מיתוג לעסקים

מחיר לכרטיס 1
250 ש"ח לשנה +מעמ לשנה
כולל האפליקציה המתקדמת שלנו לשליחת כרטיס הביקור בסיום שיחה בלחיצת כפתור ללא תוספת תשלום
מחיר ל5 כרטיסים
150 שח לשנה
כולל האפליקציה המתקדמת שלנו לשליחת כרטיס הביקור בסיום שיחה בלחיצת כפתור ללא תוספת תשלום

מיתוג עסקי הוא תהליך יצירת שם, מונח, סמל או עיצוב ייחודיים וייחודיים המזהים את העסק כישות מובחנת. התהליך יכול להיעשות על ידי העסק עצמו או במקרים מסוימים, ניתן לבצע אותו במיקור חוץ לסוכנות.

מותג הוא שם, מונח, עיצוב, סמל או תכונה אחרת המבדילה בין מוצר של מוכר אחד לאלו של אחרים. מותגים משמשים בשיווק כדי להבדיל בין מוצרים מהמתחרים ולבניית נאמנות לקוחות.

מיתוג עסקי הוא תהליך של יצירת זהות ייחודית לעסק שתבדיל את המוצרים והשירותים שלו מאלה של המתחרים.

מטרת המיתוג היא ליצור שם, סמל או אלמנט עיצובי אחר המבדיל את מוצרי החברה מאחרים באותו שוק.

השם יכול להיות מילה או ביטוי פשוטים או שהוא יכול להיות מורכב מכמה מילים. אלמנט העיצוב יכול להיות לוגו, סמל או מכשיר גרפי אחר.

מיתוג הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר להצלחת הארגון בטווח הארוך. זה מעצב את תפיסות הלקוחות לגבי ארגון ומשפיע על האופן שבו הם קונים ומבצעים אינטראקציה עם המוצרים והשירותים שלו.מיתוג עסקי הוא תהליך של יצירת שם ותדמית ייחודיים לחברה. זה מה שגורם לאנשים לזכור את החברה שלך כשהם רואים אותה בניוזפיד שלהם או בצד אוטובוס.

 

חלק זה ילמד אותך כיצד ליצור מותג עסקי יעיל וכיצד לוודא שהוא בלתי נשכח וזיהוי מיידי.

אסטרטגיית מיתוג עסקית טובה היא כזו שהיא גם בלתי נשכחת וגם ייחודית. עם זאת, הדבר החשוב ביותר במיתוג הוא עקביות. אם אתה רוצה שהלקוחות שלך יזכרו את החברה שלך, עליך להשתמש בעקביות באותם צבעים, גופנים, לוגו, סיסמאות וכו', בכל הערוצים – ממודעות מודפסות ועד מודעות מקוונות וכל מה שביניהם. מיתוג עסקי הוא תהליך של יצירת שם וסמל ייחודיים ומוכרים המשקפים את הערכים, האישיות והשאיפות של העסק.

ההגדרה הזו די מעורפלת. לא ברור מה המשמעות של יצירת שם או סמל ייחודיים ומוכרים. עם זאת, ברור שמיתוג עסקי כולל פיתוח זהות לחברה שלך. זהות זו צריכה להיות עקבית בכל צורות המדיה, כולל לוגואים, סיסמאות, מסעות פרסום, אתרי אינטרנט וכו'.מיתוג עסקי הוא תהליך של יצירת שם, סמל, סלוגן או עיצוב המזהה ומבדיל מוצר ממוצרים אחרים.

מותג של חברה עשוי לכלול את השם והלוגו שלה, כמו גם את מה שהיא מוכרת, את האריזה למוצריה, את המסרים שהוא מעביר על עצמו לאחרים בשוק, וכיצד הוא מתקשר עם הלקוחות.

לחברות חשוב לשמור על המותג שלהן כי אנשים יקנו מהן רק אם הם סומכים עליהן. אמון זה ניתן לזכות על ידי אספקת מוצרים איכותיים ועל ידי מתן שירות לקוחות טוב.מיתוג הוא תהליך של יצירת שם, סמל או אלמנטים גרפיים אחרים המזהים את הסחורה והשירותים של חברה או ארגון.

סוגים שונים של מיתוג כוללים:

– לוגואים

– סיסמאות

– קווי תגיות

– צבעים

– גופנים

– תמונות

 

ניווט מהיר בחזרה:
New digital
New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

עיצוב כרטיס ביקור על ידי מעצבת גרפית מומחית!

רוצים שהמעצבת המומחית שלנו תעצב לכם כרטיס מותאם אישית, עם עמוד וקישור משלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם >>