כרטיס ביקור מתווך

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

ענף הנדל”ן נמצא בשיא שלו בשנים האחרונות ואם בחרתם לקחת חלק בענף הזה, אתם צריכים לדעת איך לשווק את עצמכם נכון. מתווכים יכולים להיות קשורים בענף השכירות, ההשקעות, מגורים קבועים וכן הלאה. המטרה שלכם היא להפוך את השם שלכם לדבר הכי חם בשוק. אבל איך עושים את זה? דבר ראשון, אתם חייבים כישרון ואהבה למקצוע, את זה אנחנו לא יכולים להעניק לכם. מה שאנחנו כן יכולים לעזור לכם הוא לבנות כרטיס ביקור מתווך שיגרום לכל הלקוחות שלכם לדעת למי הכי נכון לפנות.

תחרות לטוב ולרע

תחרות זה לא דבר רע בהכרח, אבל בשביל להתחרות בענף הנדל”ן אתם חייבים להיות תמידאחד האלמנטים הנכונים ביותר להתחיל איתם את השיווק שלכם הוא באמצעות כרטיס ביקור מתווך. צעד אחד לפני כל המתחרים שלכם. המטרה שלכם היא להישאר בתודעה של קהל הלקוחות שלכם, לשווק את עצמכם נכון ושכל לקוח פוטנציאלי יוכל להגיע אליכם ללא מאמץ כלל, נשמע מסובך? אם תעשו את זה נכון זה פשוט הרבה יותר ממה שאתם חושבים. היתרון בענף הנדל”ן הוא שמדובר לרוב על עסקאות בסכומים גבוהים, ככל שאתם צוברים יותר ניסיון ככה הביקוש לשירות שלכם עולה. אחד הכלים החשובים ביותר בענף הזה הוא שיווק. בין אם מדובר על משרד מתווכים ובין אם מדובר על מתווך פרטי. אחד האלמנטים הנכונים ביותר להתחיל איתם את השיווק שלכם הוא באמצעות כרטיס ביקור מתווך. יש לכם אפשרות לבחור בין כרטיסי ביקור מודפסים או כרטיס ביקור מתווך דיגיטלי עליו נדון עוד מעט. 

טיפים להתנהלות נכונה

ריכזנו עבורכם מספר טיפים אשר יכולים לייעל את השירות שלכם, את קהל הלקוחות שלכם ואת ההכנסה הקבועה שלכם.

זמינות – כאשר לקוח מנהל עסקה הוא רוצה זמינות מלאה. מדובר לרוב על סכומים מאוד גדולים, אתם לא רוצים להשאיר את הלקוח שלכם באוויר עד שתענו לו. מתווך חייב לשמור על זמינות קבועה, בכל שעות היום והלילה אם צריך. ברגע בו אתם מעניקים כרטיס ביקור מתווך מדובר כאן על אחריות מאוד גדולה, ברגע בו אתם לא זמינים אתם מפספסים הזדמנות עסקית.

מיקוד – יצירת כרטיס ביקור מתווך מחייבת אתכם להעניק את המידע הרלוונטי ביותר ללקוחכרטיס ביקור מתווך הוא כלי שיווקי, אבל המטרה שלכם היא למעשה שיזכרו שאתם קיימים. שלכם. אבל, בשונה מאתר אינטרנט, אין לכם את המקום להכניס את כל המידע בבת אחת. המטרה שלכם בכרטיס ביקור היא להעניק ללקוח שלכם את המידע הרלוונטי עבורו. זאת אומרת, אתם חייבים למצוא את הדבר שמייחד אתכם משאר המתחרים שלכם, ולהעניק זאת ללקוח. בין אם מדובר על מחירים אטרקטיביים, זמינות, ניסיון וכן הלאה. אתם לא צריכים להכניס יותר משניים עד שלושה משפטים בכרטיס הביקור שלכם. 

