כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ חינם

מחיר לכרטיס 1
250 ש"ח לשנה +מעמ לשנה
כולל האפליקציה המתקדמת שלנו לשליחת כרטיס הביקור בסיום שיחה בלחיצת כפתור ללא תוספת תשלום
מחיר ל5 כרטיסים
150 שח לשנה
כולל האפליקציה המתקדמת שלנו לשליחת כרטיס הביקור בסיום שיחה בלחיצת כפתור ללא תוספת תשלום

כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ חינםכרטיס ביקור דיגיטלי הוא הדבר המושלם למי שמעוניין לשמור על  קשר עם לקוחות, להיחשף לקהל לקוחות חדש ולהיות מותג. ניתן למצוא כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ חינם, אבל בכל מה שקשור לחינם, ישנם חסרונות. למשל הפגיע ה בתוצאות של הכרטיס, אם הוא איטי ולא עולה מהר ברשת. יש לציין, כי כרטיס ביקור דיגיטלי מאוחסן בשרתים, היות ושירותי אחסון של אתרים עולה כסף, השרתים שמדובר בהם למטרת כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ , יהיו חלשים, כך שהכרטיס יהיה חלש גם מבחינת העיצוב והתוכן, אשר נבנה בחינם, ייוצר באופן אוטומטי ולא יכיל פרטים או כפתורים יעילים שהלקוחות יוכלו לעשות בהם שימוש. גם כמות התוכן תוגבל והלקוחות לא יקבלו את המידע היעיל לגבי בית העסק אשר קיבל מחברה כלשהי, כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ . למעשה, חברות אשר מציעות ללקוחות שמעוניינים לחסוך כסף, כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ, במטרה להתפרסם. אי אפשר להתאים את העיצוב של כרטיס ביקור דיגיטלי למיתוג העסק, היות והכול אוטומטי לפי הפרטים שממלאים והכול נעשה על גבי תבניות אחידות זהות. כרטיס ביקור דיגיטלי שמוענק בחינם לבתי עסק, אין אנשי מקצוע של מיתוג דיגיטלי, אשר יכולים לשנות, או להתאים את הלוגו לגוונים ולנראות של העסק, או לצרכיו האישיים.  

מגבלות בכמויות הכניסה של גולשים בכרטיס ביקור דיגיטלי חינם

יש לדעת, כי גם כמות הכניסות בכרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ חינם, הן מוגבלות. גם השיתופים של הכרטיס, יהיו פחותים, מה שלבטח אף בעל עסק אינו מוכן שיקרה לו. כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ , לא ישתמש באלמנטים השונים אשר קיימים ברשת האינטרנט. מלבד זאת, כרטיס ביקור חינם, לא יתאים לקידום אורגני. למעשה, כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ , לא יהיה מתאים ב-100% לקידום אורגני בגוגל שהוא מנוע החיפוש הגדול בעולם. הלקוחות שלכם שכבר מכירים כיד נראים כרטיסים דיגיטליים מושקעים, יבינו כי פניתם לחברה אשר מציעה ללקוחותיה  כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ . כמו כן, לקוחות יבינו כי או שאין לבעל העסק אמצעים להשקיע בתשלום של כרטיס ביקור דיגיטלי, או שהוא אינו משקיע בעסק מטעמי חיסכון. לעומת שאר אמצעי הפרסום, השקעה קטנה בכרטיס ביקור דיגיטלי, תעשה את ההבדל הגדול לטובת בעלי העסקים. 

כרטיס דיגיטלי מקצועי לשיפור  תדמית העסק שלכם

מי שפונה אל חברת קידום עסקים דיגיטלית, יודע כי הוא משקיע בתדמית העסק שלו, כאשר הוא בונה באמצעות החברה כרטיס ביקור דיגיטלי. שימו לב, איך אתם הייתם רואים בעל עסק אשר בחר להשקיע בבנייה מקצועית של כרטיס ביקור דיגיטלי ולא העדיף לפנות לחברה המציעה כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ חינם. למעשה קשה לשנות את הרושם הראשוני של בית העסק שלכם ולכן, לפני שתתפתו להצעה כמו כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ חינם, תזכרו זאת. תוכלו להשוות בעצמכם, כיצד נראה כרטיס ביקור דיגיטלי שנעשה בחברת קידום ומיתוג עסקים, לעומת כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ חינם. זה מה שיסייע לכם לעמוד על ההבדלים המהותיים בין שני סוגי כרטיסי הביקור הדיגיטליים, כאשר ההבדל הוא בין שמיים לארץ.   היום, בגלל שכל בית עסק חייב נוכחות דיגיטלית ברשת, יש להשקיע על כרטיס ביקור דיגיטלי, אשר יותאם במיוחד למהות בית העסק שלכם ולצרכיכם האישיים. כרטיס מקצועי דיגיטלי, חוסך עבור בעלי העסקים זמן יקר ואין צורך להתעסק בכל נושא העיצוב, התוכן וכן, בקידום האורגני. העלות של כרטיס דיגיטלי מקצועי שנעשה באמצעות חברת מיתוג וקידום דיגיטלי, אינו עולה הרבה, סכום שלא יעלה על כמה מאות שקלים בשנה. מי שחשובה לו נראות בית העסק שלו, לבטח יבחר להשקיע  סכום זניח שנתי זה, בכרטיסי ביקור דיגיטליים מקצועיים ולבטח שלא יבחר, כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ חינם.

פרסום והגדלת נתח לקוחות באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי מקצועי בלבד

השאיפה של כל בעל עסק היא, לשמור על מאגר לקוחות קיימים ולהגדיל את הלקוחות החדשים שכן, הלקוחות הם הלב הפועם של  כל בית עסק. מדובר על סוג של אתר קטן, כך שמיתן להיחשף לבית העסק בגוגל, ברשתות החברתיות וכן, יצירת הקשר עם בעל העסק יכולה להתבצע בכמה אפשרויות כמו בוואטסאפ, במייל,  בלחיצת כפתור על אייקון הטלפון של בית העסק ובמסנג'ר. כרטיס דיגיטלי מקצועי, מקודם באפן אורגני באמצעות חברות קידום ומיתוג עסקים. תוכלו לבצע השוואת מחירים באתרים השונים, לקבל מידע ואומדן והשלב הבא הוא לבחור חברה אמינה ומקצועית, אשר תבנה ותקדם את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם. תדעו שאין מתנות חינם ולכן פנייה אל חברות שמציעות  כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ חינם, רק יגרום לכם יותר נזק מאשר תועלת.  גם הלקוחות שיראו כי כרטיס ביקור של בית עסק מסוים הוא מושקע יותר וניתן למצוא על בית העסק מידע רב יותר  וילמדו על בית העסק יותר, כך שכאשר הם כבר יפנו לבית העסק, הם פשוט יהיו בטוחים  יותר בהחלטתם.

כרטיס ביקור דיגיטלי חינם מומלץ

אם אתם מחפשים כרטיס ביקור דיגיטלי חינם מומלץ, אתם מחפשים לייעל עסקית את הדרכים בהן אתם פועלים. ריכזנו עבורכם במאמר הבא את כל מה שצריך לדעת על יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי בימינו. האם אפשר גם בחינם? אכן כן, המשיכו לקרוא.  כרטיסי ביקור דיגיטליים הם "פיסות מידע" קטנות על אדם או עסק, המאוחסנות בצורה דיגיטלית. זה בדרך כלל בצורה של אתר אינטרנט, פרופיל מדיה חברתית או כתובת אימייל. עם זאת, ניתן גם לייעד מיני-סייט ספציפית עבור יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי חינם מומלץ. כיצד? שלב ראשון, מכירים את מה שנקרא "תבניות עיצוב לכרטיסי ביקור דיגיטליים". בואו נבין במה מדובר בעצם. 

מהי תבנית חינמית ליצירת כרטיס ביקור דיגיטלי? 

