כרטיס ביקור נהג מונית

מחיר לכרטיס 1
250 ש"ח לשנה +מעמ לשנה
כולל האפליקציה המתקדמת שלנו לשליחת כרטיס הביקור בסיום שיחה בלחיצת כפתור ללא תוספת תשלום
מחיר ל5 כרטיסים
150 שח לשנה
כולל האפליקציה המתקדמת שלנו לשליחת כרטיס הביקור בסיום שיחה בלחיצת כפתור ללא תוספת תשלום

כרטיס ביקור הוא אחד הדברים החשובים ביותר עבור בעלי עסקים וכך גם עבור נהגי מוניות. הוא עוזר ליצור אינטראקציה עם הלקוחות ולתת להם את האפשרות ליצור איתך קשר מתי שירצו. מהו כרטיס ביקור נהג מונית ולמה צריך אחד כזה? על כך נרחיב במאמר הבא.

מהו כרטיס ביקור נהג מונית?

כרטיס ביקור לנהג מונית הוא אחד הכלים החשובים ביותר שמובילים בסופו של דבר להגדלת ההזמנות, להגדלת מעגל הלקוחות וכךכרטיס ביקור נהג מונית- אלו פרטים חשוב לכתוב להגדלת הרווחים. כיום כל נותן שירות מחזיק בכרטיס ביקור וכך גם נהגי מוניות. אצל נהגי המוניות כרטיס הביקור יהיה בשימוש יום יומי וכל לקוח יוכל לרצות לקחת את הפרטים מכם לשם הזמנה חוזרת. כרטיס הביקור יגרום לכך שאם הלקוח נהנה מהשירות שלכם ומהמחיר הוא יזמין אתכם שוב בקלות.

קיימות שתי אופציות שונות לכרטיסי ביקור לנהג מונית, האחת היא כרטיס ביקור מודפס והמומלץ יותר והשנייה היא כרטיס ביקור דיגיטלי.

  • כרטיס מודפס- כרטיס מודפס הוא למעשה הכרטיס הרגיל והפשוט. הוא יהיה כרטיס קטן, בגודל שמתאים להכנסה לארנק וקל לנשיאה. כרטיס ביקור מודפס יכיל את המידע הרלוונטי ללקוחות ויכלול בדרך כלל את שם נהג המונית, פרטי התקשרות כמו מספר טלפון ומייל, ולוגו או איור גרפי. את כרטיס הביקור המודפס ניתן לחלק לאנשים בעת שנוסעים איתך, מה שמקל על המשך התקשרות בעתיד.
  • כרטיס דיגיטלי- כרטיס דיגיטלי הוא עמוד אינטרנטי המכיל מידע רב על העסק שלכם. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא נוח וממוקד וניתן להעביר אותו בקלות ולהפיץ אותו כך שלא חייב להיפגש עם האדם באופן פיזי על מנת להעניק לו את הכרטיס. כרטיס ביקור דיגיטלי לא מוגבל בגודל שלו וכך גם לא מוגבל בכמות המידע שניתן להכניס אליו. בצורה כזו תוכלו להכניס מידע רב אודות העסק שלכם, תמונות מתאימות, סרטונים, תכנים בהתאם לאתר שלכם ולמה שאתם רוצים להעביר, כפתורים שיניעו לפעולה ועוד. כמו כן, כרטיס ביקור דיגיטלי עוזר ליצור נוכחות בגוגל. אצל נהגי מוניות כרטיס דיגיטלי פחות מומלץ כיוון שעל מנת לשלוח אותו צריך את פרטי ההתקשרות של הלקוח. לכן יותר קל להעניק ללקוחות כרטיס מודפס בעת הנסיעה איתם.

מה חשיבותו של כרטיס ביקור נהג מונית?

כרטיס ביקור נועד להעביר את פרטי ההתקשרות של נהג המונית ללקוחות שלו ולכל מי שיבחר באופן תמציתי ופשוט. עם זאת, חשובכרטיס ביקור נועד להעביר את פרטי ההתקשרות של נהג המונית ללקוחות שלו ולכל מי שיבחר באופן תמציתי ופשוט מאוד לנצל את כרטיס הביקור על מנת לשווק את עצמכם ולא רק להעביר מספר טלפון או מייל.

אנשים שמקבלים שירות ומחיר טוב מנהג מונית אוהבים לשמור את הפרטים שלו ולהפיץ אותם בקרב חברים, לכן חשוב מאוד לא לפספס הזדמנויות כאלה ולהחזיק בכרטיסי ביקור זמינים לכל עת.

חשוב מאוד שכרטיס הביקור יהיה מעוצב כמו שצריך ושתוכלו להפיק ממנו את המיטב. בסופו של דבר כרטיס הביקור הוא אמצעי שיווקי שעובד על תת המודע של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. דרך כרטיס הביקור אתם יכולים לשדר ללקוחות שלכם את האיכות שלכם.

כרטיס ביקור נהג מונית- מה חשוב לכתוב?

כרטיס ביקור של נהג מונית צריך להכיל את הפרטים החשובים של בעל העסק. יש לקחת בחשבון שמומלץ לא לכתוב כמות הטקסט מוגזמת ושכל הטקסט ייכנס כראוי בגודל הכרטיס. הפרטים המומלצים לכרטיס ביקור מודפס הם לוגו או איור גרפי, שם בעל העסק,כרטיס ביקור של נהג מונית צריך להכיל את הפרטים החשובים של בעל העסק תחום העיסוק, מספר טלפון, מייל, פקס, במידה ויש כתובת לדואר, אתר וחשבון פייסבוק וכל אמצעי תקשורת אחר שיש לכם (סקייפ, בלוג ועוד). ניתן להוסיף לכרטיסי הביקור גם קור QR שנסרק לטלפון ומוביל את הלקוח בקלות לאתר האינטרנט, לעמוד נחיתה, לכרטיס ביקור דיגיטלי, לדף הפייסבוק או לכל מקום אחר שתבחרו.

אחד הדברים החשובים שיש לקחת בחשבון בעיצוב כרטיס ביקור הוא גודל הכרטיס והצורה שלו. גודל כרטיס ביקור סטנדרטי בארץ יהיה 5×9 ס"מ, והוא בנוי כך שהוא יוכל להיכנס לארנק בקלות, יישמר בצורה טובה ולא יקשה על מי שמקבל אותו.

כיום תוכלו לבחור בין מגוון צורות שונות כמו כרטיס עגול, מרובע ועוד, או אפילו צורות שמתאימות לעסק כמו צורה של עוגה לכרטיס עבור אופה, צורה של רכב עבור נהג מונית, צורה של דובי עבור חנות צעצועים ועוד.

כרטיס ביקור נהג מונית- עיצוב

חשוב לעצב את הכרטיס בצורה ייחודית. לשם כך, חשוב מאוד לשים לב לפרטים שונים כמו סגנון הכרטיס, הצבע שלו ועוד. חשוב שעיצוב הכרטיס יתאים לאופי העסק וישרת אותו בצורה הטובה ביותר. תוכלו לבחור בין סגנון חדשני שבא לידי ביטוי בפלטת צבעים עשירה ואלמנטים רבים או סגנון קלאסי יותר שבא לידי ביטוי בצבע אחד או שניים ובאלמנט אחד.

כמו כן, תוכלו לבחור בין צורות שונות לכרטיס. מלבן הוא הצורה הסטנדרטית וגם המועדפת ביותר. קל להכניס כרטיס מלבני לארנק והוא למעשה נראה כמו כרטיס אשראי. עם זאת נהגי מוניות יוכלו לבחור גם בעיצוב ייחודי ולבחור לדוגמא בצורה של רכב. כלומר, תוכלו לעצב את הכרטיס בצורה ייחודית ומגוונת.

כרטיס ביקור לנהג מונית
ניווט מהיר בחזרה:
New digital
New digital

כרטיס ביקור דיגיטלי מעולם לא היה קל יותר!
מערכת New digital מאפשרת לבעלי עסקים ליצור כרטיס ביקור מקצועי בקליק! פשוט בחרו מתוך התבניות הקיימות, הכניסו את המידע הרלוונטי על העסק שלכם כולל מספר טלפון, כתובת, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ועוד, שתפו את הכרטיס עם לקוחות פוטנציאלים ומתעניינים ושפרו את החשיפה שלכם!

עיצוב כרטיס ביקור על ידי מעצבת גרפית מומחית!

רוצים שהמעצבת המומחית שלנו תעצב לכם כרטיס מותאם אישית, עם עמוד וקישור משלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם >>