עיצוב כרטיס ביקור אונליין

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

היום כבר לא צריך מהבית בשביל העסק שלכם, תוכלו לדאוג אל עיצוב כרטיס ביקור אונליין. עיצוב כרטיס ביקור אונליין הוא למעשה אמצעי דרכו אתם יכולים לעצב את ככרטיס הביקור שלכם באמצעות כלים טכניים הנמצאים לרשותכם באתר. תוכלו לבחור לעצב כרטיס ביקור לבד או באמצעות ליווי מקצועי של מעצב גרפי. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר הוראות של איך אתם רוצים שכרטיס הביקור יראה, במהרה יצרו אתכם קשר ותוכלו לראות את התוצר הסופי לצורך תיקונים במקרה הצורך. 

למה אתם צריכים עיצוב כרטיס ביקור אונליין?

עיצוב כרטיס ביקור אונליין מאפשר לנו לראות איך כרטיס הביקור שלנו יראה בפועל. נוכלעלות עיצוב כרטיס ביקור אונליין על ידי מעצב גרפי היא גבוהה יותר מאשר עיצוב באופן עצמאי להשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותנו כדי ליצור כרטיס ביקור איכותי אשר יענה על הדרישות שלנו ושל הלקוחות שלנו. כמו כן, במקומות מקצועיים תוכלו למצוא שורה של מעצבים גרפים אשר יקבלו את ההזמנה שלכם ויצרו כרטיס ביקור עבורכם. כמובן שעלות עיצוב כרטיס ביקור אונליין על ידי מעצב גרפי היא גבוהה יותר מאשר עיצוב באופן עצמאי. למעשה, יש אתרים דרכם תוכלו למצוא אפשרות לעצב את כרטיס הביקור שלכם באופן חינמי לגמרי. מוטב לציין, הפורמט החינמי יהיה מוגבל מאוד ולכן סביר להניח שלא תגיעו למוצר איכותי ברמה אליה אתם מייחלים.

כאשר אתם יוצרים עיצוב כרטיס ביקור אונליין אתם למעשה עובדים על עוד אלמנט שיווקי לעסקכל מה שרציתם לדעת אודות עיצוב כרטיס ביקור באופן עצמאי ואונליין שלכם. בסופו של דבר, כאשר אתם מביאים את כרטיס הביקור שלכם לאדם כלשהו, ברגע בו הכרטיס אינו נראה איכותי אתם למעשה עושים שיווק רע לעסק שלכם. וכן, בעולם העסקים יש דבר כזה פרסום רע. לכן, כאשר אתם חושבים על עיצוב הכרטיס שלכם, בין אם אתם פועלים לבד או עם בעל מקצוע יש לבחור בקפידה כל פרמטר ולא להתפשר כדי להוזיל מחירים. המחיר עבור העיצוב הוא מחיר חד פעמי, אל תתפשרו על העסק שלכם. 

האם כדאי לעצב לבד?

עיצוב באופן עצמאי יכול להיות מאוד טריקי, רוב העסקים נעזרים בשירותים של מעצבים גרפיים אשר למדו איך ליצור כרטיס ביקור שיהיה מזמין. עם זאת, אם אתם מאמינים שיש לכם את הכלים השיווקיים להתמודד לבד עם עיצוב כרטיס ביקור אונליין תוכלו לעשות זאת. חשוב לזכור, בעולם השיווק יש דגש על כל פרק קטן, החל מתוכן ועד לצבע הכרטיס הביקור. כרטיס ביקור אינו מהווה תחליף לאתר או דף עסקי, מדובר על אמצעי שיווק אשר מציג את העסק שלכם באופן הממוקד ביותר. לכן, חשוב לדעת בדיוק מה אתם מתכוונים להזין על גבי הכרטיס. ברגע בו אתם מפזרים יותר מדי מידע, הלקוח לא ירצה להמשיך לקרוא את זה. הדרך הנכונה ביותר לשווק הוא למעשה להציף בעיה ופיתרון, כאשר המוצרים שלכם הם הפיתרון. כמובן, יש עוד דרכים רבות ויעילות לשווק את עצמכם על כרטיס ביקור. 

כמה עולים שירותי עיצוב?

המחיר אותו נשלם עבור עיצוב גרפי לכרטיס ביקור יכול לנוע החל מ-200 ש”ח ועד כ-1,200האם כדאי לעצב כרטיס ביקור אונליין באופן עצמאי ומה הסיכונים הכרוכים בכך ש”ח. המחירים משתנים בהתאם לפרמטרים שונים. לדוגמא, כאשר מדובר על עיצוב יוקרתי לכרטיס ביקור דיגיטלי המחירים באמת יכולים להגיע לכ-1,200 ש”ח. כאשר מדובר על עיצוב גרפי יוקרתי לצורך כרטיס ביקור מודפס המחיר יכול לנוע עד כ-800 ש”ח. כמו כן, במקרה בו אין לכם לוגו לעסק ייתכן ותצטרכו להוסיף עוד סכום כזה או אחר. יש עיצובים שהם גם יותר עדינים ולא ייקחו מכם יותר מ-250 ש”ח. זכרו, מדובר על הוצאה חד פעמית ולכן חשוב לא להתפשר על עיצוב הכרטיס שלכם ובמיוחד הלוגו שלכם. מוטב לציין, כאשר מדובר על כרטיס דיגיטלי תצטרכו בכל שנה להוסיף עוד סכום של 200 ש”ח עד 400 ש”ח עבור שירותי אחסנה. 

האם יש משלוח?

כאשר מדובר על כרטיס ביקור מודפס תוכלו לקבל משלוח הביתה עם כמות כרטיסי הביקור אותם הזמנתם. רוב המקומות יציעו לכם משלוח בחינם או בעלות סימלית רק כאשר מדובר על כמות מינימלית של הזמנות. אם אתם מצפים לקבל משלוח חינם עבור 10 כרטיסי ביקור, סביר להניח שזה לא יקרה. כמו כן, חשוב להבין שככל שתדפיסו יותר כרטיסי ביקור ככה המחיר ליחידה יהיה נמוך יותר.

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי לא מחייב אתכם למשלוח, למעשה לא צריך בכלל. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מעין אתר עם עמוד אחד בו יש ללקוח אפשרות ליצור אתכם קשר, יש את פרטי העסק שלכם בקצרה וקיצור, כל מה שיש על כרטיס ביקור רגיל. ההפתעה היא שבעצם כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשלוח ללקוח את כרטיס הביקור דרך הטלפון, אין צורך בהדפסות. הלקוח יכול להיכנס לכרטיס הביקור שלכם, להשאיר שם פרטים, להתקשר אליכם דרך כרטיס הביקור וכן הלאה. רוב העסקים היום נעזרים בכרטיסי ביקור דיגיטליים. 

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

מיתוג לעסקים

מיתוג עסקי הוא תהליך יצירת שם, מונח, סמל או עיצוב ייחודיים וייחודיים המזהים את העסק כישות מובחנת. התהליך יכול להיעשות על ידי העסק עצמו או

למידע נוסף >>
עיצוב כרטיסי ביקור 

עיצוב כרטיסי ביקור 

כרטיסי ביקור הם כלי חיוני לכל בעל מקצוע. הם עוזרים בביסוס האמינות ותדמית המותג שלך. עיצוב כרטיסי ביקור אינו משימה קלה, אך בעזרת הכלים הנכונים

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי אם יש לכם עסק עצמאי המספק שירותי גרפיקה או אם אתם גרפיקאים המספקים שירותי גרפיקה במודל פרילנס, זה אומר שההצלחה שלכם תלויה

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX כל הרעיון של כרטיסי ביקור הוא הפצה רוחבית של השם שלכם לקהל היעד במטרה לפנות לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. לקוחות פוטנציאליים

למידע נוסף >>