גודל כרטיס ביקור אילוסטרייטור

מחיר לכרטיס 1
250 ש"ח לשנה +מעמ לשנה
כולל האפליקציה המתקדמת שלנו לשליחת כרטיס הביקור בסיום שיחה בלחיצת כפתור ללא תוספת תשלום
מחיר ל5 כרטיסים
150 שח לשנה
כולל האפליקציה המתקדמת שלנו לשליחת כרטיס הביקור בסיום שיחה בלחיצת כפתור ללא תוספת תשלום

גודל כרטיס ביקור אילוסטרייטורהיום לכל אחד מאתנו ישנה מדפסת, מה שניתן להכין או להדפיס באמצעותה מוצרים שונים הקשורים בעיצוב, מסמכים שונים ועוד. ישנם אנשים מוכשרים או כאלה שלמדו גרפיקה, אשר יכולים ליצור בעצמם, כרטיס ביקור אילוסטרייטור. אנשים שמעוניינים בכמות קטנה יחסית של כרטיסי ביקור, יוכלו להכין בעצמם, באמצעות תוכנת אילוסטרייטור, אשר משרתת את המטרה הזו. למשל אנשים שעוברים למקצוע אחר, יוכלו לתקן או להסיר, להוסיף פרטים על כרטיס הביקור ולהדפיס עבורם כרטיסי ביקור חדשים. עיצוב גרפי נכון, יוכל להעביר את המסר וכן, לוגו שייקלט מהר וימתג את בעלי העסקים או המקצועות החופשיים. ישנם אנשים, אשר מעוניינים לייצר ולבחור גודל כרטיס ביקור אילוסטרייטור.

עיצוב גודל כרטיס ביקור אילוסטרייטור, צריך להכיל תחכום, טרנדים מתאימים לשנת 2022, ולכן, מי שעוסק כגרפיקאי, וכן מבין היטב במיתוג, יוכל לדעת כיצד ניתן לייצר כרטיס ביקור ולעצב אותו נכון וכן, לדאוג עבור  עיצוב גודל כרטיס ביקור אילוסטרייטור. ישנן כמה תוכנות ולכל תוכנה, יש את העיצוב שלה. רבים מהגרפיקאים, מעדיפים את תוכנת אילוסטרייטור אשר פותחה ע"י חברת אדובי, כך שלגרפיקאים יש חיים קלים והם יכולים להוציא תחת ידיהם כרטיסי ביקור אשר נעשו בדיוק והקפדה רבה. הכלים שתוכנה זו מציעה הם רבים. ניתן לעצב באמצעות תוכנת אילוסטרייטור  לוגו מדהים. תוכנה זו של אילוסטרייטור היא תוכנת גרפיקה וקטורית, בניגוד לתוכנת פוטושופ, אשר מורכבת מפיקסלים ונקודות.

גודל כרטיס ביקור על ידי מעצבהגרפיקה אינה מפגעת בשימוש עם אילוסטרייטור

יש לדעת, כי הסיבות שגרפיקאים רבים, מעדיפים להשתמש עם תוכנת אילוסטרייטור הן רבות, כאשר ישנם יתרונות רבים  בתוכנה זו. ראשית, החשוב מכל הוא שגרפיקה אינה נפגעת. סגנון ההדפסה של עיצוב גודל כרטיס ביקור אילוסטרייטור, יהיה חלק וחד. לרוב, גודל כרטיס ביקור אילוסטרייטור הוא 90/50מ"מ. יש להעביר את המסר בכרטיס הביקור, באמצעות גוונים נכונים וכתיבה מתומצתת אשר באמצעותה, ניתן יהיה לקבל את פרטיו המלאים של בעל העסק, הפרילאנס או בעל המקצוע החופשי. יש להחליט על סגנון או על קו חדשני, מה שימשוך יותר את עיני הלקוחות, אשר מקבלים מכם כרטיסי ביקור.. ניתן למצוא כרטיסי ביקור מלבניים, שוכבים או עומדים. יש לשים לב כי כרטיס הביקור לא יעלה על גודלו של כרטיס אשראי, כך שניתן יהיה בקלות לשמור את כרטיס הביקור בארנק.

