יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי

גם אתם שמעתם על יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי? אפשר לומר שמדובר על אחד מכלי השיווק ההכרחיים ביותר שכל בעל עסק צריך שיהיה לו. יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי יכולה להיות באמצעות תוכנה קיימת, באמצעות חברה מקצועית או באופן עצמאי. לכל אחת מהשיטות יש את היתרונות והחסרונות שלה, אבל לפני שניגע בכלל בנושא של יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי, חשוב שנבין מה זה אומר בדיוק. הנה כל מה שאתם חייבים לדעת על יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי.

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי?

בטח יש לכם כבר אתר לעסק, ואם אין לכם זה לא אומר שכרטיס ביקור יכול להוות תחליף.יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי יכולה להיות באמצעות תוכנה קיימת, באמצעות חברה מקצועית או באופן עצמאי. כרטיס ביקור דיגיטלי הינו מצרך מבוקש, הדרך שלכם לשווק את עצמכם באופן מהיר ויעיל. בעבר היו נוהגים לחלק כרטיסי ביקור פיזיים, אבל נוכחנו לראות שמדובר על אמצעי שיווק פחות יעיל ובכלל לא שימושי היום. כל המידע היום נמצא בטלפון החכם שלנו, ואנחנו צריכים לנצל את זה. במקרה בו אתם נמצאים בפגישה עסקית או פגשתם לקוח פוטנציאלי, הדרך הנכונה ביותר היא לשלוח לו כרטיס ביקור דיגיטלי. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מעין אתר פצפון, מידע ממוקד מאוד שנמצא בטלפון שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשלוח את הכרטיס לנמען. בכרטיס הביקור יש את כל המידע הרלוונטי בנוגע לעסק שלכם, דרכים ליצירת קשר, קישורים למדיה החברתית, החזון העסקי שלכם וכו’. מדובר על דף אחד בדרך כלל שהוא כרטיס הביקוריצירת כרטיס ביקור דיגיטלי יכולה להיות עם מנעד רחב של מחירים. המחיר אותו אתם משלמים הוא עבור הקמה ועיצוב של כרטיס הביקור שלכם. חשוב לדעת, אתם חייבים להכניס את המידע הממוקד ביותר בכרטיס שלכם כדי שבאמת יצרו אתכם קשר.

כרטיס ביקור דיגיטלי יכול להיות כלי שיווקי מאוד יעיל, אבל אתם צריכים לדעת איך עושים את זה נכון. בעולם העסקים כמוכם יש עוד רבים, יש תחרות. המטרה שלכם היא לתפוס את העין של הלקוח במבט ראשוני, כרטיס ביקור דיגיטלי איכותי יכול לגרום ללקוח לבחור דווקא בכם. יש חשיבות לכל פרמטר שאתם בוחרים להכניס לכרטיס הביקור, החל מהעיצוב שלו, צבע רקע ועד לתוכן והנוחות ליצירת קשר. 

יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי באופן עצמאי

כפי שהצלחתם להבין, יש חשיבות מאוד גדולה לדרך בה הכרטיס שלכם יראה. אתם יכולים ליצור את כרטיס הביקור שלכם דרך תוכנה קיימת, אבל גם כאן צריך לדעת לבחור את התוכנה החכמה ביותר. יש היום תוכנות חינמיות אשר הן פחות מומלצות, אין לכם היצע רחב של אפשרויות תחתיהן. אנחנו ממליצים לכם להשקיע באופן חד פעמי דרך חברה אשר מציעה לכם מעצבים, אנשי שיווק ושירות לקוחות איכותי כדי להבטיח שכרטיס הביקור שלכם יהיה כלי שמכניס לכם עוד ועוד לקוחות. 

כמה זה עולה לי?

יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי יכולה להיות עם מנעד רחב של מחירים. המחיר אותו אתם משלמיםבמקום להוציא הון עתק על כרטיסי ביקור רגילים בכל שנה, אתם יכולים להשקיע באופן חד פעמי על כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב ואיכותי הוא עבור הקמה ועיצוב של כרטיס הביקור. יש לנו כרטיסי ביקור חינמיים אשר הם פחות מומלצים, יש כרטיס ביקור החל מ-100 ש”ח ועד 500 ש”ח לשנה עבור אחסון ובנייה. יש כרטיסי ביקור דיגיטליים יוקרתיים אשר מעצבים מובילים עובדים עליהם, המחיר של אותם כרטיסים לרוב ינוע בין 700 ש”ח עד 1,200 ש”ח לא כלל דמי אחזקה ואחסון. כאשר יש לכם כרטיס דיגיטלי אתם צריכים שירותי אחסנה כדי שהכרטיס שלכם באמת יהיה יעיל ליצירת קשר. המחיר אותו גובה חברה לאחסנה בדרך כלל ינוע בין 250 ש”ח עד 400 ש”ח לשנה.