כרטיס הביקור הדיגיטלי חשוב בימינו, מכיוון שהוא נותן לאנשים הזדמנות להראות את עבודתם וכישוריהם לאנשים אחרים מבלי להיפגש איתם פנים אל פנים. זה גם מספק דרך קלה לאנשים לעקוב אחר אנשי הקשר שלהם ולהישאר מעודכנים במה שקורה בתעשייה שלהם. וכדי ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי, לא חובה תמיד לשלם מאות או אלפי שקלים.  מוקאפים (MOCKUP) הם דרך מצוינת ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי חינם מומלץ. הם יכולים לשמש למגוון מטרות מעיצוב אתרים, עיצוב אפליקציה ועד אריזת מוצרים. ובימינו יש תבנית חינמית של כרטיס ביקור דיגיטלי שתוכלו להשתמש בה לצרכי המיתוג האישי שלכם. התבנית זמינה בפורמטים שונים (כמו PSD) והיא קלה לעריכה ולהתאמה אישית לפי הצרכים של בית העסק. יש לתבנית את כל האלמנטים הדרושים של כרטיס ביקור כמו פרטי יצירת קשר, קישורי מדיה חברתית ולוגו בתחתית. במילים אחרות, זוהי תבנית כרטיס ביקור דיגיטלית בחינם שתוכלו להוריד ולהשתמש לצרכי העסק והצגת פרטיו. 

האם כל בית עסק בימינו צריך כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם כיום פריט חובה בעולם העסקים המודרני. הם מספקים דרך קלה לשמור על קשר עם הלקוחות, והם דרך מצוינת להציג את המוצרים או השירותים של החברה. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מרכיב מרכזי באסטרטגיית השיווק הדיגיטלי של החברה, זכרו זאת. זה יכול לעזור לבסס אמינות, לבנות אמון ולהניע תנועה בעסק.  כרטיס ביקור דיגיטלי הוא חלק חשוב באסטרטגיית השיווק, מכיוון שהוא עוזר ליצור קשר עם הלקוחות ברמה האישית-אינפורמטיבית. על המשקל הזה, כרטיס ביקור דיגיטלי יעיל יוכל לספק את כל המידע שלקוח צריך על מנת להתחבר אליכם. זה כולל את פרטי הקשר של העסק, קישורי מדיה חברתית, כתובת אתר וכל מידע רלוונטי אחר שהם עשויים להזדקק לו. עוד על כרטיס ביקור דיגיטלי חינם מומלץ בשורות הבאות: 

במה יעזור כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם אחת הדרכים החסכוניות ביותר עבור עסקים להוציא את שמם ולהגדיל את הנראות שלהם באינטרנט. כמו כן, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא דרך מצוינת להציג את שמך ולעשות רושם ראשוני מקצועי. זה יכול לשמש גם ליצירת תיק עבודות מקוון, להשוויץ במיומנויות ולספק מידע ללקוחות וקהלי היעד שלכם (גם מידע כמו הטבות ומבצעים).  כרטיסי ביקור דיגיטליים אינם מוגבלים רק לאינטרנט. ניתן להשתמש בהם במדיה חברתית, במסגרת פגישה או ראיון, או אפילו כחתימת דוא"ל. במילים אחרות, אתם יכולים לשתף כרטיס ביקור דיגיטלי חינם מומלץ בכל דרך שתרצו. וכשמדברים על תבניות חינמיות של כרטיסי ביקור, החלק הטוב ביותר בו הוא שאפשר ליצור אחד במס' דקות בלבד, כך שאין שום תירוץ שלא יהיה אחד לעסק. 

האם עדיף ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי או להוריד אחד חינמי? 

מוקאפים הם כרטיסי ביקור דיגיטליים שניתן להוריד בחינם. הם נהדרים כי הם מספקים היכרות מקצועית אך אישית ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים. קל מאוד להתאים ולשתף אותם. עם זאת, יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי משלכם – היא טובה יותר. מדוע? ובכן, מכיוון שהיא מראה שלקחתם את הזמן והמאמץ ליצור משהו ייחודי רק עבורם. עיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי "מ-0", אינו תמיד הכרחי. ישנן תבניות רבות בחינם הזמינות באינטרנט שבהן אתם יכולים להשתמש כדי ליצור בעצמכם ובקלות את הכרטיס. תבניות אלו יאפשרו לכם לעצב את הכרטיס שלכם עם מידע בסיסי על עצמכם, כגון שמכם, כתובת העסק, דואר אלקטרוני ומספר ליצירת קשר. תבניות חינמיות הן האפשרות הטובה ביותר עבור אלה שאין להם כישורי עיצוב, או שאינם רוצים לבזבז זמן בעיצוב הכרטיסים שלהם. יש להם גם מראה מקצועי, מכיוון שהם נוצרו על ידי אנשי מקצוע. עוד על כרטיס ביקור דיגיטלי חינם מומלץ כאן: 

היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי 

היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי הם אינסופיים. זה יכול לשמש עבור נטוורקינג, שיווק, חיפוש עבודה ועוד הרבה יותר. אפשר להגיד כי, כרטיסי ביקור דיגיטליים הפכו לדרך פופולרית עבור אנשי מקצוע להציג את עבודתם ולהתחבר לאנשים.  זכרו כי, כרטיסי ביקור דיגיטליים ניתנים לשיתוף בקלות בין מכשירים ופלטפורמות שונות. כמו כן, הם מקלים על עדכון מידע במהירות, מאפשרים לאנשי מקצוע להציג את עבודתם בצורה חדשנית, עוזרים לאנשי מקצוע לשמור על תדמית מקצועית באינטרנט ועוד. 

תוך כמה זמן אפשר ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי חינם מומלץ? 

יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי חינם מומלץ היא פשוטה. ישנם אתרים רבים המציעים תבניות חינמיות לכרטיסי ביקור דיגיטליים. כל מה שצריך לעשות הוא ליצור חשבון ולהוריד את העיצוב המועדף עליכם.  התבניות הן בדרך כלל בפורמט PDF וניתן להתאים אותן בעזרת Adobe Illustrator, Photoshop או Sketch. אתם יכולים גם להעלות את הלוגו שלכם, להתאים אישית את הטקסט ולהוסיף קישורי מדיה חברתית לכרטיס ועוד. באופן כללי, אפשר ליצור כרטיסי ביקור חינמיים תוך דקות ספורות, הכול תלוי בכם. אם תצטרכו סיוע נוסף, כדאי לאתר מעצב גראפי מוכשר. 

אם תשאלו בעלי עסקים וחברות, הם יגידו לכם שתמיד צריך להיפגש עם לקוחות, משקיעיםרטיס ביקור דיגיטלי חכם הוא כל סוג של כרטיס פיזי או וירטואלי המכיל כל מספר של רכיבים חכמים, ובמקרים מסוימים יש לו גם קוד QR מוטבע ובעלי עניין אחרים, קולגות, נותני שירותים וספקים ועוד. בכל פגישה ופגישה שכזו, כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם יכול לעזור לכם להציג את עצמכם בצורה הרבה יותר יעילה. בואו נדבר על שיפור הפעילות העסקית בעזרת כרטיסי ביקור חכמים דיגיטליים.

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי חכם? כרטיס ביקור דיגיטלי חכם הוא כל סוג של כרטיס פיזי או וירטואלי המכיל כל מספר של רכיבים חכמים, ובמקרים מסוימים יש לו גם קוד QR מוטבע.  כרטיסי ביקור דיגיטליים חכמים מציעים יתרונות רבים על פני כרטיסי ביקור מסורתיים. הם נועדו לא רק למען ההדפסה, אלא גם כדי להשתלב בזרימת העבודה שלכם בצורה נכונה ולשפר את היעילות העסקית שלכם. מחפשים כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם? המשיכו לקרוא!

כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם מה חשוב לדעת?

כרטיסי ביקור דיגיטליים מעוצבים בצורה כזו, שתוכל לסקור אותם בכל עת במחשב או במכשיר, כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם יכול להיות פריט-קידום חשוב מאוד באסטרטגיית השיווק שלכם הנייד. אתה יכול גם לשנות את העיצוב שלהם בקלות אם אתה רוצה, על מנת לגרום לו להיראות מתאים יותר לאירוע כזה או אחר, או לעסק שמשנה את הפעילות העסקית שלו. כרטיסי ביקור דיגיטליים חכמים מספקים גם את מידע המוצר, התמחור ופרטי ההתקשרות במקום אחד.