שיווק – כרטיס ביקור מתווך הוא כלי שיווקי, אבל המטרה שלכם היא למעשה שיזכרו שאתם קיימים. ברגע בו אתם עושים כרטיס ביקור מתווך איכותי שמושך את הקהל הם ירצו לשמוע עליכם עוד. לכן, חשוב שיהיה לכם אתר אינטרנט בו אתם יכולים להכניס עוד אינפורמציה שיכולה לעזור לכם “ללכוד” את הלקוח. ברגע בו כרטיס הביקור שלכם הוא מושך, הלקוח ירצה לקרוא עליכם עוד. נדגיש, חשוב שיהיה לכם כרטיס ביקור מושך ומעניין, אבל ברגע בו האתר שלכם לא טוב זה יכול להפיל את העסקה.

עיצוב – אנשים קונים עם העיניים הכל היום, זה בדיוק הנקודת מוצא שלכם. כאשר אתם פוניםבדרך כלל כאשר מדובר על עסקים כמו תיווך הצבע הנכון ביותר לעיצוב הכרטיס הוא שחור או אדום. למעצב עבור כרטיס ביקור מתווך אתם חייבים למצוא את המעצב המקצועי ביותר או את החברה המקצועית ביותר. עיצוב הוא דבר מאוד חשוב, בדרך כלל כאשר מדובר על עסקים כמו תיווך הצבע הנכון ביותר הוא שחור או אדום. עם זאת, מעצב יכול לגעת בעוד נקודות שונות בעיצוב אשר יתרמו לסגירת העסקה. המעצב עובד לפי תבנית אותה בחרתם. כאשר מדובר על כרטיס ביקור מודפס תוכלו לבחור את גודל כרטיס הביקור, את התבנית הנכונה, את העיצוב הנכון, איפה הלוגו שלכם יעמוד ואיך התוכן ייראה. 

תמונה – דבר חשוב מאוד שקשור אל כרטיס ביקור מתווך הוא להראות את עצמכם. מעצבים רבים יציעו לכם להכניס תמונה שלכם לכרטיס הביקור. זאת עוד דרך חכמה ליצור כימיה ביניכם ובין הלקוח. ברגע בו אתם מוכרים ללקוח עסקה בלבד בלי יחס בין אישי הסיכויים בהם אתם תקבלו שיחת טלפון מהלקוח נמוכים יותר. 

כמה זה עולה?

השאלה היא האם אתם בוחרים כרטיס ביקור מודפס, ואם כן איזה כרטיס ביקור מודפס. אם אתם בוחרים בכרטיס דיגיטלי המחיר ינוע בין 200 ש”ח ועד 1,200 ש”ח לא כולל שירותי אחסון שעולים עוד 200 ש”ח עד 400 ש”ח לשנה. כאשר אתם בוחרים כרטיס מודפס יש לכם מגוון אפשרויות, יש לכם עיצובים שונים, נייר ממוחזר שמאוד יכול לקנות את הלקוח. שימו לב, יש דגש מאוד גדול על שמירה על איכות הסביבה ולכן, זה עוד פרמטר שאתם צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים כרטיס כלשהו. המחיר עבור כרטיס ביקור מתווך מודפס ינוע בין 150 ש”ח ועד 400 ש”ח ל-500 כרטיסי ביקור. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

עלות עיצוב כרטיס ביקור אצל מעצב גרפי לעומת עיצוב כרטיס באופן עצמאי

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

מיתוג לעסקים

מיתוג עסקי הוא תהליך יצירת שם, מונח, סמל או עיצוב ייחודיים וייחודיים המזהים את העסק כישות מובחנת. התהליך יכול להיעשות על ידי העסק עצמו או

למידע נוסף >>
עיצוב כרטיסי ביקור 

עיצוב כרטיסי ביקור 

כרטיסי ביקור הם כלי חיוני לכל בעל מקצוע. הם עוזרים בביסוס האמינות ותדמית המותג שלך. עיצוב כרטיסי ביקור אינו משימה קלה, אך בעזרת הכלים הנכונים

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי אם יש לכם עסק עצמאי המספק שירותי גרפיקה או אם אתם גרפיקאים המספקים שירותי גרפיקה במודל פרילנס, זה אומר שההצלחה שלכם תלויה

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX כל הרעיון של כרטיסי ביקור הוא הפצה רוחבית של השם שלכם לקהל היעד במטרה לפנות לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. לקוחות פוטנציאליים

למידע נוסף >>