דפוס כרטיס ביקור

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור מודפס הוא אחד ממוצרי הדפוס הבסיסיים בעסקים רבים וגם אחד החשובים בהם. חשוב מאוד להשקיע תשומת לב בעיצוב הכרטיס ובבחירת הסוג שלו על מנת ליצור רושם ראשוני גבוה כבעלי העסק וכך להגדיל את מעגל הלקוחות שלנו. במאמר הבא הרחבנו לכם אופציות של דפוס כרטיס ביקור.

דפוס כרטיס ביקור- מה החשיבות של כרטיס ביקור?

כרטיס ביקור הוא אחד הדברים החשובים ביותר לבעלי עסקים. כרטיס הביקור מאפשר ליצור היכרות ראשונית עם לקוחות פוטנציאליםניתן להדפיס כרטיסי ביקור על גבי ניירות שונים ומיוחדים שהם גם ממוחזרים, ביניהם נייר קרטון, נייר יהלום, נייר פנינה ועוד ובהמשך לסגור איתם עסקאות. כרטיס הביקור צריך להיות קל לנשיאה ובגודל כזה שיתאים להכנסה לארנק. על הכרטיס יופיע המידע הרלוונטי להמשך תקשורת איתכם והוא יכלול את השם שלכם ואת שם העסק, תחום העיסוק, פרטי התקשרות (טלפון, מייל, פקס), דף פייסבוק, אתר ועוד.

כאשר מביאים ללקוח פוטנציאלי כרטיס ביקור, בעצם יוצרים פעולה רשמית ומכובדת שתותיר על הלקוח הפוטנציאלי רושם. לכן, במידה ואתם פועלים בעסקים רשמיים כמו לדוגמא חוקר פרטי או עורך דין, כרטיס ביקור הוא דבר חשוב מאוד עבורכם.

כמו כן, כרטיס ביקור מאפשר לכם, כבעלי עסק, ליצור אינטראקציות עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מבלי שהם ירגישו שהם מתחייבים לצעד משמעותי כלשהו. בצורה כזו הלקוח לא ירגיש שלוחצים עליו או לוקחים ממנו פרטים כאשר הוא לא מעוניין בכך ואתם תדעו שעדיין יש אפשרות להמשך קשר עם הלקוח במידה וירצה בכך.

חשוב מאוד שכרטיסי הביקור יהיו זמינים בכל מצב ובכל עת על מנת לנצל כל הזדמנות עסקית שתצוץ לפניכם.

דפוס כרטיס ביקור- אופציות

  1. למינציה

למינציה הוא ציפוי ניילון דק איתו ניתן לצפות מוצרי נייר שונים וביניהם כרטיסי ביקור. הלמינציה מאפשרת להגן על הנייר מפני נזקים שונים, כמו רטיבות או קרע לדוגמא, וכך היא הופכת אותו לעמיד יותר. כמו כן, היא מעניקה לנייר גימור יוקרתי. ניתן לבחור בגימור מט או מבריק, לפי הטעם האישי שלכם.

  1. לכה סלקטיבית

לכה סלקטיבית היא לכה מבריקה שניתן להוסיף באזורים מסוימים של כרטיס הביקור והיא עוזרת ליצור עניין. האזורים שנבחר לצפותניתן להדפיס כרטיס ביקור על לכה סלקטיבית היא לכה מבריקה שניתן להוסיף באזורים מסוימים של כרטיס הביקור והיא עוזרת ליצור עניין בלכה הסלקטיבית יהיו אזורים שנרצה להבליט בהם אלמנטים מסוימים כחלק מהעיצוב. כרטיסי ביקור כאלה יעברו תחילה ציפוי למינציה מט, על מנת ליצור שכבת הגנה לכרטיס הביקור, ולבסוף יוסיפו את הלכה הסלקטיבית באזורים הנבחרים. כך ניתן לשדרג את מראה הכרטיס ולהעניק לו יוקרתיות.

  1. ניירות מיוחדים וממוחזרים

ניתן להדפיס כרטיסי ביקור על גבי ניירות שונים ומיוחדים שהם גם ממוחזרים, ביניהם נייר קרטון, נייר יהלום, נייר פנינה ועוד. כל אחד מסוגי הניירות מעניק אפקט אחר לכרטיסי הביקור. נייר קרטון הוא בעל טקסטורה עדינה של שתי וערב, נייר יהלום ונייר פנינה מעניקים גימור יוקרתי בעל ברק. כמו כן, הדפסת כרטיס ביקור על גבי נייר ממוחזר תורמת גם למאבק הסביבתי שזהו יתרון משמעותי עבור אנשים ריבם. את הניירות המיוחדים בדרך כלל לא מצפים בלמינציה על מנת לשמור על התחושה והמראה הייחודי שלהם.

  1. כרטיסי ביקור דו צדדיים

אפשרות נוספת להדפסת כרטיס ביקור היא כרטיסי ביקור דו צדדיים. כך אתם יכולים לנצל שטח פנים גדול יותר של הנייר וכך להכניס יותר מידע או אלמנטים שתבחרו (תמונות, איורים ועוד). מומלץ להכניס את כל המידע בצד אחד של הכרטיס ואילו בצד השני לשים מידע בשפה אחרת או את התמונות שאתם מעוניינים להוסיף. יש גם שמקדישים את הצד השני למיתוג העסק על ידי הוספת לוגו, סלוגן, מוטו, משפט, ציטוט או כל דבר אחר שתבחרו.

דפוס כרטיס ביקור- מה חשוב לכתוב בכרטיס?

כרטיס ביקור צריך להכיל את הפרטים החשובים של בעל העסק. יש לקחת בחשבון שמומלץ לא להגזים עם כמות הטקסט ושהיאדפוס כרטיס ביקור- אילו פרטים חשוב לכתוב בכרטיס תיכנס כראוי בגודל הכרטיס. הפרטים המומלצים לכרטיס ביקור מודפס הם לוגו או איור גרפי, שם בעל העסק, תחום העיסוק, מספר טלפון, מייל, פקס, במידה ויש כתובת לדואר, אתר וחשבון פייסבוק וכל אמצעי תקשורת אחר שיש לכם (סקייפ, בלוג ועוד). ניתן להוסיף לכרטיסי הביקור גם קור QR שנסרק לטלפון ומוביל את הלקוח בקלות לאתר האינטרנט, לעמוד נחיתה, לכרטיס ביקור דיגיטלי, לדף הפייסבוק או לכל מקום אחר שתבחרו.

אחד הדברים החשובים שיש לקחת בחשבון בעיצוב כרטיס ביקור הוא גודל הכרטיס והצורה שלו. גודל כרטיס ביקור סטנדרטי בארץ יהיה 5×9 ס”מ, והוא בנוי כך שהוא יוכל להיכנס לארנק בקלות, יישמר בצורה טובה ולא יקשה על מי שמקבל אותו.

כיום תוכלו לבחור בין מגוון צורות שונות כמו כרטיס עגול, מרובע ועוד, או אפילו צורות שמתאימות לעסק כמו צורה של עוגה לכרטיס עבור אופה, צורה של רכב עבור נהג מונית, צורה של דובי עבור חנות צעצועים ועוד.

כמו כן, חשוב לעצב את הכרטיס בצורה ייחודית. לשם כך, חשוב מאוד לשים לב לפרטים שונים כמו סגנון הכרטיס, הצבע שלו ועוד. חשוב שעיצוב הכרטיס יתאים לאופי העסק וישרת אותו בצורה הטובה ביותר.

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

דפוס כרטיס ביקור

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

מיתוג לעסקים

מיתוג עסקי הוא תהליך יצירת שם, מונח, סמל או עיצוב ייחודיים וייחודיים המזהים את העסק כישות מובחנת. התהליך יכול להיעשות על ידי העסק עצמו או

למידע נוסף >>
עיצוב כרטיסי ביקור 

עיצוב כרטיסי ביקור 

כרטיסי ביקור הם כלי חיוני לכל בעל מקצוע. הם עוזרים בביסוס האמינות ותדמית המותג שלך. עיצוב כרטיסי ביקור אינו משימה קלה, אך בעזרת הכלים הנכונים

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי אם יש לכם עסק עצמאי המספק שירותי גרפיקה או אם אתם גרפיקאים המספקים שירותי גרפיקה במודל פרילנס, זה אומר שההצלחה שלכם תלויה

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX כל הרעיון של כרטיסי ביקור הוא הפצה רוחבית של השם שלכם לקהל היעד במטרה לפנות לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. לקוחות פוטנציאליים

למידע נוסף >>