צבעים מרהיבים, תמונות, גרפים, סרטונים וטקסטים עם כמות גדולה של מידע הפכו כרטיסי ביקור דיגיטליים חכמים ליעילים יותר מאי פעם. בימינו הדיגיטליים והטכנולוגיים כל כך, כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם יכול להיות פריט-קידום חשוב מאוד באסטרטגיית השיווק שלכם. הם אחד הדברים הראשונים שאנשים רואים כשאתה פוגש אותם, ולכן חשוב שיהיה לך כרטיס ביקור דיגיטלי בעל מראה מקצועי. זה יאפשר לך יותר הזדמנויות לתקשר עם לקוחות פוטנציאליים.

העידן הדיגיטלי ואמצעי השיווק המתקדמים

אם אתם מחפשים אחר כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם לעסק, אתם כנראה מבינים איזה כוח יש לאמצעי השיווק האלו. העידן הדיגיטלי הביא שינויים רבים באופן שבו עסקים עושים עסקים ואחד מהם הוא הצורך בחומרים שיווקיים. אבל, עם השפע של סוכנויות קריאייטיב ואתרי אינטרנט, קשה יותר ויותר לעסקים להתבלט בנוף התחרותי הזה. כדי לעמוד בתחרותיות שיש בימינו בכל התחומים כמעט, עסקים צריכים לשקול מעצב גרפי מנוסה שיוכל ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם ומשכנע. באופן הזה, הכרטיס יכול לעזור להם להתבלט על פני המתחרים שלהם.

אם תשאלו מקצוען שיווק דיגיטלי, הוא יגיד לכם שאתם צריכים להיות מסוגלים להחזיק בכרטיס ביקור דיגיטלי שיש לו סוג של "מגע" אישי משלך. אם למשל אתם עוסקים בתחום איטום גגות, אינסטלציה, אולי בכלל קוסמטיקה, תעצבו את הכרטיס בהתאם לרוח ואופי העסק שלכם.

 

כמה מהיתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי

קודם כל, כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם מאפשר לכם למיתוג החברה או הצוות שלכם כרצונכם.  כמו כן, הכרטיס מאפשר את הצגת הכישורים והניסיון שלכם בתור בעלי הבחרה. זאת ועוד, כרטיסים אלו מאפשרים לכם לייצר בניית אמון עם לקוחות פוטנציאליים, קולגות, אנשי מקצוע אחרים לצורך ומטרת שיתופי פעולה ועוד.

בסופו של דבר, כל חברה צריכה כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם לעסק, אבל זה לא אומר שכללמה אנחנו צריכים כרטיס ביקור דיגיטלי? חברה צריכה לעצב ולבנות אחד מאפס. אם אתם רוצים לחסוך עלויות, יש לכם בימינו את האופציה של הורדת שבלונות עיצוב ותבניות עיצוב לכרטיסי ביקור דיגיטליים חכמים. זה עשוי להרגיש מעט גנרי לפעמים מבחינת העיצוב, אבל זו אחלה אופציה כדי לחסוך עלויות עיצוב של מעצבים גרפיים.

כלים דיגיטליים לשיווק העסק – כרטיסי ביקור חכמים

חברות פונות יותר ויותר לכלים דיגיטליים לצרכי השיווק שלהן. הסיבה לכך היא שחברות כמו סטארט-אפים, עסקים קטנים עם משאבים מוגבלים, או ארגונים גדולים – זקוקים לדרכים שונות כדי להעביר את המסר שלהם בעולם הדיגיטלי.

יש הרבה אפשרויות נהדרות לבניית כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם ברמה המקצועית ביותר בימינו. אחת האפשרויות הטובות ביותר היא שימוש בתבניות עיצוב ליצירת השבלונות העיצוביות במקום לבזבז זמן וכסף על עיצובן בעצמכם. זה חוסך לך זמן, כסף ומעניק לך יותר גמישות בכל הקשור להתאמה אישית ומיתוג של העסק.

דרך נכונה לבנות מערכות יחסים עסקיות – כרטיסי ביקור חכמים

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם דרך יעילה לחברות להגיע ולבנות מערכות יחסים עם הקהל והלקוחות הפוטנציאליים שלהן. במובן זה, כרטיס הביקור הדיגיטלי יכול לשמש ככלי שיווקי או כחלק מאסטרטגיה כוללת.

כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם יכול לשמש ככרטיס ביקור דיגיטלי, מה שמקל על השיתוף. ניתן לצרף אותם למיילים, למצגות או לשלוח אותם ללקוחות, דרך אפליקציית WHATSAPP, מסנג'ר, אינסטגרם ועוד. בימינו, כרטיסי ביקור דיגיטליים אינם רק למטרות שיווק ופרסום יותר. הם נמצאים כעת בשימוש על ידי חברות בתעשיות שונות. הם עוזרים בכל המידע שצריך לשתף, כמו פרטי התקשרות והיסטוריית החברה, הצגת תיק העבודות של בית העסק וכל מה שעוד צריך כל עסק מכל סוג.  

כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם

על כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם שמעתם? מדובר על כלי שיווקי שמתאים לכל בית עסק, בין אם מדובר על עצמאי נותן שירות שעובד מהבית ומחפש להגדיל את היצע הלקוחות שלו ובין אם מדובר על בית עסק גדול שפועל כבר 20 שנה. המטרה של כרטיס ביקור דיגיטלי היא פשוטה, לאפשר ללקוח גישה יותר נוחה אליכם ולהכיר אתכם במבט עין. אמנם זה די פשוט ואף חינמי לבנות כרטיס ביקור דיגיטלי, אבל זה לא אומר שצריך להתייחס לזה בקלות דעת. כדי שהכרטיס הדיגיטלי יעשה את העבודה כמו שצריך עליכם לקחת בחשבון את כל הנתונים שיש ולדעת איך לשווק את העסק במשפט אחד שיגרום ללקוח סקרנות.   

למה אנחנו צריכים כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מנוף לעסק שלכם, הוא כלי שיווקי לכל דבר ועניין. כדי להכיר את העסק שלכם בצורה שאתם רוצים על הלקוח יהיה להיכנס לאתר שלכם, ללמוד את כל השירותים שלכם ולבסוף, רק אז יחליט אם הוא רוצה לקבל את השירות שלכם או לא. עם זאת, המציאות מראה לנו תמונה אחרת. הלקוח בוחר האם לקחת את השירות ולהכיר את המקצוע כבר בפעם הראשונה שהוא נכנס לאתר. למעשה, האלגוריתם של גוגל עובד בדיוק בצורה הזאת. אם לקוח נכנס לאתר שלכם ויוצא לאחר כמה שניות, זה פוגע לכם בקידום. אם הלקוח נשאר באתר שלכם לזמן ממושך זה אוטומטית מקדם אתכם בדירוג במנועי החיפוש. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כלי שמגיע אל הלקוח ומאפשר לו דרך כרטיס הביקור להיכנס לאתר שלכם. כאשר לקוח נכנס אליכם לאתר לאחר שראה את כרטיס הביקור שלכם, זה אומר שהוא מעוניין בשירות שלכם ולהכיר אתכם. בדרך הזאת, הוא ישהה זמן ממושך יותר באתר שלכם וגם אם לא לקח את השירות שלכם, עדיין תרם לדירוג שלכם בגוגל.   

כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם – האם זה נכון?

איך יכול להיות שיש דבר כזה כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם? התוכנה החינמית מאפשרת לנו לבנות כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלנו. עם זאת, התוכנות החינמיות יהיו מוגבלות יחסית בבחירת התבניות שלנו, מבחר האפשרויות יהיה מצומצם יותר. עם זאת, גם בבחירה מצומצמת אנחנו יכולים ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי איכותי. המצב בו המחיר יכול להתייקר הוא כאשר אנחנו רוצים להרחיב את האפשרויות שלנו או כאשר אנחנו נעזרים באיש מקצוע לצורך בניית כרטיס הביקור, בחירה נכונה של משפטי מפתח ועיצוב ייחודי. מלבד לכך, יש תשלום קבוע שיש לשלם עבור כרטיס ביקור והוא עבור שירותי אחסנה. המחיר אותו אנחנו משלמים עבור שירותי אחסון ינוע בין 200 ש"ח ועד 400 ש"ח בכל שנה, בדומה לאתר אינטרנט גם כרטיס ביקור צריך שרת אחסון.   

מהם היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם?

 • חיסכון – כאשר אתם בוחרים כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם אתם אוטומטית חוסכים לכם הוצאה של בין 200 ש"ח ועד 1,200 ש"ח עבור שירות של עיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי. גם אם בחרתם לרכוש כרטיס ביקור דיגיטלי בתשלום, חשוב להבין שמדובר על הוצאה חד פעמית בלבד. ההוצאה הקבועה שלכם היא לא בניית הכרטיס אלא האחסון שלו. את כרטיס הביקור, בדומה לאתרי אינטרנט, צריך לאחסן בשרתים אשר תורמים לתחזוקה שלו ושומרים על כך שיהיה זמין תמיד לכל לקוח. כמו כן, האחסון יכול לסייע להתקדמות שלכם בדירוג של גוגל. 
 • זמינות – בעבר היינו צריכים לשאת איתנו כל פעם כרטיסי ביקור מודפסים כדי להעניק ללקוח. עם זאת, לא תמיד היה לנו את האפשרות להגיע אל הלקוח או שאנחנו היינו שוכחים לשלוח את הכרטיס. במיוחד בתקופה של הקורונה, כאשר כל הפגישות נעשות בזום וכאשר אנחנו לא באים במגע על הלקוח אנחנו חייבים לדאוג לאלטרנטיבה. כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם יכול להוות את אותה אופציה להגיע אל הלקוח כאשר הוא לא זמין לנו.
 • בלאי – בינינו, כמה אנשים באמת שומרים כרטיסי ביקור מודפסים? כמעט אף אחד, אלא אם כן זה ממש דחוף ללקוח לקבל את השירות שלכם. הבלאי שאתם משלמים עליו הוא דבר הכרחי מאוד לעסק שלכם. תחשבו כמה כסף אתם יכולים לחסוך בכל שנה רק על זה שאתם ממירים כרטיס ביקור מודפס לכרטיס ביקור דיגיטלי? כמו כן, בדרך הזאת הרבה יותר נוח ללקוח.
 • יצירת אמון – כאשר אנחנו עובדים בתנאים יותר נוחים ללקוח, אנחנו אוטומטית משפרים את מערכת היחסים שלנו. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הרושם הראשוני אותו אנחנו מותירים על הלקוח וכדי שזה יהיה ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו רוצים לא להתפשר על כרטיסי הביקור. הלקוח רואה את הרצינות שלכם, את המקצועיות שלכם ובדרך הזאת, הוא יבחר בכם על פני המתחרים שלכם. 

 

מהם החסרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי חכם חינם?

 

 • מגבלה – כאשר אתם בוחרים בתבנית חינמית, אתם יותר מוגבלים בבניית כרטיס הביקור. חשוב להבין, אתם עדיין יכולים להוציא תוצאה מעולה עם התבניות החינמיות, אבל אתם צריכים להקדיש לכך יותר מחשבה. יש לכם אפשרות לבחור בתבניות ייחודיות בתשלום, מה שחשוב הוא לדעת איך אתם מושכים את תשומת לב הלקוח ישר שהוא פותח את כרטיס הביקור שלכם. 
 • אחסון – אנחנו לא יודעים אם זה באמת חיסרון, אבל חשוב להדגיש שעבור כרטיס ביקור דיגיטלי אתם צריכים שרת אחסון. המחיר אותו אנחנו נשלם עבור שרתי האחסון יהיו בין 200 ש"ח ועד 400 ש"ח בכל שנה. המטרה היא לאחסן את האתר בשרת אשר יעניק לנו את האפשרות לישון בלילה ועדיין הכרטיס ביקור יהיה תקין לכל פעולה מצד הלקוח. 

כרטיס ביקור ריקכרטיס ביקור ריק

לא מעט פעמים יוצא לנו להיתקל בכרטיסי ביקור דיגיטליים ריקים מתוכן, כרטיס ביקור ריק הוא פחות ממיר ומניע לפעולה אך יחד עם זאת באמצעות הוספה של מספר אלמנטים ניתן להפוך את כרטיס הביקור למכונה שיווקית משומנת היטב.

 • אתם יכולים להוסיף לכרטיס הביקור הסבר על השירות שאתם נותנים ולספר מה מיוחד דווקא אצלכם וכך לבדל את עצמכם מיתר המתחרים.
 • אתם יכולים לספר בכרטיס הביקור הדיגיטלי על העסק שלכם, ללא הגבלה במקום, כך תוכלו לספר על העסק שלכם בצורה עניינית מבלי להחסיר פרטים חשובים, ככל שהלקוח הפוטנציאלי יקבל יותר מידע על העסק כך הוא ירגיש יותר מחובר אליו ויהיה קל יותר להניע אותו לפעולה.
 • אתם יכולים להוסיף מפת ניווט אל בית העסק שלכם,  אלמנט זה יקל על הלקוח ויגרום לו להרגשה שלבעל העסק אכפת ממנו והוא רוצה להקל עליו כמה שאפשר. 
 • אתם יכולים להוסיף לכרטיס הביקור הדיגיטלי לחצן דרכו הלקוח יכול להיכנס אל הפרופיל של בית העסק שלכם ברשתות החברתיות, כך הלקוח נחשף אל התוכן השיווקי של בית העסק דבר אשר תורם להגדלת החשיפה של העסק. 

 

הפיכת כרטיס ביקור ריק לכרטיס ביקור ממיר שתופס את החלל: למי זה מתאים?

בתקופה של ימינו, כמעט כל התחרות העסקית מתקיימת באינטרנט וברשתות החברתיות השונות, עקב כך כרטיס הביקור הסטנדרטי הוא בעל השפעה מינימלית מאוד. לעומת זאת, כרטיס הביקור הדיגיטלי מעניק לבית העסק נוכחות בעולם הדיגיטל וברשתות החברתיות ובכך הוא נותן לבית העסק את היכולת להגיע לפוטנציאל המקסימלי במפגש הראשוני מול הלקוח שמתרחש בדרך כלל באינטרנט וברשתות החברתיות. 

ניתן לומר בפה מלא כי כרטיס ביקור דיגיטלי מתאים לכל בעל עסק או נותן שירות שחשוב לו לגעת בכמה שיותר לקוחות תוך כדי התאמצות מינימלית, בעלי עסקים ונותני שירות שמשתמשים בכרטיס ביקור דיגיטלי יכולים להיות בטוחים כי הלקוח הפוטנציאלי יצליח לשמור את פרטי איש הקשר של בית העסק או של נותן השירות בקלות ולהשתמש בהם במהירות בזמן המתאים. יתרה מכך, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא אחת הדרכים הטובות ביותר שבית עסק או נותן שירות יכול למצוא כדי להציג את עצמו בצורה האידיאלית בפני לקוחות פוטנציאליים. כרטיס ביקור דיגיטלי מתאים לבעלי העסקים ונותני שירות שאינם מוכנים להסתפק בתוכן הדל שניתן להעביר על ידי שימוש בכרטיס ביקור סטנדרטי

כרטיס ביקור דיגיטלי – כלי שיווק יוצא דופן

כולנו מכירים את הרגע בו אנו מקבלים כרטיס ביקור סטנדרטי, אנחנו מסתכלים עליו לרגע אחד, רואים את כל הפרטים המשעממים שנמצאים בו וזורקים אותו לפח או שהוא נכנס למעמקי התיק ולא יוצא משם.  בכרטיס הביקור הסטנדרטי לא ניתן להציג תוכן שיווקי שתורם להתפתחות העסק וקידומו. 

לשם כך קיים כרטיס הביקור הדיגיטלי, באמצעות כרטיס הביקור הדיגיטלי תוכלו להשתמש בשלל אופציות שיווקיות, בפגישה ראשונה עם לקוח תוכלו להגיע למלוא הפוטנציאל בהגדלת החשיפה של העסק שלכם, כרטיס ביקור דיגיטלי מושקע בעל תוכן ענייני מייצר אצל הלקוח הפוטנציאלי רושם ראשוני יוצא דופן שברוב המקרים גורם לו לחזור ולבקש את שירותיו של בית העסק או של נותן השירות פעמים נוספות. 

בתוך כרטיס הביקור הדיגיטלי תוכלו להציג סרטוני תדמית על העסק שלכם ועל השירות שאתם נותנים, תוכלו להציג תמונות מרהיבות שימשכו את הלקוחות אל העסק, תוכלו לתת מידע על העסק שלכם בלי להיות מוגבלים במקום, תוכלו להציג את היתרונות הקיימים בעסק שלכם ובשירות שאתם נותנים, תוכלו לבדל את עצמכם מיתר המתחרים בתחום העיסוק שלכם והחשוב מכל, תוכלו להניע את הלקוח הפוטנציאלי לפעולה. יתרה מכך, קיימת האפשרות לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי בכלל הרשתות החברתיות ובמדיה החברתית. זהו יתרון יוצא דופן במיוחד לבעלי עסקים ונותני שירות שבטוחים שהשירות שהם מעניקים הוא איכותי ומקצועי, לקוח שיצא מרוצה מהשירות שהענקתם לו יכול לשתף את כרטיס הביקור ברשתות החברתיות או אפילו לשלוח את כרטיס הביקור לאנשים הקרובים אליו, יתרון זה תורם להגדלת החשיפה של העסק באופן משמעותי.

כרטיס ביקור דיגיטלי – שיתוף בלחיצת כפתור פשוטה

כיום, במיוחד בתקופת הקורונה, פגישות המתקיימות באינטרנט ואירועים המתקיימים ברשת הפכו להיות חלק בלתי נפרד ממהלך היום שלנו, גם כרטיס הביקור הוירטואלי מתחיל לתפוס חלק משמעותי בחיי היום יום שלנו. ניתן לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי עם כל אחד, מכל מקום בעולם ובכל זמן שרק נבחר – קיימת האפשרות לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי דרך הדואר האלקטרוני, ניתן לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי דרך הודעות וואטסאפ, ניתן לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי גם דרך הודעות SMS. 

נוסף על כך, ישנה אפשרות לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי ברשתות החברתיות השונות כמו: אינסטגרם, פייסבוק וכדומה.

כל אפשרויות השיתוף הללו נעשות בלחיצת כפתור פשוטה מהירה, אתם יכולים לשכוח מלגשת אל הלקוח הפוטנציאלי כדי להביא לו את כרטיס הביקור שלכם. 

כל בעל עסק רוצה להשקיע זמן, מחשבה וגם לא מעט אנרגיה ועוד את מירב המאמצים כדי שהעסק שלו יצליח. אנחנו חושבים על מיתוג נכון, על העברת מסרים נכונה, על נוכחות טובה ברשת האינטרנט והרשתות החברתיות ועוד. אחת הדרכים לספר על העסק שלנו ולהציג אותנו בפני עסקים אחרים, לקוחות חדשים ופוטנציאליים היא באמצעות כרטיס ביקור

היום, באמצעות מגוון של תוכנות, ניתן לבצע יצירת כרטיס ביקור חינם ולהשיג את המטרות השיווקיות שלנו בצורה יחסית קלה ופשוטה. למעשה, השגת מטרת השפעת רושם ראשוני נהדר באמצעות יצירת כרטיס ביקור חינם בעיצוב ייחודי, אפשרית עם בחירה מתוך מאות תבניות שנוצרו על ידי מעצבים מקצועיים, והורדתם או הדפסת כרטיסים מותאמים אישית משלכם.

מדוע כדאי להשקיע ביצירת כרטיס ביקור חינם?

לכרטיס ביקור עבור העסק שלכם יש המון יתרונות וזה לא משנה אם יש לכם חנות בוטיק עם בגדים שאתם מייבאים מצרפת או איטליה, קליניקה המטפלת בחיות מחמד כמו כלבים וחתולים, עסק לשיווק עסקים אחרים ברשת האינטרנט או משרד עורכי דין הנמצא בתחילת הדרך. יש כמה סיבות חשובות שבגללן כדאי לשווק את העסק שלכם באמצעות כרטיס ביקור:

 1. מיתוג באמצעות כרטיס ביקור חינם אתם יכולים למתג את העסק שלכם בצורה הכי נכונה ומדויקת גם לכם וגם ללקוחות שלכם. דרך מיתוג אפשר להעביר מסרים ואפילו לא צריך הרבה מקום לזה. מספיק לוגו איכותי, משפט מנצח ואתם מסודרים. כרטיס הביקור יכול להיות חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית המיתוג שלכם. כלומר, אפשר ליצור קו אחיד בכל האמצעים השיווקיים וזה אומר המון
 2. הכרטיס מדבר בשבילכם לכל מקום שאתם הולכים, אתם יכולים לקחת את כרטיס הביקור שלכם. אתם יכולים לקחת אותו לאירועים שאתם מוזמנים אליהם, לפגישות עסקיות, שאתם הולכים לאימון בחדר הכושר, אי אפשר לדעת איפה ואיך הוא ישרת אתכם. ברגע האמת, אתם פשוט שולפים אותו והוא עושה לכם אחלה של עבודה
 3. ככה אנשים שומרים אתכם על קשר אחרי שתפיצו את כרטיס הביקור, לאנשים שמביעים בעסק שלכם ובכם עניין, יהיה הרבה יותר קל ליצור אתכם קשר. חשוב לכל הפרטים המתאימים יופיעו בכרטיס הביקור כמו השם של העסק, הלוגו של העסק, הטלפון, המייל העסקי שלכם ובקיצור כל דרך אפשרית ליצור אתכם קשר. כל אחד בוחר את הדרך שהכי מתאימה לו

יצירת כרטיס ביקור בעיצוב בהתאמה אישית

ניתן להשיג את המראה המועדף בלי הטרחה של שליחת תבנית עיצוב לבית דפוס. מתחילים עם תבנית יצירת כרטיס ביקור , מוסיפים את הפרטים שלכם ומקבלים תוצאות מקצועיות בתוך דקות.

תבניות כרטיסי ביקור באמצעות גרירה ושחרור פירושן שכל אחד יכול ליצור כרטיסי ביקור מדהימים, ללא צורך בניסיון עיצובי. מסיבה זו אלפי אנשים ברחבי ישראל סומכים על תבניות כרטיסי ביקור שיסייעו להם לשדר מסרים מקצועיים.

בחירה ממגוון עשיר של סגנונות עיצוב

קיימות מאות תבניות של יצירת כרטיס ביקור בחינם, שעוצבו במומחיות, ומשתרעות על מגוון עצום של סגנונות

כך שלתחום העסקי אין חשיבות, לתבנית כרטיסי ביקור יש סגנונות עיצוב שיגרמו לכם להיראות טוב. אם יש לכם סגנון עיצוב מועדף, זה הזמן לעצב כרטיסי ביקור מאפס עם תבנית מוכנה.

יצירת כרטיס ביקור חינם בסגנון ייחודי ומותאם למותג

תדמית המותג חשובה, ומסיבה זו, יצירת כרטיס ביקור מקלה על מיתוג התדמית העסקית שלכם. ניתן להעלות את הלוגו, להשתמש בצבעי המותג, ולבחור גופנים משלימים על מנת להציג את המראה והתחושה של המותג שלכם.

ספריית התמונות ענקית וכוללת אייקונים ואיורים שזמינים בחינם כדי לסייע בהתאמה אישית של העיצוב שלכם. מומלץ לעיין בספריה ולבחור בדיוק את התמונות הנכונות שאתם צריכים על מנת להציג את מהות המותג והעסק שלכם.

יצירת כרטיס ביקור חינם מאפשרת לאנשים לזכור עסקים, ועם תבניות מוכנות שנבחרות בקפידה, יזכרו אתכם מכל הסיבות הנכונות.

