מהו גודל של כרטיס ביקור סטנדרטי? הבנת מאפייני הגדלים הסטנדרטיים 

באנר כרטיס ביקור דיגיטלי

אם אתם בעלים של עסק כזה או אחר, אם יש לכם רעיון למיזם שכבר יוצא לדרך, אם אתם בעלים של קליניקה, משרד, חנות או מותג, אתם חייבים כרטיס ביקור סטנדרטי. בשורות הבאות נציג בפניכם את המידע לגבי אחת השאלות הכי פופולאריות בהקשר של יצירת ועיצוב כרטיסי ביקור והיא מהו הגודל של כרטיס ביקור סטנדרטי, אבל לפני כן.

מדוע בכלל צריך כרטיס ביקור לעסק?  

יש אנשים שבטוחים כי כרטיס ביקור הוא משהו מאוד מיושן, של פעם כזה. אבל האמת היא שממש לא. תודות לטכנולוגיה, לשינויים במה שקורה בעולם הדיגיטל והסמרטפון, כרטיסי ביקור רלונטיים מתמיד. הם אמנם חדישים ומגניבים יותר ממה שהיינו רגילים להיות פעם, אבל המטרה היא די זהה. המטרה היא בעצם להעביר ללקוח שלנו מסר ברור לגבי העסק שלנו. מי אנחנו ומה אנחנו, איך ניתן ליצור איתנו קשר, איפה אפשר להשיג אותנו ודרך הכרטיס ביקור גם אפשר להציג את הערכים שלנו על ידי הוספת משפט, או סיסמא. אז מה חייב להיות בכרטיס הביקור של העסק שלנו? קודם כל, שם העסק או המותג. בנוסף, אם יש לכם לוגו, כדאי שהלוגו יופיע על גבי כרטיס הביקור, בצבעים שבדרך כלל אתם משווקים את הלוגו. כדאי לשלב את כל הדרכים ליצירת קשר או שמירה על קשר כמו טלפון, פקס, מייל, רשתות חברתיות וכדומה

ועכשיו למידות

לפני בחירת גודל  סטנדרטי, חשוב להבין את הגדלים השונים הזמינים. כרטיסי ביקור הם חלק חשוב מהשיווק שלהם והם זמינים במגוון סגנונות עיצוב וגדלים. לכן חשוב להבין את המידות הסטנדרטיות, ואת הגודל המומלץ לכרטיס ביקור.

בעלי עסקים שתוהים לגבי גודל של כרטיס ביקור סטנדרטי, מתייעצים עם צוות מקצועי של בית דפוס, וברוב המקרים מקבלים המלצות לגבי הגודל המתאים של כרטיס הביקורכרטיס ביקור משקף את העסק, ויש להתייחס אליו כאל כלי שיווק פרטני ביותר, בעיצוב שאינו מורכב, שמשדר לאנשים מיד את מאפייני העסק שלכם, מהותו, והאופן בו ניתן ליצור איתכם קשר.

הטיפ הטוב ביותר של מומחי עיצוב גודל סטנדרטי הוא לעצב את כרטיס הביקור כך שיתאים בקלות לצד כרטיסי ביקור אחרים בפנקסי מחזיקי כרטיסי ביקור, נרתיקים, וכן בארנקים.

בחירת גודל של כרטיס ביקור סטנדרטי

בעלי עסקים שתוהים לגבי גודל של כרטיס ביקור סטנדרטי, מתייעצים עם צוות מקצועי של בית דפוס, וברוב המקרים מקבלים המלצות לגבי הגודל המתאים של כרטיס הביקור שהם מעוניינים לעצב.

ברוב המקרים, בעיצוב כרטיס ביקור, השטח הכולל של העיצוב מעט גדול יותר, מכיוון שהוא כולל גבול מסביב לקצב הכרטיס, שרקעים מסוימים או מאפייני עיצוב שונים עשויים להשפיע על העיצוב על מנת לוודא שכל מאפייני העיצוב יכסו את כל הכרטיס במהלך ביצוע החיתוך הסופי.

הגבולות בקצה הכרטיס אינם אמורים לכלול מידע חשוב שעלול להיחתך. המשמעות היא שהשטח הניתן להדפסה בבחירת גודל של כרטיס ביקור סטנדרטי, שמהווה את רוב שטח הכרטיס, הוא פחות מהגודל הסופי הנקבע.

גודל מבוסס על פריסה

למרות שבחירת גודל של כרטיס ביקור סטנדרטי מותאמת לגודל המועדף של כרטיס הביקור, הגודל הנבחר אינו סופי. הסיבה לכך היא שלא כולם בוחרים מידות רגילות של כרטיסי ביקור.

יש המעדיפים כרטיסים גדולים יותר, ואחרים מעדיפים כרטיסי ביקור קטנים יותר, ויש בעלי עסקים שמעוניינים להשתמש בגודל סטנדרטי של כרטיס ביקור, אבל להפוך את הפריסה, כך שהיא תיקרא באופן אנכי. גודל של כרטיס ביקור משתנה, ברוב המקרים בין המדפסות השונות

ללא קשר לגודל כרטיס הביקור שנבחר, חיוני לעצב אותו בסגנון יעיל. אם לכרטיס הביקור אין את המידע הנכון, או שהוא אינו מאפשר לאנשים להתלהב מהעסק שלכם, אז הוא אינו מועיל במיוחד.

רכיבי עיצוב בסיסיים של כרטיס ביקור סטנדרטי בישראל

לפני בחירת גודל של כרטיס ביקור סטנדרטי, יש לקחת בחשבון את מרכיבי העיצוב הבאים:

גבולות כרטיס הביקור

רוב כרטיסי הביקור המודפסים כוללים אזורים בשולי הכרטיסים, שמאפשרים לצוות מקצועי של בית דפוס לוודא שמרכיבי העיצוב שלכם, כגון דפוסי רקע או אזורים צבעוניים, יכולים להתרחב מעבר לקצוות הכרטיס שלכם ולספק את המראה של העיצוב הנדרש.

שוליים מסביב לאזור הבטוח בעיצוב

בבחירת גודל של כרטיס ביקור סטנדרטי, יש לתת את הדעת על השוליים הדקים, שתופסים עוד מקום, על מנת לוודא שהעיצוב שלכם לא ייחתך כאשר כרטיס הביקור מודפס. כשלוקחים בחשבון את המידות הסופיות הנדרשות להגדרת מסמך עיצוב כרטיס הביקור, יש לחשב את הגודל של שולי הכרטיס.

יש להקדיש תשומת לב נוספת גם לגופנים, כמו לכל ההיבטים הגרפיים שכרטיס הביקור יכלול. בהתחשב בשיקולי גודל של כרטיס ביקור, מומלץ לוודא שניתן לקרוא בקלות את המידע העסקי שלכם. לכן, יש לבחור גופן קריא, כלומר, להיצמד לפונטים קלאסיים כבחירת עיצוב חכמה.

העלות של כרטיס ביקור בגודל סטנדרטי

העלות לעיצוב של כרטיס ביקור סטנדרטי משתנה בין בתי הדפוס השונים בארץ, ועשויה לנוע בין 43-50 ₪ להדפסת 100 כרטיסי ביקור.

ניווט מהיר בחזרה:

New digital

New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

גודל של כרטיס ביקור סטנדרטי

אל תעצרו כאן!

קבלו מידע נוסף לגבי כל מה שצריך לדעת על כרטיסי ביקור דיגיטליים והתקדמו גם אתם!
רושם ראשוני מקצועי במרחק קליק אחד!

מיתוג לעסקים

מיתוג עסקי הוא תהליך יצירת שם, מונח, סמל או עיצוב ייחודיים וייחודיים המזהים את העסק כישות מובחנת. התהליך יכול להיעשות על ידי העסק עצמו או

למידע נוסף >>
עיצוב כרטיסי ביקור 

עיצוב כרטיסי ביקור 

כרטיסי ביקור הם כלי חיוני לכל בעל מקצוע. הם עוזרים בביסוס האמינות ותדמית המותג שלך. עיצוב כרטיסי ביקור אינו משימה קלה, אך בעזרת הכלים הנכונים

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי

כרטיס ביקור גרפיקאי אם יש לכם עסק עצמאי המספק שירותי גרפיקה או אם אתם גרפיקאים המספקים שירותי גרפיקה במודל פרילנס, זה אומר שההצלחה שלכם תלויה

למידע נוסף >>
כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX

כרטיס ביקור דיגיטלי WIX כל הרעיון של כרטיסי ביקור הוא הפצה רוחבית של השם שלכם לקהל היעד במטרה לפנות לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. לקוחות פוטנציאליים

למידע נוסף >>