כרטיס ביקור דיגיטלי חכם

כרטיס ביקור דיגיטלי חכם הוא הגרסה המודרנית של כרטיסי ביקור מסורתיים. אבל מה זה אומר בעצם? האם כל סוגי העסקים חייבים את הכרטיס? כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי? הנה כל התשובות והפרטים לפניכם.

כרטיס ביקור דיגיטלי חכם הוא ייצוג דיגיטלי של זהות החברה שלכם, וניתן לעצב אותו כך שיתאים לזהות המותג, לסוגי השירותים של החברה ועוד. זה גם יכול להיות מותאם אישית על סמך הצרכים הספציפיים שלכם, והוא משולב במלואו עם החומרים השיווקיים השונים. כך, לעולם לא תצטרכו להתמודד עם הדפסת נייר וכרטיסי ביקור שוב.

בשביל מה צריך כרטיס ביקור דיגיטלי חכם?

כרטיס ביקור דיגיטלי חכם מסייע בהצגת תדמית חברה אישית, מקצועית וכללית עבור אנשי מקצוע שונים. יתר על כן, זה עוזר להבדיל את החברה מהמתחרים שלה, על ידי הצגת “מי אתה ומה אתה מציע ללקוחות פוטנציאליים”.

בסופו של יום, כרטיס ביקור דיגיטלי חכם נוח יותר מהמסורתיים, מכיוון שכל המידע הדרושכרטיס ביקור דיגיטלי חכם מסייע בהצגת תדמית חברה אישית, מקצועית וכללית עבור אנשי מקצוע שונים. לצורכי תקשורת זמין במקום אחד – הטלפון של הלקוח, המחשב הנייד שלו וכו’. בקליק אחד, הלקוח נחשף בפני כל פרטי העסק וסוגי השירותים שיציע, “אודות” העסק, החנות האינטרנטית של העסק ועוד.

כלי המאפשר ייצוג דיגיטלי מקיף

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כלי המאפשר לך לקבל ייצוג דיגיטלי מותאם אישית של עצמך ושל העבודה שלך. כרטיס ביקור דיגיטלי עוזר לך להציג את הכישורים, המומחיות, הניסיון והכישורים שלך מבלי שתצטרך לדאוג לגבי הלוגיסטיקה של הדפסת כל דבר פיזי.

בנוסף למה שציינו כאן למעלה, הכרטיסים מתוכננים מתוך מחשבה על מידע נוסף, ולא רק השם ופרטי ההתקשרות של העסק. כרטיסי ביקור דיגיטליים מקלים על מעסיקים או לקוחות פוטנציאליים למצוא שירות או מוצר כשיצטרכו אותך בעתיד. הם מספקים תמונה ברורה של מה שאתה מציע, כמו גם מה הצרכים שלך, כך שאף אחד לא יצטרך לבזבז זמן בניסיון להתאים שני פרופילים נפרדים – אחד מקוון, אחד לא (זה שלא יהיה מקוון, יהיה דף פיזי כלשהוא כמו פלייר, כרטיסי ביקור מקרטון, הדפסת עלונים לעסק ועוד).

שלחו את כרטיס הביקור שלכם דרך WHATSAPP, פייסבוק וכל מדיה אחרת

כרטיס ביקור דיגיטלי מגיע בפורמטים שונים ועושה שימוש בטכנולוגיה כדי לספק למחזיקי כרטיסכרטיס ביקור דיגיטלי מגיע בפורמטים שונים ועושה שימוש בטכנולוגיה כדי לספק למחזיקי כרטיס ביקור חוויה מותאמת אישית ביקור חוויה מותאמת אישית. כרטיס ביקור דיגיטלי חכם הוא אבולוציה של כרטיס הביקור הפיזי המסורתי. השיטה מציעה למשתמשים את היכולת להציג את עצמם במדיות החברתיות שלהם, לפרסם את האתר, את הבלוג ומידע אחר על עצמם. כרטיסי ביקור דיגיטליים מציעים ללקוחות גם חוויה ייחודית, לפחות יותר מזו הפיזית הטיפוסית.

חברות משתמשות כעת בכרטיסי ביקור דיגיטליים כחומרי שיווק, כדי לבנות את המותג שלהן ולבסס אמון עם הלקוחות. הכרטיסים משמשים גם ככלי שיווק ישיר שניתן לשלוח באמצעות דואר אלקטרוני או פלטפורמות מדיה חברתית כמו LinkedIn עבור לידים, דרך WHATSAPP ועוד. בפועל, מדובר בעצם בסוג של דף נחיתה או “מיני-סייט” (מיני אתר) הכולל קישוריות לאתר שלכם, לפרופילים של המדיות החברתיות, לסוגי השירותים שלכם ועוד. בקליק אחד, כרטיס ביקור דיגיטלי חכם מציג בפני הלקוח את כל המידע עליכם.

דרך להבליט את שם המותג בקהלי היעד

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא דרך להבליט את שמך בקרב הקהל. זה צריך להיות ייחודי ואישי, אבל עדיין מקצועי. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כלי שניתן להשתמש בו כדי לשווק את כישוריך תוך שמירה על תדמית מקצועית. אתם פשוט צריכים חברת בניית אתרים וכרטיסי ביקור דיגיטלייםכרטיס ביקור דיגיטלי הוא כלי שניתן להשתמש בו כדי לשווק את כישוריך תוך שמירה על תדמית מקצועית שתעזור לכם ליצור רעיונות ולבחור עיצוב לכרטיס.

לרוב, חברות בניית אתרים יכולות לעזור לכם ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי מרשים. הן ישתמשו ביצירתיות ובידע שלהן כדי לעצב ולקנות את האפשרויות הטובות ביותר למסר הרצוי. כמו כן, לוודא שהוא תואם את הצרכים והציפיות של קהל היעד ואת צרכי בית העסק.

כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי חכם?

לגבי מחיר, אם שאלתם כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי חכם, אז מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי חכם נע בין כמה מאות שקלים בודדים לבין 1,500 ₪ ומעלה. לרוב, אלו יהיו טווחי המחירים הממוצעים. כמובן שגם ניתן לבנות כרטיסי ביקור דיגיטליים חכמים בעלויות של 3,000 ₪ ומעלה, כך שהכול תלוי בצרכים של בית העסק, במה שהכרטיס עתיד לכלול, בסוג העיצוב וכו’.

בשורה התחתונה, לא תמיד יהיה מחיר סטנדרטי לשירות. זה תלוי איזה סוג של כרטיס ביקור דיגיטלי חכם אתה רוצה לבנות, המורכבות שלו וכמה אנשים ישתמשו בו. יש מגוון רחב של מחירים מ-500 ₪ ועד 3,000 ₪ לפרויקט. אמנם הרף העליון של ה-3,000 ₪ יכול להיחצות בעקבות מורכבות וסיבות נוספות, אבל בדרך כלל זה הגבול שמומלץ לשלם כל כרטיסי ביקור דיגיטליים חכמים.

זכרו, יש הרבה חברות ועצמאים שבונים כרטיסי ביקור דיגיטליים בחוץ, אבל לא כולם יעילים באותה מידה. אם חברה מסוימת מחזיקה במוניטין של שנים ודורשת מחיר גבוה מחברות אחרות, ייתכן שיהיה שווה להוסיף עוד כמה שקלים מכיסכם.

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

הדפסת כרטיס ביקור

כרטיסי ביקור הם אחד הדברים החשובים ביותר לבעלי עסקים רבים כמו עורכי דין, רופאים פרטיים, חוקרים פרטיים ועוד. על ידי כרטיס הביקור ניתן ליצור אינטראקציות

למידע נוסף >>
דפוס כרטיס ביקור

דפוס כרטיס ביקור

כרטיס ביקור מודפס הוא אחד ממוצרי הדפוס הבסיסיים בעסקים רבים וגם אחד החשובים בהם. חשוב מאוד להשקיע תשומת לב בעיצוב הכרטיס ובבחירת הסוג שלו על

למידע נוסף >>