מה זה תורם לי?

יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי היא עוד אמצעי שיווק לצורך מציאת לקוחות חדשים. כמו כן כלי שיווק, יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי יכולה לשפר את ההכנסות שלכם וליצור לכם תדמית טובה ביותר בעולם העסקים. בדיוק כמו שאתם משווקים את עצמכם ברשתות החברתיות, באתר הבית, ככה אתם צריכים למצוא עוד דרך לשווק את עצמכם כדי להיות צעד אחד קדימה מהמתחרים שלכם. 

זמינות – היתרון הגדול ביותר של כרטיס ביקור דיגיטלי הוא זמינות. אנחנו יכולים לשלוח ללקוח שלנו את כתובת האתר, אבל מדובר על מאגר מידע מאוד גדול שקשה מאוד למשוך דרכו לקוחות. בגלל זה אנחנו גם ברשתות החברתיות דואגים לפרסומים כמה שיותר ממוקדים. כמו כן, הכרטיס ביקור שלכם הוא מאוד זמין ללקוח, יש שם בדיוק את מה שהוא צריך בשביל לרכוש את המוצרים שלכם. 

חיסכון – במקום להוציא הון עתק על כרטיסי ביקור רגילים בכל שנה, אתם יכולים להשקיע באופן חד פעמי על כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב ואיכותי, כל מה שנותר לכם לשלם הוא עבור דמי האחסון. במקרים כאלה אתם יכולים לחסוך מאות שקלים בשנה. 

שמירה על הסביבה – יתרון משמעותי נוסף של יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי הוא שאנחנו לא מזהמים את הסביבה עם חומרים כאלה ואחרים. כמו כן, כרטיס הביקור הוא כרטיס שתמיד נשמר ללקוח על הטלפון ולכן אתם לא צריכים לדאוג למקרה שהוא ייזרק לפח. 

כרטיס ביקור דיגיטלי?

בשנתיים האחרונות מתרחשת מגמת דחיפה אדירה להפיכת מוצרים רבים לדיגיטליים, ועובדים רבים בישראל עובדים היום מרחוק, לפחות במחצית מהזמן. 

בשל ההסתמכות ההולכת וגוברת על טכנולוגיה, שגרות שהתרחשו בדרך כלל במצבים שאינם מקוונים, עושות את דרכן לטלפונים ולמחשבים, כולל נוהג שקיים כבר מאות שנים: החלפת כרטיסי ביקור, כשאנשים עדיין לא שמעו על כרטיס ביקור דיגיטלי מה זה ומה עושים איתו.

לפני שנסביר לכם מהו כרטיס ביקור דיגיטלי, חשוב להבין גם מהו כרטיס ביקור של פעם, רק אחר כך ניתן יהיה להבדיל ביניהם. אז כרטיס ביקור רגיל הוא למעשה כרטיס שעובר תהליך תכנון עיצובי והדפסה, בדרך כלל בבית דפוס. בכרטיס מופיעים פרטים די יבשים וטכניים על העסק כמו למשל השם של העסק, הלוגו של העסק, איזה משפט או ססמא שמאפיינים את העסק, דרכים ליצירת קשר כמו טלפון, מייל וכדומה. 

הגיע הזמן להתקדם עם הטכנולוגיה

כרטיסי ביקור דיגיטליים תפסו תאוצה בשנת 2021, וצפויים לכבוש את שנת 2022 בסערה. נגמרו הימים של החלפת נייר אחד באחר, והנחתו בארנק רק כדי לשכור ממנו. לא רק שכרטיסי ביקור מנייר מזיקים לסביבה, אלא שהם גם פשוט מיושנים.

כרטיסי ביקור דיגיטליים מוצגים היום כהעדפה טכנולוגית מתקדמת עבור עסקים ואנשים פרטיים, והיום כמעט כל אדם יודע על כרטיס ביקור דיגיטלי מה זה. לא משנה אם יש לכם עסק קטן או גדול, אם אתם בתחילת הדרך או ממש משופשפים כבר, אם אתם פעילים ברשתות החברתיות או מעדיפים אתר, כרטיס ביקור דיגיטלי מתאים לכולם. 

כרטיס ביקור דיגיטלי מה זה ומה המאפיינים שלו?

כרטיס ביקור דיגיטלי, שנקרא גם כרטיס ביקור וירטואלי, הוא אמצעי מקוון לשיתוף פרטי קשר. ניתן ליצור כרטיסי ביקור דיגיטליים באייפון, באייפד, באנדרואיד או במחשב, ולעתים הם זולים יותר מאשר כרטיסי הביקור מנייר. כמו כרטיסי ביקור טיפוסיים, כרטיסי ביקור אלקטרוניים ניתנים להתאמה אישית, לעיצוב ושיתוף עם כל אחד. 

אין מגבלות מקום בכרטיסים דיגיטליים, ואתם יכולים להוסיף יותר מידע לכרטיס שלכם, בכמות המועדפת עליכם. בנוסף לפרטי הקשר הרגילים, כמו שמכם, שם החברה, הדואר האלקטרוני ומספר הטלפון שלכם, הידע בעיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי מה זה מאפשר העשרת הכרטיס שלכם בתמונה או סרטון, לוגו, דפים ברשתות החברתיות, תגיות, קבצי PDF וכן הלאה.

איך עובדים כרטיסי ביקור דיגיטליים?

קיימות מספר אפליקציות ליצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים, ומומלץ למצוא את האפליקציה המתאימה ביותר. הבנת יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי מה זה ואיך הוא עובד, מובילה לבחירת אפשרויות יצירת כרטיסי ביקור בחינם, עם סורק כרטיסי ביקור ואפליקציית מנהל אנשי קשר. 

חלק מהאפליקציות מאפשרות לכם ליצור מספר כרטיסי ביקור דיגיטליים עם מידע שונה על כל כרטיס, כך שתוכלו ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי מה זה יכול לתרום לקשרים העסקיים שלכם, אחד עבור לקוחות, ואחד עבור קשרים חברתיים. אפליקציית כרטיסי ביקור מתקדמת מאפשרת שיתוף כרטיס עם כל אחד, גם אם אין לו את האפליקציה. 

את הכרטיס תוכלו להעביר למי שאתם רוצים בכל מיני דרכים כמו למשל באימייל, במסנג‘ר באפליקציית הפייסבוק שעל הטלפון שלכם, דרך האינסטגרם, בווטצ‘אפ ועוד. כל מה שאתם צריכים זה לדאוג שהכרטיס שלכם נמצא על המחשב שלכם, על הטאבלט שלכם ועל הסמרטפון שלכם וככה תוכלו להעביר אותו באופן מיידי למי שאתם רוצים. לחברים, לבני משפחה, בפגישה עסקית או אירוע חברתי, הוא תמיד יהיה זמין עבורכם ויאפשר לכם לחשוף את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. 

מהם יתרונות כרטיסי ביקור דיגיטליים?

קיימות מספר סיבות שמובילות בעלי עסקים להתעניין במאפייני כרטיס ביקור דיגיטלי מה זה וביתרונות השימוש בכרטיס. ובכן, כל עוד יש גישה לטלפון, למחשב או ל-Apple Watch, כרטיס ביקור דיגיטלי תמיד זמין. 

מכיוון שההתנהלות מקוונת, לעולם לא תצטרכו לדאוג למצב בו מלאי הכרטיסים שלכם נמוך, ולא תצטרכו להזמין עוד כרטיס ביקור מה זה כולל ההסברים לצוות בית הדפוס לגבי שינויים בפרטים, יצירת תבנית חדשה או שימוש בתבנית קיימות.

במקרה של החלפת מקום עבודה, קבלת מספר טלפון חדש או פשוט ביצוע שגיאת הקלדה, שינויים אלו עשויים להיות יקרים עם כרטיסי ביקור מנייר, אבל כרטיסי ביקור דיגיטליים מאפשרים לכם לערוך את הפרטים שלכם בכל עת, כך שאנשים שמקבלים את הכרטיסים הדיגיטליים שלכם, תמיד מעודכנים בפרטי הקשר העדכניים ביותר שלכם. כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר להגדיל את רמת החשיפה של העסק שלכם, מסייע לכם להגיע לעוד ועוד אנשים כל הזמן וככה גם להגדיל את הפעילות. 

עלות כרטיס ביקור דיגיטלי

עלות כרטיס ביקור דיגיטלי מתייחסת לאפשרות האחסון המקוונת. כמו עם אפשרויות אחסון אתרי אינטרנט, גם העלות לתחזוקה ולאחסון של כרטיס ביקור דיגיטלי מה זה וכמה זה עולה, משתנה בין חברות האחסון. עלות הכרטיס משתנה לפי מאפייני החבילה הנבחרת, ורוב המחירים נעים בין 297-597 ₪ לשנה.

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

האם כדאי לעצב כרטיס ביקור אונליין באופן עצמאי ומה הסיכונים הכרוכים בכך

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

הדפסת כרטיס ביקור

כרטיסי ביקור הם אחד הדברים החשובים ביותר לבעלי עסקים רבים כמו עורכי דין, רופאים פרטיים, חוקרים פרטיים ועוד. על ידי כרטיס הביקור ניתן ליצור אינטראקציות

למידע נוסף >>
דפוס כרטיס ביקור

דפוס כרטיס ביקור

כרטיס ביקור מודפס הוא אחד ממוצרי הדפוס הבסיסיים בעסקים רבים וגם אחד החשובים בהם. חשוב מאוד להשקיע תשומת לב בעיצוב הכרטיס ובבחירת הסוג שלו על

למידע נוסף >>