איך מכינים כרטיס ביקור דיגיטלי?

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטליאיך מכינים כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי דומה מאוד לכרטיס ביקור סטנדרטי – כרטיס הביקור הדיגיטלי נוצר באמצעות האינטרנט במקום הדפסה. ניתן לצפות בכרטיס הביקור הוירטואלי דרך כל מכשיר חכם.  כרטיס אולי דומה לכרטיס הביקור הסטנדרטי אך הוא בעל יתרונות ושכלולים רבים.

אחד היתרונות הבולטים ביותר בכרטיס הביקור הדיגיטלי הוא האופציה להפוך את אנשי הקשר לאינטראקטיביים והאופציה להשתמש במגוון רחב של אלמנטים שונים בכרטיס. חלק מן האלמנטים הקיימים בכרטיס הביקור הדיגיטלי הם: חיוג לבית העסק או לנותן השירות בלחיצת כפתור פשוטה ומהירה, שמירת הטלפון של בית העסק או של נותן השירות בלחיצת כפתור פשוטה ומהירה, ניווט לבית העסק ועוד שלל אלמנטים. 

מעבר לכך, כרטיסי ביקור דיגיטליים נוחים מאוד לשימוש, תוכלו לשלוח את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם לכל הלקוחות בלחיצת כפתור אחת וכך תהיו בטוחים שהם נשארים מעודכנים במידע על העסק שלכם או על השירות שאתם מעניקים. 

כרטיס הביקור הדיגיטלי מרכז את כל המידע הרלוונטי ואת כל המידע השיווקי על בית העסק תוך כדי צמצום של ההוצאות מכיוון שאין התעסקות בהדפסות חוזרות של כרטיס הביקור. 

 

לאיזה סוג של אנשי מקצוע כרטיס ביקור יכול להתאים?

 • עורכי דין – הכרטיס הדיגיטלי הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לעורכי דין להשאיר חותם אצל לקוחות פוטנציאליים. לא מעט פעמים במהלך היום אתם נפגשים בעשרות לקוחות פוטנציאליים – כרטיס ביקור דיגיטלי עוזר לכם להעביר את המסר בצורה נכונה.
 • רופאים –  רופאים הם אנשי מקצוע אשר צריכים לפרט על מהלך העבודה שלהם ועל היתרונות הקיימים דווקא אצלם מבין כל המתחרים, כרטיס הביקור הסטנדרטי מוגבל במקום ובדרך כלל מכיל בתוכו רק פרטי מידע יבשים ולא מעניינים. לעומת זאת בכרטיס הביקור הדיגיטלי ניתן לספק מידע ללא הגבלה מכיוון ששטח הכתיבה הוא בלתי מוגבל. 
 • חנויות ועסקים – הכרטיס מתאים לחנויות ולבעלי עסקים שאינם מסתפקים בחשיפה מעטה ורוצים להיחשף לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. כרטיס הביקור הדיגיטלי מכיל בתוכו מגוון רחב של אפשרויות התורמות לקידום העסק ולשיווק שלו: כרטיס הביקור הדיגיטלי כולל בתוכו לחצנים שבאמצעותם ניתן להגיע אל הפרופילים של החנויות ושל בתי העסק ברשתות החברתיות השונות, עקב כך גדלה כמות הלקוחות הפוטנציאליים שנחשפים לתוכן השיווקי של בתי העסק ושל החנויות. 

לסיכום, ניתן לומר כי הכרטיס מתאים לכל בית עסק או נותן שירות שאינו מוכן להסתפק בכמות המידע הדלה שניתן להעביר בכרטיס הביקור הסטנדרטי, כמו כן כרטיס הביקור הדיגיטלי מתאים לבעלי עסקים ונותני שירות ששואפים להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים בכמה שפחות מאמץ תוך כדי חיסכון של זמן יקר ושל כסף חשוב. 

 

איזה תוכן ניתן להציג בכרטיס ביקור דיגיטלי?

איזה תוכן ניתן להציג בכרטיס ביקור דיגיטלי

 • בכרטיס תוכלו להשתמש בלחצן שיוביל את הלקוח ישירות אל המייל של בית העסק שלכם או אל המייל האישי שלכם.
 • בכרטיס תוכלו לכלול לחצן אשר יוביל את הלקוח אל האתר של העסק שלכם בלחיצת כפתור פשוטה ומהירה.
 • בכרטיס תוכלו לכלול לחצן שמבצע חיוג מהיר לבית העסק בלחיצת כפתור פשוטה ומהירה. 
 • בכרטיס תוכלו לכלול לחצנים אשר יובילו את הלקוחות הפוטנציאליים אל הפרופילים של העסק שלכם ברשתות החברתיות השונות (פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין ועוד).זהו יתרון משמעותי לעומת כרטיס הביקור הסטנדרטי שכולל בתוכו רק מידע בסיסי ללא כל תוכן שיווקי. 
 • הכרטיס נותן לכם את האפשרות להציג סרטוני תדמית על העסק שלכם ולהציג תמונות שימשכו לקוחות פוטנציאליים אל העסק שלכם. 
 • בכרטיס תוכלו לכלול לחצן אשר יוסיף אתכם לרשימת אנשי הקשר של הלקוח בלחיצת כפתור פשוטה ומהירה. הודות ללחצן זה הלקוח יכול לתקשר עם נותן השירות ולקבל את מלוא הפרטים הרלוונטיים עליו גם אם הוא לא שמר את כרטיס על מסך הבית שלו או בכל מקום אחר. 
 • בכרטיס תוכלו לכלול כפתור שמאפשר שיתוף של כרטיס הביקור שלכם ברשתות החברתיות השונות. זהו יתרון יוצא דופן – לקוח שנהנה מהשירות שלכם יכול לשתף את כרטיס הביקור שלכם בקלות עם הקרובים אליו, עם אנשים החיים בסביבה שלו ואפילו להעלות פוסט בפייסבוק אליו מצורף קישור של הכרטיס ביקור שלכם. יתרון זה תורם להגדלת החשיפה של בית העסק או של נותן השירות בצורה יוצאת דופן.

טיפים חשובים בנוגע לבניית כרטיס דיגיטלי

 • במידה ואינכם מחזיקים בשרת ודומיין משלכם – זה לא יהיה מהלך כלכלי מציידכם לבנות את כרטיס דיגיטלי באופן עצמאי מכיוון שהתשלומים שיהיה עליכם לשלם עבור השרת ועבור הדומיין יהיו גבוהים בהרבה מהתשלומים שיהיה עליכם לשלם לחברה עבור בניית כרטיס הביקור, במידה והנכם מחזיקים בשרת ודומיין משלכם אתם יכולים לנצל זאת ולבנות כרטיס דיגיטלי ללא עלות נוספת מציידכם. 
 • לא נדרש ידע קודם בבניית אתרים כדי להקים כרטיס ביקור דיגיטלי משלכם, נדרשת מעט הבנה טכנית וזמן לבניית הכרטיס הדיגיטלי.

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

מיתוג לעסקים

מיתוג עסקי הוא תהליך יצירת שם, מונח, סמל או עיצוב ייחודיים וייחודיים המזהים את העסק כישות מובחנת. התהליך יכול להיעשות על ידי העסק עצמו או

למידע נוסף >>
עיצוב כרטיסי ביקור 

עיצוב כרטיסי ביקור 

כרטיסי ביקור הם כלי חיוני לכל בעל מקצוע. הם עוזרים בביסוס האמינות ותדמית המותג שלך. עיצוב כרטיסי ביקור אינו משימה קלה, אך בעזרת הכלים הנכונים

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי אם יש לכם עסק עצמאי המספק שירותי גרפיקה או אם אתם גרפיקאים המספקים שירותי גרפיקה במודל פרילנס, זה אומר שההצלחה שלכם תלויה

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX כל הרעיון של כרטיסי ביקור הוא הפצה רוחבית של השם שלכם לקהל היעד במטרה לפנות לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. לקוחות פוטנציאליים

למידע נוסף >>