שימו לב לפרטים ברורים בכרטיס הביקור

גם אם אתם מעוניינים להגיע לבית דפוס שמחזיק בגרפיקאי/ת מוכשר, תוכלו לקבל טיים שונים לגבי גודל כרטיס ביקור. למשל העיצוב, ההמשכיות של אלמנטים גרפיים, מהחלק הקדמי לחלק האחורי של כרטיס הביקור. את הטקסט, יש לכתוב בתוכנה וקטורית שניתן למצוא כמובן בתוכנת אילוסטרייטור. שימו לב לגודל הטקסט שיהי על כרטיס הביקור. הטקסטים צריכים להיות קטנים, על מנת שניתן יהיה להכיל את הפרטים החשובים של בית העסק. יש להקפיד על כך שהכתב יהיה קריא ושאנשים מבוגרים לא יתקשו לקרוא את מה שכתוב על הכרטיס.

למשל מי שמעוניין לא להשתמש בצבעים אלא להשתמש בגווני שחור לבן, זה הניגוד החזק ביותר ולכן כרטיס גודל כרטיס ביקור אילוסטרייטור, יהיה קריא וברור יותר. ישנן תבניות מדהימות לבחירה למי שמעוניין לייצר כרטיס ביקור בתוכנת אילוסטרייטור. יש לבחור את התבנית, כך שתוכלו למצוא את זו שתיראה לכם המתאימה ביותר.  אם אתם מחליטים לתת את עבודת עיצוב והדפסת גודל כרטיס ביקור אילוסטרייטור, בקשו לראות דוגמאות של כרטיסי ביקור של לקוחות שעוסקים במקצוע שלכם. הגרפיקאי יוכל לסייע לכם בעיצוב ויוכל לתת לכם טיפים נוספים, לגבי עיצוב מנצח של כרטיס ביקור, אשר ימשוך את הלקוחות בעיצוב המושלם שלו.

עיצוב נכון של כרטיס ביקורקבלו השראה לפני שתחליטו על עיצוב נכון של כרטיס ביקור

יש לקבל השראה, מכמה דוגמאות של כרטיסי ביקור. תוכלו גם לחפש באתרים של כרטיסי ביקור וכן, כאשר תגיעו כבר לפגישה עם הגרפיקאי שיעצב לכם את כרטיס הביקור, כבר תהיה לכם דעה מגובשת, לגבי הגוונים והדגשים שאתם מעוניינים שיהיו בכרטיס הביקור שלכם. בקשו המלצה מהגרפיקאי/ץ לגבי גודל כרטיס ביקור , כך שתוכלו לעצב נכון את הכרטיס האידיאלי עבורכם שיהיה נעים לעין ולא עמוס מדי בגוונים ו איורים וכזה, שניתן יהיה בקלות לשים במקום המיוחד לכרטיסי ביקור בארנקי הלקוחות.

אם יש לכם המלצות לגבי גרפיקאי/ת שמתמחה בעיצוב נכון של כרטיסי ביקור, שווה לכם בהחלט לבדוק, היות והניסיון של הגרפיקאי/ת ושביעות רצון של מי שאתם מכירים, יכול בהחלט לתת לכם את האינדיקציה הנכונה. מי שמעוניין בכרטיס ביקור חכם, כאשר הכוונה היא לכרטיס ביקור דיגיטלי, תוכנת אילוסטרייטור היא זו שתתאים ביותר, לבנייה נכונה של כרטיס ביקור חכם. מלאכה זו, יש לתת רק לחברות מיתוג דיגיטלי, המתמחה כבר זמן רב בכל הקשור לבניית כרטיס חכם אשר יקושר ליוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם, וואטס אפ ולמייל של בעלי העסק.  חברות מיתוג, יודעות להתאים את כרטיס הביקור הדיגיטלי, לטלפונים החכמים ולטאבלטים. יש לתכנן את הכפתורים הרצויים ולקבל טיפים  מחברת מיתוג דיגיטלי. 

גודל כרטיס ביקור אילוסטרייטור
ניווט מהיר בחזרה:
New digital
New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

עיצוב כרטיס ביקור על ידי מעצבת גרפית מומחית!

רוצים שהמעצבת המומחית שלנו תעצב לכם כרטיס מותאם אישית, עם עמוד וקישור משלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם >>