
 • כרטיסי ביקור מיני 
  • 300 x 900 פיקסלים @ 300 DPI
 • כרטיסי ביקור מרובעים
 • 750 x 750 פיקסלים @ 300 DPI

מידות של כרטיס ביקור- כרטיס ביקור העשוי מנייר בד

נייר בד הוא נייר מיוחד בעל טקסטורה שונה מנייר רגיל, נייר בד מכיל פסים ובליטות קטנות אשר הופכות את כרטיס הביקור ליוקרתי ויוצא דופן. על נייר בד ניתן להדפיס בכמות צבעים מוגבלת, בחלק גדול מהמקרים משתמשים אך ורק בצבע שחור ( דבר המוסיף ליוקרתיות של כרטיס הביקור). בדרך כלל משקלו של נייר הבד יהיה 250 גרם. נייר בד הוא סוג נייר יותר יוקרתי מנייר כרומו, בדרך כלל נוכל לראות כרטיסי ביקור העשויים מנייר בד אצל בעלי מקצוע רשמיים כמו רואי חשבון ועורכי דין

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

מידות של כרטיס ביקור

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

הדפסת כרטיס ביקור

כרטיסי ביקור הם אחד הדברים החשובים ביותר לבעלי עסקים רבים כמו עורכי דין, רופאים פרטיים, חוקרים פרטיים ועוד. על ידי כרטיס הביקור ניתן ליצור אינטראקציות

למידע נוסף >>
דפוס כרטיס ביקור

דפוס כרטיס ביקור

כרטיס ביקור מודפס הוא אחד ממוצרי הדפוס הבסיסיים בעסקים רבים וגם אחד החשובים בהם. חשוב מאוד להשקיע תשומת לב בעיצוב הכרטיס ובבחירת הסוג שלו על

למידע נוסף >>