תבנית כרטיסי ביקור קלה לשימוש

ניתן להשתמש בתבנית של יצירת כרטיס ביקור חינם שזמינה לשימוש קל על ידי אנשים שאינם מעצבים. אין מה להתקין, כל מה שאתם צריכים על מנת ליצור את עיצוב כרטיס הביקור שלכם, נמצא בהישג ידכם. אפשר לבחור מתוך מאות תבניות בעיצוב מקצועי כנקודת ההתחלה שלכם. אתם יכולים לבחור תבניות לפי סגנונות כגון פריסות מודרניות, פשוטות או אלגנטיות, או לבחור לפי מקצוע.

אין צורך לשלם סכומים גבוהים כדי להשיג את העיצוב המועדף. עם כלי העיצוב האינטואיטיביים של תבניות יצירת כרטיס ביקור חינם, ומגוון רחב של אפשרויות עיצוב, אתם יכולים ליצור עיצובים משלכם בקלות וביעילות.

כרטיסי ביקור מעודכנים בקביעות

יצירת כרטיס ביקור חינם בתבנית קבועה מאפשרת שמירה בחשבון האפליקציה הנבחרת, כך שניתן לבצע שינויים בעת הצורך, וגם להחליף את התבנית בהתאם להעדפות.

במקרים של שינוי מספר הטלפון, מעבר משרד, כותרת חדשה לעסק, תבנית כרטיסי ביקור מאפשרת לבצע את השינויים בקלות. פשוט פותחים את העיצוב, לוחצים על הטקסט ומשנים כל פרט שדורש שינוי.

כרטיס ביקור בעלי עסק? כדאי מאוד שיהיה לכם כרטיס ביקור. כרטיס ביקור הוא כרטיס שמכיל את הפרטים החשובים שלכם ביניהם השם שלכם, דרכים ליצירת קשר ומקום העבודה שלכם. כרטיס ביקור יכול להיות מודפס או דיגיטלי. על כרטיסי הביקור השונים וההבדלים ביניהם נרחיב במאמר הבא. 

 

מהו כרטיס ביקור מודפס?

הכרטיס מודפס, הוא למעשה כרטיס הביקור שכולנו מכירים. כרטיס קטן שניתן לחלק לכל מי שנבחר מתי שנבחר. כרטיס ביקור מודפס יהיה קל לנשיאה ובגודל שמתאים להכנסה לארנק. הבאת כרטיס ביקור ללקוח פוטנציאלי יוצרת פעולה מכובדת ורשמית. לכן, במידה ומדובר בעסקים רשמיים, כמו עורכי דין לדוגמא, כרטיס ביקור הוא דבר חשוב מאוד. 

הכרטיס המודפס מאפשר לכם, כבעלי עסק, ליצור אינטראקציות עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מבלי שהם ירגישו שהם מתחייבים לצעד משמעותי כלשהו. לאחר שחילקתם ללקוחות הפוטנציאליים שלכם את כרטיס הביקור המודפס הוא יישאר אצלם. בצורה זו, במקרים רבים, הכרטיס יהווה מעין תזכורת עבור הלקוח הפוטנציאלי שבסופו של דבר תוביל ליצירת קשר עם בעל העסק. 

למרות כל היתרונות של כרטיס הביקור המודפס יש לו גם מספר חסרונות. מאוד קל לזרוק את הכרטיס או לאבד אותו. כמו כן, עלויות הדפסת הכרטיסים יכולות להיות לא זולות ולהגיע לסכומים גבוהים מאוד. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא את העובדה שיהיה לכם קשה לעדכן את הפרטים בעת הצורך, שכן יהיה עליכם להדפיס את הכרטיסים מחדש. 

 

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי?

לעומת כרטיס ביקור מודפס, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא לא כרטיס פיזי. למעשה, כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא עמוד אינטרנטי המכיל מידע רב על העסק שלכם. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא נוח וממוקד וניתן להעביר אותו בקלות בין חברים, לקוחות פוטנציאליים ועוד. 

לפני שבוחרים באופציה זו, חשוב מאוד להבין מי קהל היעד שלנו והאם כרטיס ביקור דיגיטלי יתאים לו. אם לדוגמא אנחנו עסק שפונה לקהל יעד מהגיל השלישי, כנראה שפחות יתאים לעבוד מולם עם כרטיס ביקור דיגיטלי, לכן  יש לקחת זאת בחשבון. 

כרטיס ביקור דיגיטלי לא מוגבל בגודל שלו וכך גם לא מוגבל בכמות המידע שניתן להכניס אליו. בצורה כזו תוכלו להכניס מידע רב אודות העסק שלכם, תמונות מתאימות, תכנים בהתאם לאתר שלכם ולמה שאתם רוצים להעביר, כפתורים שיניעו לפעולה ועוד. 

כך תמיד ניתן לשלוח את הכרטיס ולא לפחד שייגמר המלאי שלו. כמו כן, במידה שנרצה לעדכן את פרטי הכרטיס נוכל לעשות זאת בקלות מבלי להצטרך להדפיס המוני כרטיסים חדשים. 

למרות כל היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי, גם לו יש מספר חסרונות. על מנת לשלוח את כרטיס הביקור הדיגיטלי, כלומר להעביר לינק שלו, צריכה להיות לנו דרך התקשרות כלשהי (מספר טלפון או חשבון מייל). לא כל לקוח פוטנציאלי שנפגוש ירצה להעביר לנו מהר כל כך את פרטי ההתקשרות שלו, וכך לא תמיד יהיה לנו איך להעביר לו את כרטיס הביקור שלנו. כמו כן, כל אדם מקבל המון הודעות אסמס או וואטסאפ, כך שכרטיס הביקור שלנו יכול להתפספס מבין כל ההודעות השונות. 

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא ששליחת לינקים לאדם שאין לו את פרטי ההתקשרות שלנו יכול להתפרש כספאם או פרסום מעיק שבסופו של דבר ינסו להיפטר ממנו. 

איך מעצבים כרטיס ביקור?

על מנת לעצב כרטיס ביקור בצורה נכונה, חשוב מאוד לשים לב לפרטים שונים כמו סגנון הכרטיס, הצבע שלו ועוד. חשוב שעיצוב הכרטיס יתאים לאופי העסק וישרת אותו בצורה הטובה ביותר. ריכזנו לכם חמישה פרטים שחשוב לשים לב אליהם בעיצוב כרטיס ביקור. 

 

סגנון הכרטיס

יש מגוון סגנונות שונים בהם תוכלו לעצב את כרטיס הביקור שלכם. הסגנונות תלויים בין היתר בטעם האישי שלכם. תוכלו לבחור בסגנון עיצוב חדשני יותר, שבא לידי ביטוי בפלטת צבעים עשירה ואלמנטים רבים. הכרטיס בעיצוב חדשני יכול ליצור עניין בקרב מי שמקבל אותו. יהיו אנשים שיבחרו בסגנון עיצוב קלאסי יותר, בו העיצוב יבוא לידי ביטוי עם צבע אחד או שניים, אלמנט אחד או שניים וכמות המידע ההכרחית בלבד. הכרטיס בסגנון קלאסי יגרום לכך שמי שיקבל אותו יתמקד בדיוק במה שאתם רוצים שהוא יתמקד. 

 

צבעים

פרט נוסף חשוב מאוד שעליכם לקחת בחשבון בעיצוב כרטיס הביקור שלכם הוא פלטת הצבעים בהם תשתמשו. פלטת הצבעים תעזור לכם לאפיין את העסק שלכם ואתכם. על  מנת לבחור פלטת צבעים תוכלו להיעזר במספר קווים- 

 • מה תחום העיסוק שלכם? ברוב המקרים יהיו צבעים שמתאימים לעסקים מסוימים ויוצרים קשר אליהם. לדוגמא, התחום הרפואי מאופיין בגווני אדום ולבן. תחום האפייה והבישול יאופיין בגווני אדום, כתום, ורוד, ירוק, חום ולבן. כמובן שאתם לא מחויבים ללכת עם הצבעים השגרתיים ולהתאים צבעים חדשים, אך יש לקחת בחשבון כי הצבעים הללו נמצאים במוח שלנו ויוצרים קשר ישיר למקצועות מסוימים. 
 • במידה ואתם מעוניינים לבחור בצבעים שלא בהכרח קשורים באופן ישיר למקצוע שלכם, יש לבחור בצבעים שעובדים טוב ביחד. לדוגמא, צבעים משלימים כמו צהוב וסגול, כחול וכתום, אדום וירוק ועוד. 
 • אתם יכולים לבחור בין צבעים חמים לבין צבעים קרים. לדוגמא, לבחור לעצב את כרטיס הביקור שלכם על בסיס צבעים קרים כלומר גווני כחול, ירוק וסגול, או על בסיס צבעים חמים כלומר גווני אדום, כתום וצהוב. 
 • תוכלו לבחור בצבעי מונוכרום, צבע אחד וגווני לדוגמא כחול אפור, כחול כהה, כחול, תכלת, 

ועוד. 

 

לוגו/ איור גרפי

על מנת למתג את העסק שלכם בצורה נכונה מומלץ מאוד להוסיף לוגו או איור גרפי. מיתוג הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעולם העסקים. מיתוג הוא למעשה תהליך בו הופכים את העסק למותג. מלבד מיתוג העסק, הלוגו נותן ללקוחות הפוטנציאליים שלכם מושג על העיסוק שלכם ועל טיב העסק. כמו כן, לוגו או איור גרפי עוזרים להטביע בלקוחות הפוטנציאליים שלכם חותם ויישארו בזיכרון שלהם. 

 

טקסט

כרטיס ביקור צריך להכיל את הפרטים החשובים של בעל העסק. יש לקחת בחשבון שמומלץ לא להגזים עם כמות הטקסט. במידה ואתם בוחרים בכרטיס ביקור מודפס, חשוב מאוד שכמות הטקסט לא תהיה מוגזמת ושהיא תיכנס כראוי בגודל הכרטיס. הפרטים המומלצים לכרטיס ביקור מודפס הם לוגו או איור גרפי, שם בעל העסק, תחום העיסוק, מספר טלפון, מייל, אתר וחשבון פייסבוק.

במידה ומדובר בכרטיס ביקור דיגיטלי תוכלו לכלול כמויות טקסט רבות יותר, שכן מדובר בעמוד אינטרנטי. עם זאת, עדיין מומלץ שהעמוד יכיל את הפרטים ההכרחיים על מנת שהלקוחות הפוטנציאליים לא יתקשו למצוא את הפרטים החשובים ויצליחו להתמקד. 

 

גודל הכרטיס וצורתו

במידה ובחרתם ליצור כרטיס ביקור מודפס חשוב לקחת בחשבון גם את גודל הכרטיס ואת הצורה שלו. כרטיס ביקור סטנדרטי יהיה בצורת מלבן בגודל 5×9 ס"מ. בצורה כזו הוא בנוי כך שיוכל להיכנס לארנק בקלות. עם זאת, כיום תוכלו לבחור בין מגוון צורות שונות כמו כרטיס עגול, מרובע ועוד, או אפילו צורות שמתאימות לעסק כמו צורה של עוגה לכרטיס עבור אופה, צורה של רכב עבור נהג מונית, צורה של דובי עבור חנות צעצועים ועוד. 

 

לפני שרוכשים כרטיס ביקור דיגיטלי מה חשוב לבדוקלפני שרוכשים כרטיס ביקור דיגיטלי מה חשוב לבדוק?

 • עיצוב- האם אנחנו נראים כמו שהיינו רוצים להיראות? הכרטיס הדיגיטלי מומלץ יתכתב עם מותג העסק בצורה ראויה. 
 • התאמה למכשירים השונים- אחד הדברים החשובים ביותר בכרטיס ביקור דיגיטלי הוא שהכרטיס ייראה טוב גם דרך המחשב וגם דרך הטלפון הנייד. לא כולם עושים התאמה בין כרטיס הביקור הדיגיטלי למכשירים השונים וכתוצאה מכך כרטיס הביקור שלהם יכול להיראות לא טוב במקרים מסוימים. לדוגמא, אם כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם מותאם לטלפון הנייד והלקוח יפתח אותו דרך המחשב, יש סיכוי גדול שהכרטיס לא ייראה טוב. לכם חשוב מאוד לוודא שהכרטיס מותאם לכלל המכשירים. 
 • מהירות הטעינה- מהירות טעינה היא אחד הדברים החשובים ביותר בעולם של היום. כאשר לקוח נכנס ללינק שקיבל וללינק לוקח המון זמן להיטען, ברוב המקרים הלקוח יפרוש וינטוש את העמוד לפני שנטען. לכן, חשוב מאוד לוודא שכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם נטען במהירות. על מנת לוודא זאת היכנסו לכרטיס הביקור שלכם במקום עם קליטה סלולרית טובה. שימו לב לא לבדוק את מהירות ההטענה כאשר אתם גולשים על wifi כיוון שבדרך כלל מהירות ההטענה תהיה איטית יותר. 
 • נוכחות בגוגל- כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא זה שנותן ללקוחות שלנו פרטים בצורה קלה ומדויקת ולכן אנו רוצים שהוא יהיה נקודת החיכוך הראשונה שלנו איתם. גוגל הוא  מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם. הוא משמש המוני אנשים בכל יום על מנת לחפש כל מה שעולה על רוחם, החל משירות או מוצר שהם צריכים ועד לפירושי מילים ועוד. כאשר מדובר בעסק מסוים, אנשים מחפשים את שם העסק או את שם בעל העסק המון על מנת להגיע אליו וליצור קשר. לכן, לפני שאתם רוכשים כרטיס ביקור דיגיטלי, מומלץ לחפש את שם העסק או שם בעל העסק של כרטיס הביקור עליו אתם מסתכלים ולראות האם הוא מופיע בעמוד הראשון של גוגל, באחת התוצאות הראשונות. רוב המשתמשים לא ממשיכים לעמוד השני בגוגל, לכן חשוב מאוד שכרטיס הביקור שלכם יופיע בראשית תוצאות החיפוש של גוגל, בעמוד הראשון. 
 • בחירת החברה שיוצרת לנו את כרטיס הביקור- כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כרטיס שיושב על שרתים של חברה אחרת ועלולים להיות לה קשיים טכניים. זה דבר טבעי וכמעט בלתי נמנע, גם עבור החברות הגדולות בעולם כמו פייסבוק. עם זאת, חשוב לבחור בחברה שתדע להתמודד עם התקלות הללו. לשם כך מומלץ לבחור בחרה ותיקה שיודעת לתפעל את הלקוחות השונים שלה ולהתמודד במקרים של תקלות ועומסים. 

כמו כן, חשוב לוודא שלחברה מולה אתם עובדים יש שירות לקוחות ייעודי ושהיא יודעת לתת מענה מהיר. במידה שתרצו לעדכן פרטים, להוסיף סרטון, להוסיף שירותים, לכתוב טקסטים שיווקים חדשים או כל דבר אחר, תצטרכו להיעזר בחברה שפתחה לכם את כרטיס הביקור הדיגיטלי. לכן, חשוב מאוד שלחברה יהיה שירות לקוחות יעיל ושהיא תתן לכם מענה מהיר ויעיל. 

דבר נוסף שחשוב מאוד לקחת בחשבון בבחירת החברה שתיצור לכם את כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא ייעוץ מקצועי, חשוב מאוד לבחור בחברה שנותנת ייעוץ מקצועי לגבי הטקסט של כרטיס הביקור והאלמנטים השונים שתרצו להוסיף. כרטיס ביקור מדויק יידע להציג מידע רלוונטי ויעיל בצורה האפקטיבית ביותר. כמו כן הדרך בה יוצגו האלמנטים השונים קריטית לאפקטיביות של כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם. שימו לב שיש חברות שמציעות ייעוץ עסקי מקצועי בפתיחת ההזמנה ויש חברות שפשוט מעלות את הנתונים ששלחתם להם. לכן, חשוב מאוד לבחור בחברות שמעניקות ייעוץ מקצועי ולא רק מעלות את הנתונים ששלחתם להם בלי עריכה. 

כאשר אנו פותחים עסק, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לשים פעמינו תחילה למותג שלנו, מי הוא, מה הוא וכיצד הוא מוצג? אחת הדרכים החשובות והנהדרות יש לציין להצגת העסק היא באמצעות הנפקה של לוגו וכרטיסי ביקור.  אלו האחרונים הם ללא כל ספק הפנים של העסק שלנו, ומובילים את השם שלו והרושם הראשוני הנוצר כלפיו יחד עם הרושם הראשוני המתקבל על ידי הלקוח הפוטנציאלי. מכרטיס ביקור קטן אחד אפשר לדלות פרטים רבים, כמה שזה נשמע מצחיק, זה כך- יוקרה, מקצועיות, חן ועוד. למי מכם שחשב שהכרח יהיה לו הצורך לשכור שירותיו של מעצב גרפי על מנת לעצב לו לוגו וכרטיס ביקור משלו, מוזמן להתבדות שכן כיום הכנת כרטיס ביקור חינם היא אפשרית ואף בצורה נפלאה. זאת באמצעות שיטות מספר שיוצגו במאמר זה.

כפי שציינו לעיל, הכנה של לוגו וכרטיסי ביקור לעסק היא אחד הדברים החשובים ביותר שתעשו שיצרו עבורכם את הרושם הראשוניהכנת כרטיס ביקור חינם באמצעות אפליקציות ואתרים אלו המתמחים בעיצוב זו אופציה מצוינת בפני הלקוח הפוטנציאלי. באמצעות דיוק של אלו ניתן בקלות להגיע ללב הקהל וליצור מצג מדויק לעסק שלכם, או מצד שני ליצור מצג הפוך אם הוא לא נעשה בצורה מדויקת. נכון כי לרוב מדובר בהוצאה לא קטנה, אם מחליטים לשכור שירותיו של מעצב גרפי או איש מקצוע בתחום, אך למעשה ניתן לייתר את מרבית ההוצאה הזו על ידי הכנת כרטיס ביקור חינם, באמצעות מיני פתרונות שישנם כיום.

שימוש בשיטות אלו יחסוך בעבורכם שני משאבים חשובים במיוחד, בייחוד עבור בעלי עסקים מתחילים, והם: זמן וכסף. זמן- כי זה פשוט הרבה יותר מהיר לעצב לבד באמצעות השיטות שנפרט כאן, וכמובן נוסיף לכך את אי הצורך לחפש אנשי מקצוע, חקר שוק, בחירה של איש המקצוע וכדומה. וכסף- מהסיבות הברורות כמובן, אתם עושים הכל בעצמכם. ולמי מכם שחשש, ניתן ליצור בצורה הזו כרטיסי ביקור סופר מיוחדים, מקצועיים ומדויקים ואין כל בעיה, גם ללא ידע בגרפיקה ותוכנות גרפיקה למיניהן כמו פוטושופ, למשל.

הכנת כרטיס ביקור חינם בקלות ובמגוון שיטות

אז למעשה, מהן הדרכים העומדות בפנינו על מנת להפיק בעבור עצמנו כרטיס ביקור? הכנת כרטיס ביקור בחינם במחוזותינו אפשריתישנו מגוון רחב של אתרים חינמיים ברחבי הרשת, אשר מאפשרים הכנת כרטיס ביקור חינם בקלות ובמהירות על ידי מספר שיטות, הבכירה מביניהן היא שימוש במגוון אפליקציות חינמיות ואתרים חינמיים. תחילה ישנם אתרים המיועדים לעיצוב באופן ספציפי, כמו CANVA למשל, או האתר של חברת פוטושופ המאפשר שימוש בחלקים נכבדים מהפונקציות שמאפשרת התוכנה, ONLINE. השימוש באתר CANVA הוא מומלץ ונוח ביותר, וניתן ליצור באמצעותו סוגים רבים של עיצובים.

הכנת כרטיס ביקור חינם באמצעות אפליקציות ואתרים אלו המתמחים בעיצוב הם אופציה מצוינת, קלה ופשוטה, ואיננה דורשת מכם ולו קורט של התמחות במקצוע הגרפיקה. כל שהיא מצריכה מכם הוא מעט סבלנות ויצירתיות. כמובן, שתוכנות אלו גם מאפשרות לשמור במחשבכם האישי את העיצוב הסופי, הכל חלוטין בחינם. עבור מיטיבי לכת, תמיד ניתן לשדרג לפרימיום ולהוסיף מעט על מנת ליהנות מכלל הפונקציות שמאפשרים אותם אתרים.

אופציה נוספת עבור מי מכם שמחפש את העיצוב הפשוט ביותר, ישנו מגוון רחב של אתרים חינמיים ברחבי הרשת, אשר מאפשריםכרטיס ביקור נועד להעביר את פרטי ההתקשרות של המנעולן ללקוחות שלו ולכל מי שיבחר באופן תמציתי ופשוט הכנת כרטיס ביקור חינם בקלות ובמהירות יתרה. על מנת לעשות זאת כל שצריך לעשות הוא לרשום במנוע החיפוש של גוגל "הכנת כרטיס ביקור חינם", ומיד יופיעו מגוון תוצאות של מגוון אתרים המאפשרים זאת בקלות ובמהירות. אתרים אלו מאפשרים שימוש בתבנית קיימת, הוספת פונקציות, הוספת טקסטים וכדומה. ואף תתפלאו לראות שאפשר ליצור כרטיסי ביקור יפים ומשודרגים באמצעות אלו.

אופציה שלישית היא הורדה למחשב תוכנות עיצוב ואנימציה המאפשרות ממשק עיצוב גם לכרטיסי ביקור. ישנו מגוון רחב של תוכנות המאפשרות שימוש חינמי, גם אם לתקופת ניסיון של חודש או חודשיים. ביניהן פוטושופ, אנימיישן- שופ, אילוסטרייטור ועוד. תוכנות אלו מצריכות ידע מעט יותר מעמיק בגרפיקה ובעיצוב, אך מי שיש לו מעט זמן ללמוד את התוכנות- זה בהחלט אפשרי ואף לא בזמן ארוך מדי, לפחות עבור הפונקציות הבסיסיות שלהן.

סיימתי לעצב! מה עושים עכשיו?

לאחר שעיצבנו בעצמנו את כרטיס הביקור שלנו, כעת נוכל להתקדם אל השלב הבא והמאד מרגש, הדפסת כרטיסי הביקור והפצתם.הכנת כרטיס ביקור חינם אפשרית לביצוע בקלות ובמהירות וההדפסה מתבצעת בצורה מהירה ואיכותית חשוב לציין, כיום יש מגוון רחב של ספקים המאפשרים הדפסה של כרטיסי הביקור בעלות שאיננה יקרה כלל וכלל, עבור כמות מספקת של כרטיסי ביקור. מעבר לכך שהעלויות מאד נעימות ולא יקרות כלל וכלל, שירות ההדפסות הפך פשוט מאד, קליל ומהיר. שולחים את הבקשה לספק, ומספר ימים מועט לאחר מכן כבר מקבלים את כרטיסי הביקור.

עולם החדשנות ללא ספק הגיע לעולם העסקים והוא מאפשר לכולנו לפתח את העסק שלנו בצורה המקצועיות והטובה ביותר. כיום, הכנת כרטיס ביקור חינם אפשרית לביצוע בקלות ובמהירות, ההדפסה מתבצעת בצורה מהירה, איכותית ומקצועיות ולאחר מכן ניתן לצאת לדרך בצורה מקצועית ונאותה יותר. חשוב לציין כי גם כיום מומלץ ואף הכרחי להנפיק עבור העסק כרטיס ביקור דיגיטלי אשר מביא את מקצועיות העסק לידי ביטוי בצורה פנומנאלית, עליו תוכלו למצוא פרטים נוספים באתר.

כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ חינם
ניווט מהיר בחזרה:
New digital
New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

עיצוב כרטיס ביקור על ידי מעצבת גרפית מומחית!

רוצים שהמעצבת המומחית שלנו תעצב לכם כרטיס מותאם אישית, עם עמוד וקישור משלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם >>