כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקכרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא התחליף המשודרג לכרטיסי הביקור הרגילים (כרטיסי ביקור העשויים מנייר), כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא בעל יתרונות רבים לכל סוגי העסקים.

בתוך כרטיס הביקור הדיגיטלי מופיעים כל הנתונים הדרושים כדי ליצור קשר עם בעל העסק כמו למשל מספר טלפון, כתובת המייל של בעל העסק, הכתובת של העסק ועוד. כמו כן, כרטיס הביקור הדיגיטלי מכיל בתוכו מגוון רחב של אלמנטים אשר מאפשרים ללקוח להכיר את בית העסק וכל זה בלחיצות כפתור פשוטות. רק העובדה הזו מעלה באופן משמעותי את הסיכויים שהלקוח יבחר דווקא בכם בפעם הבאה שיזדקק לשירות בתחום בו עוסק העסק שלכם. 

 

מהם ההבדלים בין כרטיס ביקור דיגיטלי לכרטיס ביקור רגיל?

כיום, כאשר הרוב הגדול של התחרות העסקית מתרחש באינטרנט וברשתות החברתיות כרטיס הנייר הוא כמעט ולא אפקטיבי. אך כרטיס הביקור הדיגיטלי מקנה לבית העסק נוכחות באינטרנט וברשתות החברתיות ובכך הוא עוזר לבית העסק לממש את מלוא הפוטנציאל במפגש הראשוני מול הלקוח שמתרחש ברוב המקרים באינטרנט. 

ניתן להבין כי כרטיס ביקור דיגיטלי מתאים לכל בית עסק אשר חשוב לו להגיע לכמה שיותר לקוחות בכמה שפחות מאמץ ולהיות בטוח כי הלקוח יוכל לשמור את פרטי ההתקשרות של בית העסק בקלות ולהשתמש בהם בשעת הצורך במהירות. כמו כן, כרטיס ביקור דיגיטלי הינו פתרון מעולה לבית עסק אשר מעוניין להציג את עצמו בצורה הטובה ביותר בפני לקוחות פוטנציאלים ואינו מוכן להסתפק בכמות המידע המעטה שניתן להעביר בכרטיס הביקור הרגיל.  

מהן הסיבות לבחור בכרטיס ביקור דיגיטלי?

  • בגלל הנוחות שהוא מציע- תשכחו מערימות של כרטיסי ביקור ועברו לכרטיס ביקור דיגיטלי שילווה אתכם לכל מקום שתרצו מבלי לתפוס מקום.
  • בגלל הכסף שהוא חוסך לנו – כרטיסי ביקור העשויים מנייר דורשים הדפסה מידי פעם, לעומת זאת כרטיס הביקור הדיגיטלי נותן לבית העסק את האפשרות להגיע לכמות אין סופית של לקוחות ולקבל חשיפה לעסק ללא הגבלה, כל זאת תוך כדי חיסכון כספי מכיוון שאין צורך בהדפסה חוזרת של כרטיס דיגיטלי.

 

היתרון השיווקי שמקנה הכרטיס הדיגיטליבזכות היתרון השיווקי שמקנה הכרטיס הדיגיטלי

כרטיס הביקור הרגיל מאפשר לבית העסק להציג רק מידע בסיסי, ללא כל מידע שיווקי אשר עוזר לקדם את העסק, לעומת זאת כרטיס הביקור הדיגיטלי מציע אפשרויות שיווקיות אשר בעזרתן ניתן לנצל את מלוא פוטנציאל החשיפה בפעם הראשונה וליצור אצל הלקוח רושם ראשוני מצויין אשר יגרום לו לחזור אל בית העסק בעתיד. 

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק נותן לכם את האופציה להציג תמונות וסרטונים שונים של העסק, לספר על העסק שלכם בצורה משכנעת, להציג את היתרונות הקיימים בעסק שלכם לעומת העסקים האחרים ולבסוף להניע את הלקוח הפוטנציאלי לפעולה. נוסף על כך, ניתן לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי בקלות רבה בכל רשת חברתית ומדיה דיגיטלית. יתרון זה תורם לעסק בכך שהלקוח יכול לשתף את פרטי העסק עם אנשים נוספים ובכך להגדיל את כמות החשיפה של העסק.

 

בזכות הקלות בה ניתן לערוך את כרטיס הביקור הדיגיטלי

הדפסת כרטיסי ביקור רגילים היא פעולה מסובכת מכל הבחינות ובית העסק נדרש לחזור על פעולת ההדפסה בכל פעם שישנו שינוי משמעותי בעסק. 

בכרטיס הביקור הדיגיטלי ניתן לבצע עריכות ושינויים בלחיצת כפתור אחת ללא כל השקעה של מאמץ תוך כדי חיסכון של כסף וזמן. נוסף על כך, ברגע שאתם מבצעים שינוי בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם הוא מתבצע באופן אוטומטי גם אצל כרטיסי הביקור הדיגיטליים אשר נמצאים אצל הלקוחות שלכם. 

 

בגלל הקלות בה ניתן להשתמש בכרטיס הביקור הדיגיטלי

כיום, כל לקוח פוטנציאלי מלא במידע מכל הסוגים המגיע דרך האינטרנט, רוב הסיכויים שכרטיס ביקור רגיל אשר עשוי מנייר יצא את עצמו עמוק בתוך התיק או שפשוט יאבד ללקוח. לעומת זאת כרטיס הביקור הדיגיטלי לעולם לא יכול לאבד, לא ניתן לזרוק אותו לפח והוא אינו תופס מקום מיותר ללקוח. ברגע בו הלקוח צריך את שירותיו של העסק הוא פותח את הכרטיס הדיגיטלי בלחיצת כפתור אחת. 

 

כדי לשמור על איכות הסביבה

כרטיסי ביקור רגילים עשויים מנייר, כדי לייצר אותם יש צורך בכריתת עצים. מעל 80% מכרטיסי הביקור הרגילים נזרקים לאחר שבוע, זוהי כמות ענקית של נייר אשר מתבזבז לחינם. אם כלל העסקים יעברו לכרטיסי ביקור דיגיטליים ישמרו כמויות עצומות של עצים. 

 

מהם המחירים של כרטיס ביקור דיגיטלי?

המחיר של כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב נע בין 600 שקלים ל-1100 שקלים להקמה ראשונית של הכרטיס.  כרטיס ביקור דיגיטלי בסיסי עולה בין 200 שקלים ל-600 שקלים.

איזה מידע ניתן להציג בכרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר ללקוח לבצע מגוון רחב של פעולות בלחיצת כפתור פשוטה, חלק מן הפעולות אותן יכול לבצע הלקוח בכרטיס הביקור הדיגיטלי הן:

  1. שליחת מייל לבית העסק
  2. כניסה לאתר של העסק בלחיצת כפתור
  3. חיוג מהיר לבית העסק בלחיצת כפתור
  4. כניסה לפרופילים של העסק ברשתות החברתיות
  5. הוספה לאנשי קשר בלחיצה
  6. שיתוף הכרטיס הדיגיטלי ברשתות החברתיות השונות בלחיצת כפתור

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!