מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

חושבים על כרטיס ביקור עסקי? חשוב שתכירו מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי לפני שאתם הולכים להדפיס כרטיס ביקור סטנדרטי. לפני שניגע בשאלה מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי, צריך לדעת שלא מדובר כאן על תחליף לאתר או כל אמצעי שיווק רשתי אחר, מדובר על תוספת שיכולה להועיל לכם באופן בולט. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי.

כרטיס ביקור דיגיטלי לעומת מודפס

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא שונה לחלוטין מכרטיס מודפס. כרטיס הביקור שאתם בוודאי מכיריםהיתרון של כרטיס ביקור דיגיטלי הוא שיש לכם כרטיס אחד בלבד אותו אתם לא צריכים להדפיס בכל פעם שנגמר המלאי. היטב הוא כרטיס ביקור מודפס, הוא קיים כבר עשרות שנים. מדובר על כרטיס אשר עשוי נייר קשיח בדרך כלל בו מופיעים הפרטים של העסק שלכם. יש סוגים שונים של כרטיסי ביקור מודפסים, יש כרטיסי ביקור שהם יותר עמידים מאשר כרטיסים שיכולים להתקפל בכיס של הלקוח ברגע בו הוא מכניס אותם. היתרון של כרטיס ביקור דיגיטלי הוא שיש לכם כרטיס אחד בלבד אותו אתם לא צריכים להדפיס בכל פעם שנגמר המלאי. מדובר על כרטיס דיגיטלי אשר ניתן לשלוח דרך המכשיר הסלולרי לכל לקוח. שני סוגי הכרטיסים עובדים על אותם עקרונות, מדובר על כרטיס בהם המידע אמור להיות ממוקד ככל הניתן והמטרה היא למשוך עוד לקוחות לעסק שלכם.

כאשר שואלים אותנו מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי, אנחנו מיד עונים שמודבר על אמצעי שיווק. הרבה יותר קל לשווק את העסק שלכם באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי. ניתן לרכז רשימת תפוצה או לשלוח את כרטיס הביקור לכל אנשי הקשר שלכם. תוכלו לבקש מאנשים נוספים לשתף ובכך ליצור שיווק אורגני. יש הרבה הבדלים מבחינת עלויות ועוד נתונים נוספים בהם ניגע עכשיו.

איך יוצרים כרטיס ביקור דיגיטלי?

כדי ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי יש לכם 2 אפשרויות. האפשרות הראשונה והפחות מומלצת היאהרבה יותר קל לשווק את העסק שלכם באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי לפנות לאתר חינמי, אתר אשר מאפשר לכם ליצור באופן עצמאי כרטיס ביקור דיגיטלי. בכל מהאתרים תצטרכו לשמור את הלוגו של האתר, או שיש לכם הרבה מגבלות בעיצוב האפשרי. כאשר מדובר על העסק שלכם, האופן בו ייראה כרטיס הביקור הוא האופן בו הלקוח יחשוב שהעסק נראה. אתם לא יכולים למשוך לקוחות לעסק שלכם עם כרטיס ביקור דיגיטלי רשלני או חובבני. 

הדרך השניה והנכונה ליצירת כרטיס ביקור דיגיטלי היא באמצעות חברה מקצועית. חברה אשר תסביר לכם מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי בדיוק, תדע לתת את הדגשים הנכונים מבחינת עיצוב ותעניק מחיר הגון. תוכלו לבחור האם לפנות למעצב דרך החברה. יש חשיבות מאוד גדולה לעיצוב שלכם, אתם רוצים ליצור מראה די יוקרתי עבור כרטיס הביקור שלכם לעסק. 

כמה זה עולה לי?

המחיר אותו נשלם עבור כרטיס ביקור דיגיטלי משתנה בהתאם לבחירה שלכם. כפי שכברללא כרטיס ביקור דיגיטלי מושך אנשים לא ידעו עד כמה המוצרים שלכם איכותיים הבנתם, תוכלו לבחור באתרים חינמים, ככה שהמחיר יכול להתחיל מ-0 ש”ח. עבור שירותים של חברה מקצועית המחירים יכולים לנוע בטווח רחב. המחיר יכול להתחיל החל מ-100 ש”ח ולהגיע ל-1,200 ש”ח עבור כרטיס ביקור מעוצב יוקרתי. כמו כן, יש דבר שמאוד חשוב לזכור, עבור כרטיס ביקור דיגיטלי יש לכם הוצאות שנתיות. מדי שנה עליכם לשלם לחברה מקצועית עבור שירותי אחסנה. המחיר עבור שירותי אחסנה שנתיים נע בין 150 ש”ח ועד 400 ש”ח לשנה. גם לאחר כל ההוצאות, עדיין סביר להניח שכרטיס ביקור דיגיטלי גם יהיה זול יותר וגם יעיל יותר.

מה לכתוב על הכרטיס?

אחרי שהבנו מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי, מה למעשה אנחנו אמורים לעשות בדיוק? בין אם אתם פנינו לחברה מקצועית ובין אם לא, אנחנו חייבים לדעת איך עובד כרטיס ביקור דיגיטלי. אחד הדגשים החשובים ביותר הוא התוכן. סביר להניח שיש לכם כבר אתר לעסק, ובאתר עצמו אתם יכולים להכניס מידע אודות האתר באופן מאוד כללי ולא מתפשר. עם זאת, כאשר מדובר על כרטיס ביקור דיגיטלי, המצב הוא שונה. עליכם לבנות תוכן מאוד ממוקד, יותר מדי תוכן יבלבל את הלקוח ותאבדו אותו. עליכם להדגיש את היתרון המובהק של העסק שלכם או את החזון ולמה הלקוח צריך דווקא אתכם. כמו כן, על הכרטיס הדיגיטלי יופיעו פרטי התקשורת אתכם. 

מה כל כך חשוב בעיצוב?

אפשר לראות באופן מאוד ברור היום שאנחנו חיים יותר עבור ויזואליות מאשר איכות, עצוב אבל נכון. אנחנו בטוחים שמה שאתם מציעים בעסק שלכם הוא מאוד איכותי, אבל ללא כרטיס ביקור דיגיטלי מושך אנשים לא ידעו עד כמה המוצרים שלכם איכותיים. לכן, עליכם לבחור בהקפדה את העיצוב של כרטיס הביקור. אתם כבר יודעים מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי, אבל אתם לא מבינים עד כמה חשוב כל פרט בעיצוב. עיצוב הוא מאוד דומה לפסיכולוגיה. בחירת צבעים יכולה להשפיע על הלקוח שלכם, הגופן, הלוגו, כל פרט קטן הוא מלא מחשבה כאשר אנחנו פונים למקום מקצועי לעיצוב. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

הפורמט של כרטיסי הביקור נראה בדרך כלל כך: שם, כותרת, שם חברה, כתובת, מספר איש קשר ואימייל.

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

מיתוג לעסקים

מיתוג עסקי הוא תהליך יצירת שם, מונח, סמל או עיצוב ייחודיים וייחודיים המזהים את העסק כישות מובחנת. התהליך יכול להיעשות על ידי העסק עצמו או

למידע נוסף >>
עיצוב כרטיסי ביקור 

עיצוב כרטיסי ביקור 

כרטיסי ביקור הם כלי חיוני לכל בעל מקצוע. הם עוזרים בביסוס האמינות ותדמית המותג שלך. עיצוב כרטיסי ביקור אינו משימה קלה, אך בעזרת הכלים הנכונים

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי אם יש לכם עסק עצמאי המספק שירותי גרפיקה או אם אתם גרפיקאים המספקים שירותי גרפיקה במודל פרילנס, זה אומר שההצלחה שלכם תלויה

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX כל הרעיון של כרטיסי ביקור הוא הפצה רוחבית של השם שלכם לקהל היעד במטרה לפנות לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. לקוחות פוטנציאליים

למידע נוסף >>